Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

nak,ne spimo :grrr v družbi ene črne kawe naredu krog kranj-trstenik-golnik-tržič-podbrezje-kranj-britof-brdo-kranj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuiiiiiiii :010 prva letošnja fura.. Noro dobr :OK: . V fajn družbi, ki je kazala rit policajem :lol1: . Lepo je pelat za enim, k tko fajn vozi :OK: :grim .

Btw: fajn usnjen kombinezon :kva2: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest sm danes naredil en krog po ulici, seveda na šverc, bom še mal počakal z registracijo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki je kazala rit policajem...

vse zanikam,vsaka podobnost z resničnimi osebami je le plod vaše domišljije :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest sm danes naredil en krog po ulici, seveda na šverc, bom še mal počakal z registracijo. :fredy:

Nimam kej za dodat, bereš mi misli! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica Divače-Koper-Izola-Portorož-Piran-Divača glede na lepo vreme srečal malo motoristov.Ceste suhe in na veliko predenečenje brez kamečkov.

Užival sem maximalno

:grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na lepo vreme srečal malo motoristov

:grupni:  :grupni:

....soška dolina je bla spet hrupna...resda več ali manj špagetarjev...ja...bilo je kr neki motorjev v naši dolini - večinoma UD,PN,VE - pr njih je itak že prevroče :D ....jutr se grem pa še mal po snegu izživljat - ma bo treba v višje ležeče kraje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz sem svojega malo preluftal na štajerskem koncu MB - Šentilj - MB ampak so ceste še kar mokre in maš motor vsran do uh :(

Peljat pa se je po dolgi zimi super :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po dvorišču ene 5x gor pa dol! se je nabral ene 100m :OK:

še mal pa ga bo treba registrerat, sploh ko je tko fajn vremenska napoved za ta teden! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Furca uspela , je mrzu asfalt , sonček je svetu ,

bo sneg ves pobral :whistle:

:yea1: Še par dni se mi zdi , pa bomo mi z motorjem kam šli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj krstil drsnike na novih škornjih. Naredil 80 km LJ-Vodice-Mevode-LJ.

Pa eni so res prfuknjeni. Nakidan sneg mečejo na cesto, da bi se prej stopil. Ko sem se moral že tretjič izogibat nametanemu snegu na cesti, sem poklical 113 in zašpecal bedake. Na 113 so rekli, da bodo prišli pogledat in da bodo ustrezno ukrepali...

Drugače pa filing na motorju :yea2: :yea1: :yea2: :yea1: :yea2: :yea1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceraj sla z prjatlom pogledat, kaj pravijo nasi sosedje hrvati......do Pule in nazaj se je nabralo skoraj 400km....folk tam ze hodi samo v majicah naokoli in tudi mene je ze en malo kuhalo v zimski uniformi na semaforjih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zjutro k sm ustau sm vedu d popoudne grem na sprehod... in res. Po kosilu hop u usnje in via na morje. NG-Sežana-Divača-Kozina-KP-Portorož-Kp na kafe in nazaj po isti. Lepih 230km :OK: Ej sam na obali pa motorjev več k avtu hmali :kva2: Prou lepo videt. In ja, deklice so že v tenkih hlačkah k je vse skoz videt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredu drugo furo letos, enih 90 km :blush: ...skoz Ljutomer do Ormoža pa naprej do Središča ob Dravi preko Hrvaške nazaj domov. Ceste na mestih polne vode in peska :wacko: tako da je bilo vse skup z veliko razerve O:-) drugače pa enkraten občutek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 30km po Mariboru in okolici z novim motorjem :kva2: :kva2:

Polno svinjarije na cestah, blato do ušes, vseeno čisti užitek... :wub: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sm registriru ker nism več zdržu, pa me ne briga tud če bo še sneg letos,

na integralu na jesenicah so mi povedal da sm biu prvi letos ;) pol sm pa še 40 km naredu, zdej se pa grejem na radiatorju... nikol več odprte čelade marca :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Bil zadnji čas da se zamenja prednja guma. NIsem vzdržal in sem se ob 14 vsedel na kawo in fura: Velenje - Slovenj Gradec - Dravograd - Radlje ob Dravi. Kavica v prijetni družbi, potem pa nazaj.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

V Velenju furo proslavil še z eno kavo z urqllom pa še Špielferderber se je prikazal kar tako. :yea2:

Enkraten začetek sezone. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend spet malo peljal moped na sprehod... se je nabral ene 100km... pa pridem danes domov, pa mi vremenko pove da je +12. Itak blo treba ponovit vajo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: ponedeljek, 14. marca 2005 ::

otvoritev sezone. prvo letošnja trasa:

Šentjur - Celje - Brrrmova domačija (mojster, hvala ti še enkrat) - Vojnik - Dobrna - Velenje (poiskal Skalco in našel KeCa in Urqlla - hiter kafe - hvala za družbo) - retour

ceste: :doze:

nasmeh: :D

feeling: :yea2:

ali bomo zadevo danes ponovili: :grim

nekaj pod 100 fantastičnih otvoritvenih..

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa nisem olja dolil, sem samo eno kavo spil. Masino vzgal in po obvoznici pognal. Kilometrov skor nic, sem pa letel kot ptic. Avtombile prehtevu, cilindra ogrevu, frgazerja spucu, gume mal znucu. Pa sonce je sijau, iskro je vzgal, gas sm obrnu, nism se zvrnu. Rori so grmel, men je v usesih sumel.

Sirok nasmeh v rjavih oceh; stender je dol skocu, zdej bom pa olje dotocu.

:xx: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!