Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj malo pred 18. smer Prebold-Ljubljana čez Trojane po stari cesti. V LJ skok v BOF, pol pa nazaj Ljubljana-Prebold...

Kratko in sladko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojane z okolico so pa postale precej "kamikaza-friendly" odkar majo novo avtocesto in so popolnoma prazne  :naughty:   Edin asvalt spodaj na stajerski strani j bolj bogi.. ostalo je pa kr ok :yes:

Potrjujem :yes: :yes: - tudi jaz sem šla včeraj čez Trojane do Žalca in nazaj ... zdaj je res super in kar hitro prideš čez, k je cesta tko noro fajn prazna B) ... je pa kar precej zdelana ... hja, jest bom verjetno kr precej km-jev pustila na njej :grim :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova popularizacija tipa "Marija Reka" se nam obeta... <_<

;)

no ... kar se mene tiče, se že od nekdaj veliko vozim čez :yes: :yes: ... in zdaj je res fajn! B) B) ... res sem vesela - s skrajšanim potovalnim časom se mi kar olajša življenje :P .) :OK:

mogoče se bo res zgodilo, da bo tudi ta cesta postala zdaj precej bolj popularna - podobno kot se je zgodilo na Črnem Kalu z odprtjem AC do Kopra ... vendar menim, da bo pač le bolj tranzitna in ne neko strašno dirkališče (kot je MR :angry2: ) ... moram reči, da je bila pred odprtjem AC veliko, veliko bolj nevarna kot zdaj! :yes: :yes:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilman in Perla,

da se vama ne bo dnevno vtisnila moja roka,

ko jo bosta dobila tja nekam

za ušesa,

če bosta v prazno tu notri klobasala.

Odprita si Prazne Trojane in nakladajta o sladkosti (po)cestnega življenja.

:) .) :P

:nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoldne ena hitra furica LJ - Hotič - Litija - Zagorje in nazaj po isti poti.

Ob 20-tih sem mal pred Zagorjem srečal eno skupin motoristov, ki so ga kr dobr žgali :yea2: :yea2: :yea2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevje-Lj, do Kr.gore, dobr da mam motor, kr je bla taaaaka gužva...-Vršič, mi je en avstrijc <_< na ktmu :004 kazal linije :naughty: . Na vrhu sm vidu, da mam bolšga :closedeyes: . Pol dol sm mu dau cajta dokler se js oblečem, je stegnu po zadnem... Ma u dolinci (sicer na semaforju) "Hallo!" in pol po soški skup do Tmina. Je šu prepočas, pol ga nism več vidu... Na Dolgi njivi vidm, kako se leteči spravla na motor, stisnem, da mi nebi moril zarad crknene luči, pa da se ne rabm po omejitvi pelat. Mal pred Solkanom me prehiti (vmax=90)( js sm šu prej konst. 120 in on, da me je sploh dohitu?? :nono: ) in kaže z roko dol-gor. Ok se bom ustavu Mr. officer. No pol se pa ni ustavu in me ni ustavu in sva šla vsak po svoje.

Pol sm si še našu pr Simčiču eno gumo( pozdrav vsem k so debelo gledali :eek: , sigurno jih je blo kej s primorske sekcije :yea1: ) Lepo na rokci odpelau do stanovanja...Pijača, dve v centru (fajn dečve, šjore...) Pol pa že itak čisto napol mrtev, še do Postojne in dalje do Kočevja. 430 al nevem kolk km, pa sploh ni blo čutt vibracij. Resno! Sam musklfibr. Aja, pa na motorju pregrete zavore na Vršiču-kaj je to normalno???????

Ajde .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

danes ena lepa furica od kureščka preko ribnice kočevaja v delnice in potem obrat nazaj po isti poti do ljubljane tam en krog čez center potem pa nazaj na kurešček cca 220km sem mislil da bo še kaj več pa me je vreme nagnal domov

l.p. janih :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po dolgem času en kratek opis današnje furce... :yea2:

Se zbudim že zgodaj... okoli 9:30... in nekako sem ves razmontiran... nisem ravno najboljše bolje... pa sem si rekel, da je edino zdravilo motor.. kar sem sicer kasneje ugotovil, da ni vedno tako... O:-) Vseeno, furca je bila prav lepa...

