Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

očke so zelene, kam ti gledaš Zdrawc?

Drugač pa hude očke, MaXXX. rispekt.  :OK:

pa brez tistega Fotoshop dodatka bi lahko poslal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No časa je bilo ravno še za tista dva ovinka proti domu, skozi Logatec. No in tam vozim za fantom na sportaku(CBR ali nekaj takega) nasproti pešačita dve deklici in leva pozdravi motorista pred mano :hmm:  prevozim par metrov in mene pozdravi desno dekle :eek:  :blush:

Joj dekle, če bi ti vedela koga si pozdravila :slap:

Cveto tisti dve deklini vedno pozdravljata :?

Dobrodošel na pijači ko boš spet šel skozi Žiri

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očke so zelene, kam ti gledaš Zdrawc?

Drugač pa hude očke, MaXXX. rispekt.  :OK:

Priznam, v dekolte..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naknadno še ena dobra fotka z včerajšnje vožnje, ker jih učeraj še nism "snel" s telefona..

Kva dobro zgeda :OK:

Kva bi šele dobro zgledala brez podkape in majčke :OK: :OK:

:oops:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto tisti dve deklini vedno pozdravljata  :?

Dobrodošel na pijači ko boš spet šel skozi Žiri

lp

Ja, te bom lepega dne za besedo zgrabil, potem bodo pa šli $$$$$

:D

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva bi šele dobro zgledala brez podkape in majčke :OK:  :OK:

:oops:

Bi, verjemi :naughty:

Drgač smo pa že zelooooo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes tura dolga celih 8 ali 9 km :rolleyes: ...z Vetilom skočila na en :beer2: ....mal pogledala kelnarco :blush: pa nazaj domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja Izola , Šared, Korte, Malija, Lucija, nekje bogu za leđima naprej od Kort dosti naprej bo nekih off road cestah, Koper in nazaj v izolo ( skupaj prevoženih km 112km ) .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh dons pa najprej v prvega, pol reški, ene parkrat rupa in potem še zagrebški, mal ravnice pa tko. Dost motoristov, nben odzdravu, razen ena LUŠNA motoristka na r6. Ko bi vsaj bla s foruma, pa da bi se lahk kej pogovorla, razen "che belle očke..."

in to je bil čist drugačn "perfect day" od cvetoootoooovega :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tam vozim za fantom na sportaku(CBR ali nekaj takega) nasproti pešačita dve deklici in leva pozdravi motorista pred mano trance_19_hmm.gif prevozim par metrov in mene pozdravi desno dekle eek.gif blush.gif

Joj dekle, če bi ti vedela koga si pozdravila slap.gif

Cveto, a je ta motorist ustavil pred v Zmincu na parkingu, pol sm bil jaz. Sam tistih dveh deklic nisem videl, sm pa videl tri, ki so tud veselo mahale. Sam naslednjič se bom kr ustavu, ker men bi pa zdejle kakšen hec glih prou pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredu okol 100km. najprej smo mislil it samo na eno pijačo v center, pol smo pa kr na avtocesto zavil (smer Brezovica) in smo šli mal Planino (Kačje ride) pogledat, nato pa nazaj (v Logatcu dobil kavico) pol pa počas proti domu. za nazaj je blo kr mal mrzlo :BUA: drugač pa blo kr lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

430 km v zasedbi MaXXXimum & Foggy :yea2:

Krožna kolenčkarska turca posloveniji.. :P

Ljubljana - Kamnik - Tuhinjska dolina - Prebold - Marija reka - Trbovlje - Litija - Bogenšperk - Dob - Bič - Žužemberk - Dvor - Kočevje - Ribnica - Bloška polica - Babno polje - Kačje ride Gerovo - Bloška polica - Cerknica - Rakek - Kačje ride Planina - Logatec - Žiri - Škofja Loka - Ljubljana

Gerovo sem napisal, ker je bilo v prvotnem planu.. sam sva prišla samo do meje.. en s pretečeno osebno in en brez :stupid: :slap:

Ostalo je šlo po planih :yes:

Upam, da bo Foggy kakšno slikco prložil, ko jih "razvije" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no midva z GhostRR-om sva pa eno CBR tour naredla dons... :OK:

...KR-Šk. Loka-Žiri-Idrija-Most na Soči-Solkan-Nova Gorica-Štanjel-Divača-Koper-Portorož in nazaj po standardni poti čez Ride :grim :devil: ....lepih xxx kilometrov :yea1: ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem te vidu na ridah pa si bil predeleč, da bi se mi dal do tebe.

Drugač pa lepa fura: ŠK. Loka, Žiri, Kalce, Col, Ajdovščina, Vipava, Štanjel, Sežana, Divača, Ride (2x) :yea2: Lj, Kr.

Kilometrov pa okrog 270.

