Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Danes skočil do Bohonja in nazaj :yea1: - srečal ene 15 zagrizenih motoristov! Gorenjci smo kar aktivni.

Prijetna tura, vreme idealno - skratka upam, da bo še kaka fura uspela!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tam kjer je ena srebrna GW na desni (v moji smeri vožnje ) pred enim večjim poslopjem parkirana? :P  Če je to tam, a moram potem nov potopis sestaviti :)  :whistle:

BTW, kako to, da si ti skoraj vsak dan tam okoli in da te jaz nikdar ne vidim? A  greš kdaj tudi ven iz spalnice :lol:  :yea1:

Cvetoo.

ja ja to je tam,kjer sanda preživlja turobne dneve ob dobri kavici pri belem dnevu in kaki pijački ob večeru.pa tud danes sem končala današnjo turco tam z nts sve se pogrele ob vroči čokoladi, :OK: pot pa baju je vodila do cerknice-žerovnice-starega trga-bloške police-cajnarjev-begunje in nazaj na rakek,kratko a kr sladko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes skočil do Bohonja in nazaj  :yea1: - srečal ene 15 zagrizenih motoristov! Gorenjci smo kar aktivni.

Prijetna tura, vreme idealno - skratka upam, da bo še kaka fura uspela!

LP Mare

Tut jest sem biu učerej u Bohinu. Pa en prjatu s Fejzerko. Sva šla okol 12:00 čez Pokluko, pa u Bohn na en kufe, pa po

taglavn cest nazaj. Fajn ureme, nč prometa, mau listja, ampak ni krize. Lepi dnevi se šele začenjajo :naughty:

Na cesti na Pokluko sm vidu en parček na Banditu, če se na motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuu.

Kako lep jesenski dan je za mano. Prav škoda bi ga bilo zamoriti s celodnevnim delom, zato sem popoldan preživel z Yohanco na relaciji: dežela Cvetja v jeseni, Žiri, Logatec, Ride- prazno- peščeno :eek: , Postojna, Divača, Il. Bistrica, Knežak, Postojna in smuk domov, ker je pričelo zebsti.

Narava na Notranjskem in naprej proti Krasu se je pričela igrati z jesenskimi barvami in nam je pripravila čudovite slike, ki si jih je res vredno ogledati. Ceste napol prazne, ljudje hitijo pobirati poljščine jabolka in prijazni so kot tole jesensko vreme. V Vremski dolini so prodajalci jabolk veselo odzdravljali nazaj, če sem jim le pomahal.

Komaj čakam sobote in ponovitve.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prišel z zadnje letošnje vožnje(do Postojne in nazaj),ride zapuščene,prvi karambol motorista pri Španu na Brezovici,nazaj grede pred odcepom za Kalič...... Celjan na Hondi,Hvala za družbo do Brezovice. Lp fecko(vidimo se drugo leto aprila) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kljub ne ravno najboljšemu zdravju naredil 56 kilometrov... :OK: Na Rakitno... :blush: In to z novo ljubico!!! :yea2: :yea2: :yea2: :wub: ...ki prede precej lepše kot prejšnja... :whistle:

Takoj sem bolj zdrav... :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 11.00 zaključil z delom in pičil do Logatca na praznovanje 15 letnice BTS-a.

Tam je zakupljen cel poligon kjer si lahko šel na terensko vožnjo, en krog z Mitsubishijem EVO8, Probal Seicenta (jasno dirkalnega), dirkal z gokarti. Full dobro samo da bi bila malo manjša gužva.

Ma se je zavleklo skoraj v mrak tako da sem kar po avtocesti pičil proti domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena sveža fura----MB-Radlpas-Golica......letos zadnjič :cry: -Dravograd-Dolič-Vitanje-Sl.Konjice-MB.

Padlo cca 200 km, ampak gori že kar lepo sveže :angry:

Bo treba počasi odjavit zadevo, pa skije ven potegnit :P

Lep pozdrav vsem, ki še vztrajamo na moto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se hvalu z novo ljubico, niti s prasičko, niti ne s kilometri ...

... ampak užival sem pa le :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 km; Na primorsko in nazaj - NE :nono: ni še konec ......... Primorci - nabili vam bomo davek, ker imate boljše vreme; pa ceste tudi!

LP MARKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem tako navdušen nad primorsko, da me kar naprej vleče tja. Seveda bi kdaj šel rad tudi s Sando. Zato sem danes naredil ovinek čez Idrijo. Hej ljudje. Naši vrli cestarji so popravili par najhujših razrukanih odsekov na cesti Žiri - Idrija tako, da se sedaj lahko tudi tu skoraj normalno voziš.

No v Idriji spet Sande nikjer, zato pa so me z budnim očesom premerili policaji :( , zato sem nadaljeval solo čez Godovič, Hotedršico, kjer so me ponovno tokrat z laserjem premerili polocaji, do Kalc, potem pa na morje, tam levo desno od Kopra do Portoroža, pa Škofije :wub: :photo: . Skratka, jesen je pobarvala našo deželico z najlepšimi barvami.

Potem sem izbiro za domov prepustil Yohanci. Zakaj bi iskal lepšo cesto, če je pa ni! B)

BTW. Pozdrav trem dekletom v Postojno, z enakimi čeladami, na Hondah, zadnja je imela nahrbtnik - kravico :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd se bunit s tem davkom v primorsko sekcijo pa boš vidu pol davek :naughty:

Sanda - sej se ne bunim, samo zdravo Gorensko fovšijo stresam....