Po dolgem času sem šel spet malo nateg**t Rečno Marijo (2x, da je res prijelo :whistle: ), samo je bila tokrat preveč vlažna, da bi jo res začutil.. no, vsaj na vsake toliko časa je bila preveč vlažna... :whistle: ... sem poskusil potem še s Trebeljevko, pa ni bila vlažna... zato sem jo bolj čutil... :D ...samo 1x... sem bil že utrujen... :lol1: ... naredil sem lepih 150 sklec... pardon, kilometrov... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil eno krajšo furco. In sicer Batuje-Ajdovščina-Godovič-Idrija-Most na Soči-Žaga-Ucceja. Mislil sem čez Tarcento, Nimisa in Cividale proti mejnemu prehodu za Kobarid, vendar ker je kazalo kot, da se bo vsak čas ulilo, sem raje obrnil in odhitel nazaj čez Kobarid, Novo Gorico proti domu. Čez urco, pa že dež .) Vseeno prevozil 210km.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Rakitna - Cerknica - Rakek - Planina - Logatec - Vrhnika - Lj... pozabu na števc pogledat pred odhodom :slap:

Zanimiva furca.. spoznal ene fajn ovinke, za katere se je splačalo plačat 4km makedamski davek :lol:

Drgač pa spet konkretno moker... bemti tako avgustovsko vreme :SS (vomitorium klice :P ), čimprej morem dežnega nabavt :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Rakitna - Cerknica - Rakek - Planina - Logatec - Vrhnika - Lj... pozabu na števc pogledat pred odhodom 

Zanimiva furca.. spoznal ene fajn ovinke, za katere se je splačalo plačat 4km makedamski davek 

AD 1: natanko 100 km... če izvzamem večkrat gor-dol po Kačjih ridah... .)

AD 2: natanko 3,8 km... .)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm bla ne lepi furci učera :OK: Okrog 300km, ma ben, od tega polovica po dežju <_< Ma sej tako k pomislim, je moj motor lahko tudi čoun :doze: sej letos sm najbrž nardila več km po mokrem, ku po suhem :hmm: Ma useeno, se da uživat tud če je malo preveč vlažno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar malo čakal, da se bo YerryTDM kaj razpisal, pa se ni :( Vse moram sam :blush: Pa še zadnji sem vozil in nisem prav dobro videl .)

OK. Ob desetih in še malo na kavo pri YerryTDM :worship: , kjer me je tudi že čakal od Pecota ata z zemljevidom v roki in samo JA sem rekel, pa smo bili zmenjeni za eno luštno turo v A.

Jo pičimo proti Korenskemu sedlu in na zadnji črpalki ugotovim, da nimam s seboj O.I. :slap: :headbang: OK, gospoda lepo se je bilo peljat z vama, ampak sedaj pa ne morem dajle, pojdita sama. Pa smo vseeno ostali skupaj, na naši rodni zemljici :OK:

Iz Kranjske gore na Vršič, pa v Trento, Kobarid, ovinek v Breginj, pa naprej po soški dolini in na Sveto goro. Malica & kapučin, ma smo si zaslužili!.

Vreme se je okoli nas kisalo, mi pa smo veselo klepetali in delali ad hoc načrte kako napolniti naš dan s suhimi km.

Smo nadaljevali v N. Gorico, pa v Šempetru desno proti Sežani, a smo prišli le do Štanjela. Nas je ustavil dež, ploha, prav tako pa tudi dva primorska fanta na Suzukijih. Malo smo klepetali in delili skromno streho nad glavo.

No YerryTDM se je oblekel v svoj čudežni dežni plašč in nam pričaral vedrino in po nekaj km proti Sežani je že sijalo sonce, v Divači je že bilo vroče. Desno proti domu so nam grozili temni in težki oblaki, pa smo šli po Vremski dolini v Ribnico, pa Ilirsko Bistrico in preko Knežaka v Pivko in v Postojno na kapučinček.

Ko smo se ravno odpravljali je prispela še gorenjska Avtosvet sekcija(Cagiva,Batzajla&ostali), smo se poslovili izrekli želje in odhiteli proti rebernicam Ajdovščini, Colu, :oops: mokra cesta, do doma smo jo preko Godoviča, Idrije, Žirov šli bolj počasi.

Pa sem pozabil pogledati na števec :slap: YerryTDM, mi lahko pomagaš?

