Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj je šla tudi moja malenkost stresat slabo voljo po vipavski dolini <_< . Pot me je vodila preko Rebernic (pure rodeo :yea1: :wacko: ) pa po dolinci z rahlim vetričem do Cola, kjer sem se nehala prepričevati, da na sončni strani Alp še vlada vroče poletje :P in navlekla nase vso obleko iz tank torbe. Cestno vijuganje se bo počasi prelevilo :( v snežno :yes:. Na Ridah je bil še viden oljni madež (thanx Sandi7 za info), ki pa ni preveč moteč. Bo treba poleg metle organizirat še adsorbcijsko sredstvo :P . Lušten giro, tečnobo sem pustila pod Colom, ko se je tudi stil vožnje iz KK prelevil v LS :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na šiht v MB z motorjem - no ja glede na ostale dni gre skoz, vsaj iz garaže je ljubica :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Klema in jaz sma danes končno zavila na Marof :)

in sprobala krogec... :OK: :OK: suuuper za dušo spihat.

Nabralo pa se je kar okoli 250 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je potekalo takole: iz Maribora čez Vitanje do Velenja obiskal Kompija :OK: , sposodil testno čelado, nadaljeval do preko Mislinje do Dravograda, skočil na Golico, pri jezeru obrnil in zašibal nazaj v Velenje po isti poti, vrnil čelado in se preko Vitanja namenil v MB;po klicu dr-biga skočil do Ptuja preko DUpleka in Vurberka ter nato po drugi strani nazaj v MB že po temi;nabralo se je hitrih 361 km.... :OK:

lp vuk76

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cca 80 km po širši okolici (razkrižje-ljutomer-radenci-sv.jurij-slaptinci-križevci-veržej-turnišče) se že vidi, da se bliža jesen in s tem pospravljanje polščin z njiv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice-Faak see-Ferlach-Ljubelj-Tržič-Jesenice.Okoli 180 km,z quadom.Na drugi strani Karavank motorjev ni konca.Obeta se zanimiv vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: sreda, 08. september 2005 ::

zamudil celjsko sekcijo, kljub temu pa osedlal kravco in poštemplal večerno relacijo na šentjur-lesično-bistrica ob sotli-podčetrtek-tinski vrh-šmarje-šentjur

pa zjutraj na šiht v MB in nazaj in nekaj lokalnega drlinkanja..

kakšnih 250 se je pa nabralo včeraj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil pri sosedih v Avstriji. Na Faaker see sem šel pogledat, koliko folka je že zbranega. Moram reči, da bo tudi letos štala. Zelo lepa tura in še oči so prišle na svoj račun. Škoda, ker sem omejen s časom (služba) zato sem moral prehitro domov in v službo! V soboto bom ponovil izlet z razširjeno turo. Napravil 170 km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa držal dežurstvo popoldan. V bistvu sem se ravno pripeljal od tam.

Prijetnih 200 km, pol v temi, a je kar šlo, čez cesto so tekali samo mački, srn na srečo ni bilo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je primorsko-žabarska naveza naredila tale krog:

LJ-Črnivec-Šentrupert-Prebold-ta mokra Marija :yea2: (3X)-Šmartno-Trebeljevo-LJ.

Kilometrov cca. 200... leeeeepih..... Samo na Marički je pa res vedno več pacientov... :grrr ... jasno, da je danes spet en oslinil... sicer skoraj nič prask, ampak vseeno... ejejejej.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: sreda, 08. september 2005 ::

zamudil celjsko sekcijo, kljub temu pa osedlal kravco in poštemplal večerno relacijo na šentjur-lesično-bistrica ob sotli-podčetrtek-tinski vrh-šmarje-šentjur

pa zjutraj na šiht v MB in nazaj in nekaj lokalnega drlinkanja..

kakšnih 250 se je pa nabralo včeraj :blush:

Važič! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj zvečer sem pa sedla po parih letih na tomosovga avtomatika :naughty:

fudoo zanimivo,vozila sem se pa na šihtu v oddelku zadej pa sem dala še sodelovko čez 50let in smo se furali po proizvodnji,enkrat pa sem peljala celo dva človečka čeprav je bil en še v trebuhu,skratka pokali smo od smeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem pa držal dežurstvo popoldan. V bistvu sem se ravno pripeljal od tam.

