Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Tud jaz sem se odpravil proti Postojni, srečal polno mtoristov (med drugimi tudi druščino na slikah) sam kaj ko ne poznam nobenega motosvetovca

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Furca v Mirno Peč uspela in nazaj . Vreme nam je služilo , blagoslov uspel , smo se lepo imel in končali dan srečni :OK:

post-5346-1112040727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj naj rečem....blo je enkratno !!! :OK:

sem tok zjeban da se mi sploh ne da pisat prov na dolgo...

...no evo sam smer Kranj-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-ride-Postojna-ride-Ljubljana-Kranj-Naklo-Posavec-Radovljica-Kranj :OK:

pa še kdaj :)

no pa še na dveh slikcah na prejšnji strani sem :afro1:

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en lep dan že zjutrej. No popoudne gremo na motor smo rekli.

Evo, z Duhcem sva se dobila u Dormberku na pumpi (no skorej na pumpi) in nas je lepo pospremlo par kaplc dežja do Štanjela. Od tam dalje suha cesta. Toooo. OK, konc veselja, sežana, dž, Divača dž :doze: tm se nam pridruži še Sanda k nam je posredovala info z Rid :grim Mano obali se jasni, smo rekli in via tje dol. Do Kozine nas je pralo ku u pralnem stroju :ninja: Od tam pa sonce :OK: Prijemo u KP, mgla :eek: ma kej pa zdej. Počakamo, spijemo kafečke, lih se lepo dvigne mgla gremo lepo do portoroža pogledat če so deklice nabavle kšne nove tangice in pole na Trst in IT domou. Blo je lepo, nrdili 180km nekje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... torej sem danes eni druščini na postojnski črpalki povedal čisto napačne informacije glede vremena na obali :huh: :blush: .

Iz dna srca se jim opravičujem in se posipam s pepelom... ampak takrat, ko sem bil jaz na obali - torej okoli 13 ure - je bilo prav lepo sončno vreme, le malce bolj mraz kot na celini.

Kakorkoli... lepih 200 kilometrov danes - najprej direktno do Kopra pogledat kako se imajo, pa mi ni bilo preveč všeč zato sem obrnil kar na rondoju. Nazaj do Divače, od tam do Sežane, ena super hitra vožnja do Senožeč in proti domu. V Postojni napolnil kobilco in po krajšem premisleku potegnil še do Starega Trga.

Vožnja za nazaj je postajala vse hitrejša zato sem se v svoje dobro odločil, da grem na eno hitro kavo s smetano in domov. Prednja guma je skoraj fuč (benti vulkanizerja, ki samo obljublja... ) in ne bi rad ponovil lanskoletnega izleta v neznano :glare: .

Pa še to - vrli notranjski cestarji so se, kot še vsako pomlad, spet potrudili in nasuli nov pesek po bankinah. Seveda to najraje počnejo na ovinkih. Ta pesek seveda obožujejo tudi (ravno tako vrli) tovornjakarji in ga pri sekanju ovinkov veselo vlačijo na asfalt, da imamo še mi motoristi kaj od njega :BUA: :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: Maribor - Pannonia Ring! :yea2:

Žal sva startala malo prepozno in sva zamudila proste vožnje, a je dogajanje tam bilo kljub temu zanimivo - SuperMoto treningi, dirke/treningi nekih zelo raznolikih avtomobilčkov, ...

Okrog 400km! :whistle:

D.

PS: Aja, pa zadnja guma je 'šla'. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-2446-1112046610_thumb.jpg

ma kaj naj rečem....blo je enkratno !!! :OK:

sem tok zjeban da se mi sploh ne da pisat prov na dolgo...

...no evo sam smer  Kranj-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-ride-Postojna-ride-Ljubljana-Kranj-Naklo-Posavec-Radovljica-Kranj :OK:

pa še kdaj :)

no pa še na dveh slikcah na prejšnji strani sem :afro1:

lp cagiva

Ekola pa še tle ti lohko eno popnem od donc :kva2:

Kva bi govoru... prav imaš super..jst sem jo sicer mal po svoje ucvrl,sam na fotki pa sem :whistle: :whistle: ...

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MmmmmMMMmmmm... včeraj.... MMMMmmmMMmmMmmmmm.... :yea2:

LJ-Moravče-Zagorje-Šmartno-Trebeljevo-Besnica-LJ... 125 lepih, a "rahlo" :SS peskastih kilometrčkov...

