Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Kruse dobra rima :OK:

Sicer pa tkole ob 15:40 sem ga zajahala in se odpravila mal peljat kam še sama nisem vedla,glede na to da je po cesti še dost vode in svinarije sem se odločla da grem na avtoban proti postojni sam predn sem do AC prišla sem se polahko zapeljala čez eno pošteno lužo na uncu,no ma sem šla vsen na ac da bi moped ostal karseda čist in jo šibnla proti senožečam,kjer sem tud iztopla iz avtoceste,živ dolgčas ta AC pa še 310baksu sem mogla vn prvleč pa še un delavc me je za fanta zamenjal :fight2: no potem pa se je začel raj na zemlji :OK: po ovinkih in ravnini sem ga terala kar se da proti sežani,nato sem zavila proti divači lepa cesta super narava nikjer ne kamnčkov ne vode ne praha in itak da ni blo nič snega no potem pa sem v divači na križišču krenila desno kar pomeni proti koščku našga morja,na nov prometni zakon sem skor pozabila,spomnila sem se ko sem pripeljala za kak avto al pa kr kolonco ki se je cjazla 90km na uro,no sej če bi bla jaz v avtu bi se tud tko pa ,..v kozini na tabli je kazalo prijetnik14stopin zavila sem še na črpalko po čike pol pa šla še enga skadit na črn kal obrnila zvrinco kr če z dve polni črti,jebi ga in šbala nazaj proti domu.Ker pa mi je blo škoda dat tistih 310sit sem šla nazaj kr po stari in motor usrala do ogledal zadnih 10km pred domov :( Uglavnu blu je fenomenalno,pa tud nobenih varuhov nisem srečala.

Komaj čakam jutri uro14h da končam šiht in ponovim današnji dan

Čist tko za orjentacijo se je nabralo 135kilometrčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo Yamo peljal na redni servis, tko da sm že v niskem štartu za ta vikend :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil prekrasnih 100km,imel pa eno neprijetno izkušnjo,dohitim kolono 6 avtov,in zadnji Golf 2 rdeče barve ,ko me opazi vidno zapelje v levo na sredino in vozi ob črti,malo ga podražim ,da ga bom prehitel ,on pa še bolj v levo, tako da je bil že pol metra na nasprotnem pasu,ko vidim kaj dela, mu poblendam,on se pa smeji,v levem ovinku mu nasproti pripelje tovornjak in ga oplazi po celem boku,zgleda da ga ni opazil,ker je gledal mene,jaz varno zmanjšam,on seveda ustavi,pa mu pokažem sredinca, pa gassaa,hotel sem samo povedati da so med nami tudi bedaki ,ki se jih treba paziti,LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Pa mate vi tukaj(zadnjih nekaj poustov) že registrirane motorje al kr mal na črno? :? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Pa mate vi tukaj(zadnjih nekaj poustov) že registrirane motorje al kr mal na črno? :?  :ninja:

registrirane kravce, seveda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tud jest s svojo prvo voznjo letos....ni kej ....enkratno......zaljubljen v mojo JAAAAAMMAAAAAAHCO kot prvic :004

................................. :OK:

Zena pa ljubosumna he he .) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil prekrasnih 100km,imel pa eno neprijetno izkušnjo,dohitim kolono 6 avtov,in zadnji Golf 2 rdeče barve ,ko me opazi vidno zapelje v levo na sredino in vozi ob črti,malo ga podražim ,da ga bom prehitel ,on pa še bolj v levo, tako da je bil že pol metra na nasprotnem pasu,ko vidim kaj dela, mu poblendam,on se pa smeji,v levem ovinku mu nasproti pripelje tovornjak in ga oplazi po celem boku,zgleda da ga ni opazil,ker  je gledal mene,jaz varno zmanjšam,on seveda ustavi,pa mu pokažem sredinca, pa gassaa,hotel sem samo povedati da so med nami tudi bedaki ,ki se jih treba paziti,LP