Prijetnih 200 km, pol v temi, a je kar šlo, čez cesto so tekali samo mački, srn na srečo ni bilo.

LP Cvetoo.

:eek: si ti mojga mačka zgazu :? se mi lahko prdružš popoldan na kliniki za male živali da poravnava račun :yea1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Notranjih goric sm se še prpelu, pol me je pa začel prat :angry: , tko da sm obrnu nazaj proti Lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Bled - Bohinj - Soriška planina - Baška grapa - Nova Gorica (kava, sir , vino, pecivo pri žlahti), pol pa Ajdovščina - Col - Godovič - Logatec, Ljubljana - po stari cesti Kranj - Radovljica in 3 kilometre pred domom se uš.ije dež ko zmešan.

Če odštejem zanje tri kilometre, je blo ostalih 300 ena sama uživancija.

In kar nekaj sem vas srečal, motosvetovci, ane??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena lepa čez kozjansko (kje se skrivaš Špil ko se po tvojem peskovniku preganjam), cca 120 km se je nabralo, občasno kar vroče. V Kozjem so imeli nekakšen praznik. Blo je tudi par starodobnikov, pa se nisem zaustavljal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj me je z....lo vreme tako da je pot v Litijo do Fičota padla v vodo.

Popoldne pa so vremena kranjcem se zjasnila in sem jo mahnil do Kočevja-Dvor-Ivančna-Višnja Gora-Grosuplje (tam pobral lighteninga)-Turjak-Škofljica-Grosuplje in domov.

Vmes sva z Lighteningom zamenjala motorja in lahko rečem da je njegov KTM prava igračka. Res da mi je vsa jajca pretresel singler samo je pa stroj ko bog.

5km pred domom se je itak spet uscalo da ne bi slučajno suh prišel domov.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije, plus ena prikolica :004 , smo danes zjutraj štartali iz Brežic čez Novo mesto proti Kočevju. Ne eni od serpetin na kočevki srečali policaja,ki je vneto nekaj zapisoval....mislim,da so ga postaivli tam da šteje motoriste,ki se vozijo gor in dol (mogoče je dobil kazensko :D ) No skratka,.....da me ubijete, ne vem kaj naj bi tam drugega počel.

V Kočevju sta nam se pridružila še dva (kolega in kolegica,katera je malo popravila povprečje lepote v druščini :slap: ) Pot nas je vodila čez Ribnico proti Ljubljani. Na Lj obvoznici prvi šok,ploha. Malo počakali pod nadvozom ter nadeljevali proti Trzinu. Plan je bil čez Kamnik in pol nekako pribluzit do Slovenj Gradca, vendar smo se na hitro premislili,ko smo videli črnino nad tistem koncu. Zavili smo proti Litiji in po zasavki do KK.

Za piko na i, sva se s kolegom spustila še po Mirnski dolini proti Mokronogu, kelnerco pogledat, vendar nam je užitek polaganja ovinkov pokvaril dež. Aja pa še napačna kelnerca je delala :angry:

Jutr sledi generalno čiščenje motorja,ker mi je blato nametalo celo za ušesa :rolleyes:

No nabralo se je bolj ali manj prijetnih 360 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....lepo vreme me je zvleklo ven...resda bolj soft varianta toda bilo mi je lepo....dobro da je še toplo - pri prečkanju reke me je fajn zalilo,pole pa se je blato še bolj prflikalo na mene....poleg ritja sem odpeljal še turistično furco čez Kobariški stol - kjer sem srečal štiri švabe z potovalnimi endurcami - pač so na dopustu in zato je bilo tud dost fotkanja na vrhu....popili neki skupi - oni še pojeli in pole skupi proti Učji...tam sem jim pomahal u slovo - in po levem bregu reke Soče proti domu - tik pred domom zaslutim da neki ne štima- pa ja - poknjena prva guma....v dveh tednih dvakrat guma- upam da ni spet kakšen žebelj iz prve svetovne vojne...tko - gremo flikat,ker jutr bo tud lep dan....

post-2263-1126702070_thumb.jpg

post-2263-1126702083_thumb.jpg

post-2263-1126702107_thumb.jpg

post-2263-1126702121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!