... potem pa še malo trenirat na poligon... (bolje, da ne govorim, kako sem lesen... :blink: )... bo treba še fejst trenirat... :grim

UŽIVAAAAAANCIJA!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: ponedeljek, 28. marec 2005 ::

včerajšnji sprehod.

relacija šentjur-dobrna-velenje-gorenje-okonina (kofetkanje z kEcom in maichy)-

-željo po lučah prekinil dež-

cestni duo (malce sta bila prehitra za moj stil vožnje :worship: ) je nadaljeval proti Černivcu, moja malenkost pa se je podala do šmartnega/paki (kofetkal z polomljeni sodelavcem) in preko šempetra (še ena lavazza, kritična meja kofeina) do šentjurja.

caffe racerskih 150km :rolleyes:

ceste tako tako. mokre, nekaj kravjega dreka in nekaj šudra. en potencialni zdrs prednjega kolesa, uspešno nevtraliziran, gora motoristov, spoznal še eno motomarsovko, itd.. uspešen dan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

j.t.s... pol slovenije v Mirni peči.. jest pa delat do 3h... :SS . no, pa sem se šel vseen mal zafrkavat z oblaki..

ko sva se s tamalo vsedla in odpeljala je blo jasno nad Horjulom in sva ga pičila Drenov grič-Zagradec.. tam mi je bil sicer en klanc všeč , ampak na vrh hriba oblak in

pičimiki do Dobrove, na Viču pogled proti LJ-oblačno-proti Vrhniki-oblačno-proti Krimu...jasno ... in jasno tudi meni...

-->Brezovica-->Podpeč-->Rakitna. pr jezeru folka k'fuka.. ni blo kje parkirat (ok-3parkplaci) kaj šele na vrsto pridet za čajčk v brunarci. Vidu enga cestaka parkiranga pred brunarco ampak sem se odloču iti na kofetk v Debeli bar.

riskiral tistih 3.8km makadama, prevozil z velikim užitkom tiste uvivnke ..žal... Sanda in ostali -še vedno kamenj...ne ...skale na cesti.. dobr da me je tamala nazaj držala in sem srečno prevozil do Cerknice. ampak je blo že nad Uncem oblačno in sem preskočil pit-stop Debeli bar, naročil kuhanje kave na vikendu, zeksal tist kofe in pičil

-->Cerknica-->Laze-->Logatec-->Vrhnika. na vrhniškem klancu me prehitel 1 motorist in presenetilo 12kapljic dežja (preštel na vizirju) in srečno nepremočen prispel domov.

kljub delavnemu dnevu ena lepa furca... dons pa zgleda na S kot da bo "smak sveta" in ne grem nkamr.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res sm meu en luštn sprehodk od jesenic do šentruperta v savinjski dolini tja po tuhinjski in nazaj po magistrali, vsega skup 215km... tam pr radomljah nekje me je ene 5 minut pralo drugač je bil pa včerajšnji dan res idealen(zato res ne vem zakva sm sreču vega skup ene 10 motociklov???)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes padla kratka turca 70kilometrčkov,norih ovinkov,najdprej do logatca potem proti idriji(noro) nato pa še na planino in domov,me kr mal rokce bolijo

domov prišla ravno na suhem se je mal prej zlilo pa takoj potem k sem se zapeljala v garažo,tko da me danes ni zajebalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno začel sezono. Nove offroad feltne, gume, poservisiran moped = garancija za fun fun fun. Sem že haral za Savo. Kar zajokal bi od užitka. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel dobre namene,.....do LJ in nazaj.....pa me dvakrat dež namoču, no bolj požegnal, kot namoču, obrnu na polovici, vsega skup cca70 km, nakar doma opazm da mam gumo u :BUA: predrto

imam že abstinenčno krizo :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa le do Lendave in nazaj v sredino Prekmurske republike!. Je bilo potrebno le nekaj ovinkov zravnati :kva2: :yea1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Ride - Postojna - Ride - Borovnica - Lj. Vreme spremenljivo, ampak dež šele nazajgrede v Lj. V Postojni en hiter kufe, pa nazaj. Srečal pet motoristov. Črički že lezejo iz lukenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nisem srečal nobenega motorista! :?

Kaj je zdaj to? A je res vse tale temperatura pregnala nazaj v garaže?

Drugače sem bil pa mal naokrog, do Tržiča, Preddvora, Šenčurja pa nazaj domov. Z vmesnimi postanki! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja, zdaj že kar klasična tura 130 km, srečal pa nisem nobenega motorista  :BUA:  :(  je blo malce hladno

Jose daj specifikacijo te tvoje turce. Ker sva z bližnjih krajev bi jo preiskusil tudi sam. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!