V Vipavi smo danes kofetkali in se pošteno pregreli na soncu res carsko!

Pozdrav vsem MS - tovcem primorcem in primorkam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranji sonček je vabil na lepo jesensko turco z boljšo polovico , ki se je odvijala sledeče: MB-Dravograd-Ravne na K.-Prevalje-mejni prehod Holmec-Železna kapla-vzpon na Jezerski vrh-MP Jezersko-postanek ob jezeru(srečal en kup motoristiv,med drugim tudi MotoFurije)-Visoko-Kranj-Brnik-Kamnik-Tuhinjska dolina-Žalec-Celje-SL.Konjice (plačal kazen zaradi zavijanja čez polno črno na bencinsko črpalko :SS :BUA: )-Sl.Bistrica-Maribor.

Super dan preživet na motorju, ki ga tudi policajko ni mogel skazit.

lp vuk

post-5882-1129403020_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da letos silim le v "višave" (kot vedno :D ), sem si danes zaželel malo več topline in morja, ker ga letos skorajda nisem videl .) Samo kam čem it? Nekam kjer še nisem bil si rečem ter se odločim za Cres in Lošinj. Pogledam na internet kdaj vozijo trajekti in vidim 9:30. Ne ta bo prezgodaj si rečem in raje izberem naslednjega ob 11:30.

Na pot se odpravim ob 9h v upanju, da mraza več ne bo. To mi lepo uspeva, vendar pred Ilirsko Bistrico megla in mraz in to ob 10h zjutraj.... Malokrat sem v teh koncih, vendar mi v šestih letih še nikdar ni ratalo trefnt lepega vremena. Zmeraj fasam to kur... meglo in si mislim:"Dimmniburek, ma kje v piz.. mat... ti živiš". :D :P Hec! :P

V Brestovo prispem ravno za na trajekt in plačam 30 kun za motor ter 13 kun za osebo. Čez dvajset minut sem že v Porozini. Tu še enkrat preverim vozni red in odhitim proti Malemu Lošinju. Vmes se seveda ustavim tudi v mestu Cres, vendar ker me čas preganja ga kmalu tudi zapustim.

Po poti se veliko ustavljam in slikam, vendar si pravo pauzo privoščim šele v Malemu Lošinju, kjer pomalicam in si za desert privoščim tudi en sladoled :) Ura je že dve, prvi trajekt imam ob štirih, naslednji je šele ob 18h in ker si želim pridet domov še pred temo, zajašem Suziko in odhitim nazaj. Domov prispem ob 18:30, za mano pa je lepih 438km.

Tako mesto Cres kot tudi Mali Lošinj sta na mene naredila ful dober vtis in ker danes ni bilo časa, da bi si jih bolj podrobno ogledal bo to potrebno spet ponovit, vendar za kakšen dan več .)

Všeč mi je bilo tudi, da ni bilo prometa (beri malo turistov), temperatura pa je bila ravno pravšnja za motoriranje :D Ja no, na otoku mi je dvakrat celo rahlo zakuhalo .)

No, lep dan je za mano, še bolj vesel sem pa, da motorja še nisem odjavil .)

P.S.: Še nekaj utrinkov iz današnjega dne .)

Pozdrav od Roberta

post-106-1129407937_thumb.jpg

post-106-1129407951_thumb.jpg

post-106-1129407972_thumb.jpg

post-106-1129408001_thumb.jpg

post-106-1129408021_thumb.jpg

post-106-1129408076_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla prov lepa "pela" včerej. Na primorsko s kolegico, pa DrM - Fjr prav lepo langsam turistikus po samih lepih ovinkcih iz Kr čez Žiri v Idrijo, pa na Col, pa Ajdovščino, pa mal po krasu čez Štanjel, pa Dutovlje, do Sežane in Divače, pa po "ta stari" nazaj. Lepo pozersko čez ride (bi kmal padu k sem tko počas peljal, da nebi kermu užitka dajal na ograji :lol1: ) pa domov.

Zebe že ko prasica, ampak na primorskem pa asfalt še zmerej dobr prime. Samo dnevi so pa že prekratki, da bi vmes še dobro malico užgal, ala pršutek in teran.

P.S. Od vseh ovinkov, ki sem jih prevozil so pa ride najbol brezvezne. Z Idrje gor, pa Godoviča, tooooooooo. Še Marička se kje lahko skrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Marofa, mal pogledal kako vozijo pa nazaj domov, lepih turističnih 120 km, ceste čiste, se vidi da je danes gospodov dan in kmetov ni na cestah B) pa ogromno motoristov srečal :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zaključek sezone Bled, Kranjska gora, pa nazaj do Kranja, Besnica (ravno kostanjev piknik...) Jamnik - tam povozu eno veverico :doze: - Kropa, Radovljica pa domov.

Za letos dost. Med tednom odjavit...čez zimo pa razmišljat o zamenjavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Marofa, mal pogledal kako vozijo pa nazaj domov, lepih turističnih 120 km, ceste čiste, se vidi da je danes gospodov dan in kmetov ni na cestah  B)  pa ogromno motoristov srečal  :yea1:

lucky you.

no ja, saj v bistvu jaz tudi: razen dveh traktorjev, ki sta "preckala" oz. se tocno pred menoj "vkljucevala" (s 5,0 m mehanizacijo obeseno na rit in ca. tono blata in gnoja na gumah) v promet in dveh 3,5 m sirokih kombajnov niti ni bilo nekih adrenalinskih dogodkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!