Pa :yea1: do naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cvetoo

Naredili smo okrog 470 km (približno :hmm: )

Samo moj čudežni dežni plašč ni več pričaral sonca od Kranja naprej proti domu :cry: - samo še deeeeeež :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm bla ne lepi furci učera :OK: Okrog 300km, ma ben, od tega polovica po dežju <_< Ma sej tako k pomislim, je moj motor lahko tudi čoun :doze: sej letos sm najbrž nardila več km po mokrem, ku po suhem :hmm: Ma useeno, se da uživat tud če je malo preveč vlažno :naughty:

Bi se lohk podpisal pod to, ker je bla fura 279km skoraj do pike enaka. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

Koper-Postojna, kjer sva pričakali ostalo pisano druščino. Nadaljevali proti Ribnici, Kočevju, Starem trgu do Prelesja, kjer so ulovili kup rib in ribonov, jih slastno zmazali ter jih podkrepili s krempitami. Pot nadaljevali do Črnomlja, Žužemberga in Ljubljane, kjer se je pisana druščina odcepila, midve pa nazaj v Koper. Vmes nas je malo opralo, ampak se nismo pustili motit. Hvala vsem za družbo :OK: , vodji puta pa enga :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jaz dodam par besed

V soboto štartal ob 10:00 Divača-Sežana-Kobdilj zavil desno proti Vipavi nato v Ajdovščino (v Promontani pustil 40.000 za dve odlični spalni vreči :OK: ) potem nazaj Proti Vipavi čez rebrnice do Razdrtega in po tastari v Šempeter v sav.dol.

Tašča skuhala njoke s češpami.Ko se najem pokličem Kinga in se zmenim kje se dobimo od tu naprej gre Katjuša z mano.Šempeter-Celje-Laško-Zidani most-Radeče.Na Petrolu se dobimo King in njegova lubica pa še dva Kingova kolega, Maus tudi ni manku pa če dve leteči vili Anna in Alka ki sta šli desat kolena na mobi krog ostali pa na zbor v Brežice.

Prišli ravno na panoramsko vožnjo ki je bila res lepa (dvakrat so nas pogostili s pijačo) :OK: Ob vrnitvi na prizorišče se mal podkrebčali z čvapi in pivičko mal deklice pogledali in ob 21 proti domu (šempetru).Ene 5 km pred Radečami nas ulovi naliv in vedrimo na avtobusni (King+lubica , Godfather+lubica) Po 30 min nadaljujemo King srečko je bil takorekoč že doma mene pa je čakalo 50 km deževne vožnje.

Pred laškim pa je začelo ulivat ko prasica sam ustavlat se mi ni dali in tako pičiva do doma.

Jas suh (hvala bogu da sem imel dežnega sabo) Katjuša pa malo manj suha no ja sej deklicam malo več vlage ne škodi :xx: .No in tako se je zaklučil dan in 420 km je blo za mano.

post-5996-1124648698_thumb.jpg

Danes pa sem mogu prit iz Šempetra do Divače kako je blo 150 km MOKROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO sam užival sem pa ravno tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se najprej solo odpravil do Velenja čez Sl.Konjice, Stranice in Vitanje. V Velenju pogledat Mazdo5.

Vrnil sem se proti Dobrni nato na Vitanje in nazaj proti MB.

Popoldan pa skupaj z Dr-Big in 2x boljše polovice izlet do Celovca in ogled Vrbskega jezera;vse lepo in prav,če nas ne bi že na poti tja in seveda potem nazaj tudi lepo spremljal dež,pred katerim smo bolj ali manj uspešno bežali celo pot. Edino ob jezeru nas je pustil dež na miru, dežni kombinezoni so pa lepo odigrali svojo vlogo :D

Potek ture:MB-Dravograd-Vič-Lavamund-Volkermarkt-Klagenfurt in nazaj po približno isti poti do MB;DR-big bo vedel točen potek...

Nabralo se je lepih cca. 400 km z veliko treninga vožnje po mokrem in predvsem zelo dobre družbe,tako da nam vreme ni pokvarilo dobrega razpoloženja.

post-5882-1124652570_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota: Murska- Lipnica- Maribor- Sl.Bistr.- Celje pa do Mobikroga v Cerkljah ob Krškem- tam nekaj krogov- nazaj v Mursko. km- cca 400. Fajn. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počiščeno :nono:

Prosim, da se držite teme!!! :OK:

( GhostRR - Prestavljeno v MOBIKROG 2005)

LP, Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR: take it easy,...veš kok jih je men čudežno izginil,pa jebi ga...oblast ma glavno besedo sej veš :) ....mi reveži pri tem nč ne mormo :P

aja u sranje jz tud smetim.... :topic: :whistle: :whistle: ....

No da ne bom off-topic...

A velja če petkovo furo opišem :hmm: :) ...

Nisem vedel kam bi se dal,...pa mi je nekdo na chatu dal idejo Rakitna :) ...sem si rekel zakaj pa ne,nisem še bil tm....gremo pogledat :OK: ...in sva šla...pred mano je vozil en rdeč Duče ST4,...le kdo bi to bil :hmm: :P ...v glavnem sem videl in doživel lepote Rakitne,in morem rečt da je fenomenalna :worship: ...tko da še pridem tja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!