Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Jaz tudi bil na krajši furci in sicer Batuje-Bovec-Predel-Kranjska Gora-Vršič-Trenta-Bovec-Batuje. Ko sem prehajal iz Vršica proti Bovcu so se delali že fajn črni oblaki, vendar dežja še ni bilo. :D Prevozil 260km.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratki turci tudi sam s spremljevalko. Ajdovščina - Postojna - Pivka (kava) :) ,

Vremska dolina (prazna cesta), lepa vožnja - Divača - Sežana, po Krasu nazaj domov. Žal dobrih 130 km, ni zneslo več, zvečer v Ljubljano v službo (z avtomobilom) :(

Pozdrav in srečno

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend:

sobota

Mozirje - Prebold - Marička (mal počitka in opazovanja raketašev, ki so jo šibali gor in dol :xx: ) - Trbovlje - Litija - LJ - Postojna ( na motozboru srečal cel kup kolegov, po dopustniškem zatišju, zato je blo potrebno izdatno nazdravit :beer2: )

nedelja

z 2 kolegoma, Postojna - Kozina (kavica, po tehtnem premisleku smo se odločili, da jo namesto za obalo raje na Vršič B) ) zato smo jo nazaj do Divače - Sežana - Dutovlje (zabito za avti - praznik terana in pršuta :yea2: ) - Solkan ( še ena kavica in sladoled) - Bovec - Vršič (hitra malca na dokaj frišnem luftu in opazovanje mimovozečih motorjev, med katerimi je bilo, po mojih opažanjih :eek: , največ Nemcev, dost je blo tud Avstrijcev, pa seveda domačih tablic tud kar nekaj) - Kranjska Gora - Jesenice - Kranj - Kamnik (za pozno kosilo pa döner kebab, z užitkom postravljen :naughty: ) še skok čez Černivec in Domov.

v dveh dneh dobrih 500 km, z obilo sreče, nič dežja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja tridnevna fura :LJ-Pula-vrh Učke-RI-ob obali do Bara (ČG)- Skadarsko jezero-Dubrovnik-Knin -Karlovac -LJ;zaradi vremena moral malo pohiteti :cry:

kar nekaj km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 1 mes. prisilnega abstiniranja danes končno spet na zicu: Sweet home-Litija (tankanje)-Bogenšperk-Ivančna G.-Krka-Videm-proti Kočevju-Sodražica (prvič padlo srce v hlače: srnica mala naskakuje prvo gumo-> :eek: +žlajf na max.+izogib=uspeh)-Nova vas (prve kaplje+moker asfalt)-Cerknica-Planina(suho)-Ride(prazne-ste bili vsi pri maši?)-Postojna(kapučino)-Pivka(spet mokrooo)-Ilirska Bistrica(za njo skoraj naliv-drugič prestrašen: na izhodu iz srednjedolgega ovinka pri ca 80 km/h zdrs zadnje gume-->rešeno z iznihanjem in kovinskim okusom v ustih)-Jelšane-kratek vstop v Hrvatijo-Pasjak-Hrušica-Kozina-Razdrto(spet končno suh poden)-Postojna-Ride dol(spet prazne v nulo)-Lj via Logatec in Vrhniko (za njo ponovno HaDvaO-zato da nebi suhega motorja v garažo rinil).

Vtis:tudi bolje je že bilo.

Km:330,3

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo prijeten sobotni izletek:

Ljubljana - Logatec - Cerknica - Babno polje - Gerovo(hrvaške ride) :OK: - Cerknica - Žimarce(odojek party pri Lukatu) :OK: - Kočevje - Dvor - Novo Mesto - Mobi krog(nobenga sploh) - Krško(coffie) - Boštanj - Mokronog - Trebnje - Ljubljana

Dobra družba, prijetna vožnja, par hudih cestnih odsekov. Nekaj čez 400 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto s Pirrulzom: Ljubljana - postojna - Senozece - Sezana - Dutovlje - Komen (koncert) in v nedeljo obratna smer - v ljubljani na kosilo - nato stara cesta do Trojan (super fura, ker ni vec skoraj nic prometa) - Vransko - Tuhinjska dolina - Ljubljana (coffee)

Super...

S Pirrulzom ugotovila, da so kacje ride ena bolj ogabnih cest, kar sva jih videla in pa "two thumbs up" od Senozec do Komna... Povprecno cca 120-140 na uro lepi dolgi in pregledni ovinki (na enem odseku sem se mal prestrasil, ker je blo na stevcu 193 km/h). Drugace pa cel zur - skoda samo za nazaj, ker je bila cesta se malo mokra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto:

Iz Litije do Lesc, kjer smo pobrali še Tigra in smo jo potem pičili čez Kranjsko Goro mimo Trbiša do Tolmezza in tam čez prelaz Plocknepass na Avstrijsko stran in proti Lienzu in od tam naprej proti Grossglocknerju.