PRAV MU BODI PRASCU !!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem uspel malo prej pobegniti iz službe in se malo peljat. Kot ponavadi sem šel iz Zagorja čez Trojane v Savinjsko dolino, se peljal do Ljubnega ob Savinji, kjer sem zaradi mokre in popeskane ceste obrnil in šel nazaj. Peljal sem se čez Polzelo, kjer sem se za nekom nekaj časa vozil in šel pogledat Marijo reko. Proti koncu Prebolda so ženičke pometale pesek s pločnikov na cesto :fight2: malo naprej pa je bila cesta čisto mokra zaradi talečega se snega. Zato sem se obrnil in pičil proti Celju in tako ob Savinji do Rimskih toplic in čez Marno nazaj domov.

Od Celja je bilo precej hladno, sicer pa je bilo po Savinjski dolini prijetno toplo.

Razen pranja motorja zelo prijetno popoldne in skupaj 155 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil prekrasnih 100km,imel pa eno neprijetno izkušnjo,dohitim kolono 6 avtov,in zadnji Golf 2 rdeče barve ,ko me opazi vidno zapelje v levo na sredino in vozi ob črti,malo ga podražim ,da ga bom prehitel ,on pa še bolj v levo, tako da je bil že pol metra na nasprotnem pasu,ko vidim kaj dela, mu poblendam,on se pa smeji,v levem ovinku mu nasproti pripelje tovornjak in ga oplazi po celem boku,zgleda da ga ni opazil,ker  je gledal mene,jaz varno zmanjšam,on seveda ustavi,pa mu pokažem sredinca, pa gassaa,hotel sem samo povedati da so med nami tudi bedaki ,ki se jih treba paziti,LP

to mi je pa polepšalo jutro :OK: .... taki idioti mi dvigujejo kocine .... fajn bi blo še nadaljevanje... šofer kamiona ga je prefu... ko pesa!!!!

kazen mora bit vzgojna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri naredu,...... :hmm: reci in piši 300 metrov :OK: ,.....

bilo je lepo, lahko rečem nepozabno,......

dons zadevo zagotovo ponovim, le sto razliko da si še čelado gor nabijem....

:grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem včeraj namontiral akumulator in naredu 5 km, pospravil motor , poklical agenta , plačal zavarovanje , danes pa sam še tablica gor pa GASSA :OK: :OK: :OK: 100,200 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj zgolj in samo dal filat akumulator. :cry:

Ampak dans pa gasssssssssssssssss! :yea2:

:oops: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo mi je zbrisal včerjašnji vtis iz vožnje <_<

:grim - je blo vse kar sem skupaj spravil, torej še en :grim za včerajšnjo hitro vožnjo do velenja kjer sem gledal kako na KeC-ovi lubici delajo ginekološki pregled pol pa sem kliznil nazaj domov. vglavnem orgazmično, čeprav še malo manjka cestam do pravega užitka. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po končanem gineklološkem pregeldu ljubice včeraj naredil še krog Velenje - Žalec - Šempeter - Velenje. Malo pozna ura tako da je začelo malo hladit. :ninja:

Danes pa ravno obratno ob največji vročini se spravil na ljubico in via Celje. Ceste skoraj povsem suhe in glavne tudi brez peska. Se je že dalo ovinke malo bolj na knap odpeljat :D

Ma reži se mi okoli ušes. Ceste here i come! :kva2: :kva2: :kva2:

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes padla spet ena turca od 130km.s postankom na ridah kjer so že bili parkirani trije cestaki,nato pa skozi postojno po zjebanih rebrnicah skor do nove gorice in nazaj proti rakeku,cesta skor suha le še na nekaterih delih mokra,temperatura idealna,policajev pa kar nekaj na cesti hvala bogu se je obakrat izšlo za las.motorjev pa kr nekaj na cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud moja prasička je danes zjutraj se drla iz garaže: "glej kok lepo vreme je" ... pa ni blo druge, kot da jo 'prižgem' in ji pokažem, kaj je pogrešala celo zimo ... :) ... najprej sva šle pogledat mal do Brezovice oz. Podpeč na Jezero ... pol pa krog Ljubljana - Vižmarje - Vodice ... in nazaj domov ... na posameznih predelih je še kar mokra cesta od snega, ki se topi ... pa ful ful ful šodra in peska in ostalega sranja ... je pa vseen blo :kva2: :kva2: :kva2:

...prasička je mal umazana ... ampak jutri bo še bolj ... :P :naughty:

ah ja ... pa nekdo mi je tablico posodu ... zato sem jo mal retuširala, da se ne bi zvedlo, kdo je kriv in kdo se na črno vozi ... :D post-1883-1110996524_thumb.jpgpost-1883-1110996634_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil prvih nekaj kilometrov z novo Yamahco :OK: . Vreme toplo :D motorin pa prava zverinca :kva2: res pa da ga še ne smem preganjat prvo 1k ulaufavanja pa privajanja pol pa bo :OK:

P.S. Kot kaže vreme bomo te dni naredili še kar precej kilometrov, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dons izkoristu prelepo vreme in še neki ostankov snega in zaplužil po slemenski cesti proti brdom - pa pr kambreškem obrnil ker sem se spomnu da zdej ni ne češenj ne frišnga vinca pr njih - pr kuku gruča otrok z učitelji, ki so cingali z glavami sem ter tja ter mi s tem hoteli nekaj oznaniti - pole zaplužu proti mrzlemu vrhu na matajurju - prvo suho,pole luža, pole sneg in puhno vode, pole puhno snega - bilo je lepo - tam gori nobenga srečal - samota...bilo je lepo...

post-2263-1111001718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14h končal službo, ob 14:30 že bil na motorju,...izkoristu lepo vreme in se zapelal do Dvora in nazaj......

........amapak kapo dol vsem tistim ki uživate v vožnji brez registracije :grim , jest se tega več ne grem :grrr ,.....pismu sm mel občutek k da sam pred sabo bežim

....grem registrirat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel na easy do Podpeči na kavico...za prvo letošnjo turico čist dost, jutr pa kam dlje :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveh mesecih lenarjenja včeraj odpeljal 570 km za ogrevanje.

Odpeljal do Lenarta, kjer so imeli tisti košček plastike. Imajo na srečo skladiščnika, ki je usmerjen v tisto, da vse kdaj prav pride in ničesar ne vrže stran, tudi če zadeve že leta ne proizvajajo več. :)

Potem pa še v TS po verigo za Gilerco. In so jo tudi imeli, saj sem jo 4 tedne nazaj naročil.

Ceste so bile lepe in čiste. V bistvu najslabše tam na Notranjskem/Primorskem. Tam tudi najbolj zeblo. V KP zgolj 11 °C, med LJ in Vrhniko pa 21 °C.

Srečal nič več kot 7 motoristov, dosti avtomobilov in tovornjakov in avtobusov in 2 traktorja. In en radar, med Kozino in Divačo. Ampak so me avtomobili in tovornjakarjo opozarjali in sem prehitel kolono, v kateri je atu v prvem avtomobilu ob prvih opozorilih noga takoj padla iz gasa na 60 km/h in so si vsi mislili, glej ga norca butastega, sedaj ga bodo pa ustavili in bo plačal, motorist predrzni. Jaz pa elegantno z 90 km/h po števcu, kar je dejansko verjetno nekaj manj, mimo kolone in mimo laseristov, ki sta se potem razočarano obrnila in začela streljati v nasprotno smer tako, da sem še ene 3 km vračal prijaznost z opozarjanjem.

Drugih opasnih situacij ni bilo spljoh. Ne vem, kako enim uspe lepiti nase take situacije. Vsi udeleženci zgledno sodelovali. Še avtomobilisti, ki so iz glavne ceste zavijali levo ali desno, so namero daleč v naprej oznanili s smernikom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!