Skoči na vsebino

Posebna ponudba pizzerije Halo K...a!!!


master 007

Priporočene objave

Svizec pride po štirih, pa ne vem glih, če ni vmes pohodu kakšnega dr..ca od gamsa, kravce,becka, ovčke...al pa od nadzornika v TNP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O teh stvareh je grozno razmišljat in če se bomo s tem obremenjevali, ne bomo več jedli. Potem se paranoja razširi lahko še na samopostrežne trgovine, mesarije, da o tržnici sploh ne govorimo... In tudi če bomo sami gojili živali in jih klali: kaj pa vemo kaj so jedle, kaj so delale, ko nas ni bilo zraven... :blink:

Jaz jem vse. In za določene stvari, ki jih jem, nočem vedeti iz kje so prišle in kako so pripravljene.

Če ne dobim:

- salmonele

- kakšnih drugih bakterij/infekcij

- slabosti

- zanič okusa

sem popolnoma srečen mustang :D

A gremo na horsa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....enkrat poleti sem zasledil na valu 2.2 o človeku ki živi nekje v okolici Postojne in ne zauživa hrane...je pa tip po poklicu menda svobodni umetnik .) ...fizično iztrošenje telesa je menda postavljeno na minimum .) ....to pa sem nekje drugje zasledil - "Povprečen človek zdrži brez hrane dva meseca, prostovoljci pa so brez hrane zdržali tri do štiri mesece. Brez hrane težje zdržijo bolj materialno usmerjeni ljudje, ker so tako "sprogramirali" svoj um. Fizični delavci morajo s hrano nadomestiti porabljeno energijo, zato je potrebujejo več in predvsem ustrezne."

..

..

...kar se tiče te pizze pa :BUA: ...objavite z vsemi dokazi da ne bo tole kr tra la la .....pr nas bi rekli "kvante brez dokazov" - ampak širjo pa dodajajo se pa hitro... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena vegetarijanska iz zgodnjih osemdesetih

v javni menzi

(ne obstaja več - vendar kuharji gotovo delajo drugje) je človek nasproti mene jedel isto kosilo (menu) kot jaz

oba

sva jedla sveže zelje v solati

naenkrat

začne nekako čudno migati z usti, kot to počnemo, če jemo ribo in nam je v usta prišla ribja koščica

potem

se mu ustnice naberejo skupaj, nekaj miga z jezikom in s palcem in kazalcem kot špagete potegne iz ust del tega, kar so pri strojnem mletju zelja zmleli zraven

bil je podganji rep

čistaresnicapress

no pa še obvezni bruhalček :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgleda, da so tile pizzopeki pri Halo K...i, mal preveč Ameriške pite gledal... :lol1: :lol1: :lol1: ...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O teh stvareh je grozno razmišljat in če se bomo s tem obremenjevali, ne bomo več jedli. Potem se paranoja razširi lahko še na samopostrežne trgovine, mesarije, da o tržnici sploh ne govorimo... In tudi če bomo sami gojili živali in jih klali: kaj pa vemo kaj so jedle, kaj so delale, ko nas ni bilo zraven...  :blink:

Jaz jem vse. In za določene stvari, ki jih jem, nočem vedeti iz kje so prišle in kako so pripravljene.

Če ne dobim:

- salmonele

- kakšnih drugih bakterij/infekcij

- slabosti

- zanič okusa

sem popolnoma srečen mustang  :D

A gremo na horsa?

U horsa bi jedu pa tud ce bi bil strupen. Ampak skoda ker je zmeri vrsta. O so se mi zacedile sline... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Bi jast enga finga dodal na to temo !

Pride v restvaracijo en na kosilo in vpraša kaj priporočajo . Kelner pove , da majo to , pa to , pa še piščančje jezike kot specialiteto . Pa prav gost , ne kar pa iz kurjih ust pride pa ne bom jedu , mi dajte pa kar dva jajca na oko :? :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!