In tukaj se začnejo dvomi o našem dvigu na Grossglockner, ker je nebo ratalo nesramno črno. V kraju Heiligenblut smo srečali dva Čeha, ki sta se vračala iz hribov in sta nam odsvetovala vožnjo naprej, ker je na vrhu vasaj v neurje z snegom in mrazom. Tako, da smo se :( obrnili in jo mahnili proti Špitalu in od Tam do Beljaka in čez Korensko Sedlo v Kranjsko goro in nato domov.

Naredili smo dobrih 500 km, ki so minili zelo prijetno.

Tako, da bomo še podobno zadevo ponovili, le da bo takrat tudi Grossglockner osvojen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- v ljubljani na kosilo - nato stara cesta do Trojan (super fura, ker ni vec skoraj nic prometa) - Vransko - Tuhinjska dolina - Ljubljana (coffee)

Se strinjam ....

In prvič po .... hmmmm .... dveh letih prevožena Tuhinjska ..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj padlo rekordnih 968kilometrov in sicer iz strasburga pa mal bluzenja po salzburgu z okolico do rakeka in to v dežju,nalivu,in močnemu vetru :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 9:00 :

V Lj. oblačno, sam kaj češ doma delat, najbolje se je na motor usesti in ..

LJ-Golica (vreme se zrihtalo na Golici sončno nabito parkirišče, nekaj Slovenček)

Na poti domov, da slučajno nebi bil prekmalu še čez Marijo do Lj in ker je bil še dan zakaj nebi šel še v Postojno.

Vtis:Skoraj popolen dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:09 krenili s Planinskih rid naslednji: Anthony, Schultz, Kolega od šulca (ime mi je ušlo), Simon, Godfather, Jaz+nts....torej 6 motorjev.... :)

Pot nas je čez Rakek vodila do Tuška(Medo), Kočevje-Dvor, Novo mesto, Krško(Pica)(obisk kapitanove boljše polovice) in čez Litijo, Ljubljano nazaj do rid.

342 kilometrov, s povprečno hitrostjo 76 km/h in 4 urami in 30 minutami čiste vožnje(by Godfather :yes: ) v sončnem vremenu!

:OK:  :worship:

Še mal slikic

post-5996-1124195241_thumb.jpg

post-5996-1124195263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto s Pirrulzom: Ljubljana - postojna - Senozece - Sezana - Dutovlje - Komen (koncert) in v nedeljo obratna smer - v ljubljani na kosilo - nato stara cesta do Trojan (super fura, ker ni vec skoraj nic prometa) - Vransko - Tuhinjska dolina - Ljubljana (coffee)

Super...

S Pirrulzom ugotovila, da so kacje ride ena bolj ogabnih cest, kar sva jih videla in pa "two thumbs up" od Senozec do Komna... Povprecno cca 120-140 na uro lepi dolgi in pregledni ovinki (na enem odseku sem se mal prestrasil, ker je blo na stevcu 193 km/h). Drugace pa cel zur - skoda samo za nazaj, ker je bila cesta se malo mokra...

Vse je res in točno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v prekmurje in danes nazaj.. cca 400km, večinoma po dežju in megli - tko no :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne še vožnja na Belvi (po Golici), srečal kar nekaj motoristov. Od bolnice naprej trije ovinki kar polni peska :eek:

Golica me je tak naspidirala, da bi še kar nekam pelal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - trojane - prebold - marija reka - prebold - tuhinjska dolina - kamnik - ljubljana.

Okoli 180 s tistim kar se je pobral na mariji vred :)

Trojane z okolico so pa postale precej "kamikaza-friendly" odkar majo novo avtocesto in so popolnoma prazne :naughty: Edin asvalt spodaj na stajerski strani j bolj bogi.. ostalo je pa kr ok :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj, Tržič pod gorami v Begunje, pa na Bled do Bohinja in nazaj na Soriško planino. Sorica :angry2: tam sem naredil napako in sem šel skozi vas - makadam bi bil boljši, kot ta cesta. Moral bi na Petrovo brdo (kot vedno). Pa vseeno nato sem odpeljal Selško dolino, kjer je asfalt proti Škofji loki per excelence! Da o zavojih tako opevanih sploh ne pišem! :grim Na koncu pa povratek domov. Koristno sem porabil ti dve uri in pol, napravil 150 km!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes trije motoristi :) Nova Gorica - Tolmin - Vršič - Kranjska gora - Planica - Bled - Bohinj - Soriška planina - Most na Soči - Nova Gorica, 350 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan zjutraj Murska Sobota - Velenje (130 km) štartal ob 5:50 - jebi ga popoldan so baje nevihte treba že zjutraj izkoristit ;) .....res je bilo lepo, le malo megle vmes :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!