Super fura, super druščina. Doma ravno pred dežjem :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anthony, nts , moj bratranec simon in jaz smo danes sproducirali 188 lepih kilometrov. pot nas je s postojne vodila preko planinskih rid do kalc, idrije s postankom na mostu na soči in nato vožnjo nazaj.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil včeraj prav en lep dan, smo se zbrali od Pecota fotr, pa YerryTDM in moja malenkost/in lepša polovica. Zborno mesto v Rondoju, od tam pa preko Brnikov do Črnuč, Litije, Bogenšperka do Ivančne Gorice. Do tu je bilo treba kar pazit. Ura je bila še zgodna, ceste v senčnih legah vlažne, ponekod je ostalo na asfaltu še nekaj peska. Nadaljevali smo po dolini Krke do Straže, Novega mesta preko Gorjancev, kjer smo si privoščili zasluženo malico.

Po nekaj skajenih čikih, smo v Metliki prečkali južno mejo in se V Neretičih obrnili desno proti Delnicam.

Nekateri pravijo, da poleg pameti človek rabi tudi nekaj sreče. In smo jo tudi imeli. Pečetov ate, ki je vozil prvi, je uspel pravočasno opaziti in zbremzati, ter tako rešiti malo srnico, ki mu je zdirjala pod prednje kolo in čez cesto, sebe pa bolečih bušk in nepredvidenih stroškov. Sicer pa tudi srne niso več tisto kar so bile. Čez cesto nam je tekla sredi manjše vasice malo pred Vukovo gorico.

V Delnicah še en kapučinček, potem pa naskok na Babno polje. Eeeee, ne gre tako hitro, pa pomaham YerryTDM-u naj gre naprej in si privošči tistih nekaj km ovinkov, jaz trenutno nimam samozavesti za kaj takega. Na vrhu me čakata: "a gremo še enkrat". :nono: Ma jaz ne morem, imam že 16 km z rezervo in do črpalke je še daleč.

Gremo naprej pot do meje je dolga kot hudič, ob meji Burnout dela in nas opazuje :yea1: , mi pa mimo prijaznih carinikov v našo deželico. A je še daleč do črpalke???? Po prevoženih 38,6 km se mi končno odvali kamen od srca v Starem trgu na OMV.

Polnih tankov nadaljujemo do Cerknice, Planine, Logatca in vmes spoznamo, da imamo pač danes srečo. Pečotovemu atu se avto med pripravo na prehitevanje enostavno odloči hitro zavirati in parkirati. Uuuuuu :slap: Ma, dobro je gremo naprej. V Žireh še en kapučinček in nato domov.

:whistle: se jih je nabralo 420, gorenjcema nekaj več, družba :worship:

Se Vidimo, Cvetoo.

P.S. Danes je tudi en tako lep dan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva z mojo Lady šla po že večkrat prefurani poti... Griže - Šentrupert - Ljubno (tankat) - Pavličevo sedlo - Jezerski vrh - postanek ob Planšarskem jezeru - Šenčur - Trzin in po stari cesti čez Trojane - Vransko - Griže

Kakšen užitek se je peljati čez Trojane, saj skoraj ni prometa!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena luštna turca in sicer: Višnja Gora - Ivančna G. - Bogenšperk - Šmartno pri Litiji (postanek kavica) - Trebeljevo :OK: .......... in nato po isti poti nazaj.

Ampak, najbolj pomembno je to, da je bil danes med mojimi stegni RSV Mille :blush: in ne stari dobri Huso .)

Je pa res, da me je Mille veliko bolj utrudil; kako me sicer ne bi, ko sva ga pa tako šibala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes super popoldanska furca: Lj-Vodice-Brnik-Kranj-JEZERSKO-Kranj-Brnik-Vodice-

Lj prelepih 125 km! K smo šli, je bil bl slab vreme, pol na Jezerskem pa Sonček! zakon furca! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 Honde in 1 KTM ... :D ... super good smo se mel - in to od Ljubljana - Idrija - Tolmin - Bovec - Vršič - Kranjska Gora = pica - Ljubljana ... ušli smo nalivu dežja ... srečali veliko motoristov ... skratka fuuul lep dan ... pa še Buba je zarad vez tam zgoraj zrihtala lepo vreme :OK:

fotkal je Hondaše: Bubamaro, Maxxximuma in tisto, ki pokvari sliko; KTM-aš BC ... :D

post-1883-1124053147_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je bilo fajn....razen nekaj tistih minutk :angry2: ...

sorry za :topic: : ampak a grše slike nismo naredil :hmm:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:09 krenili s Planinskih rid naslednji: Anthony, Schultz, Kolega od šulca (ime mi je ušlo), Simon, Godfather, Jaz+nts....torej 6 motorjev.... :)

Pot nas je čez Rakek vodila do Tuška(Medo), Kočevje-Dvor, Novo mesto, Krško(Pica)(obisk kapitanove boljše polovice) in čez Litijo, Ljubljano nazaj do rid.

342 kilometrov, s povprečno hitrostjo 76 km/h in 4 urami in 30 minutami čiste vožnje(by Godfather :yes: ) v sončnem vremenu!

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!