Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj,

Mozirje - Velenje - Dravograd (rahel dež in glih prou mastna cesta .) ) - ob Dravi (svinjsko fajn asfalt, in prazna cesta, razen okrog Mute, kjer so videt že začeli obirat hmelj in je blo nekaj zemlje na cesti .) ) - Maribor kavica s kolegom v Arturju (preveril če res obstaja Ž-košarica, kot pravi Špil :kva2: , vendar videt ni bla prava izmena) - Slovenska Bistrica - Vojnik - Dobrna - Velenje - Ljubno / Sav.

Naredil cca 230km, srečal kar nekaj motoristov, predvsem v MB in okolici, blo je super, sploh po teh deževnih dneh. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj z Gregsom odpravili ob treh izpred kina Šiška, jo mahnili do Bleda, pa čez skoraj do Mosta na Soči, tam pobrali Fabi, pol pa proti Idriji, tam naredili postanek, pol proti Kalcam, tamsta se Fabi in Gregs odcepila in šla proti Gorici, jst pa sopotnica pa proti ridam pogledat. Ni Blo nobenga pa sva šla nazaj v LJ. Prijetnih 300km, mal vijuganja med oblaki, ampak večinoma je blo sonce :)

Lp Burnout

post-2159-1124921797_thumb.jpg

post-2159-1124921921_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva s kolegom odrinila proti Radovljici. V okolici Trojan je bila cesta mokra, tako da me je nekaj tovornjakov totalno "zaprašilo" :BUA:

Dobila sva se v Domžalah in od tam naprej brez dežja "siva pot vodi me...." .

Ustavila sva se pri gospodu Janezu Komljancu v Zgornji Lipnici, z namenom da pogleda Branetov motor, ker bi ga negdo rad kupil ...

Pojma nisva imela, da prihajava k pravemu motoristu.

Možak ima v svoji delavnici več kot 30 starodobnikov. Z nekaterimi dirka eden ali dva sta celo naprodaj.

Seveda je tudi sicer aktiven motorist. S svojim BMW R 1150 TR je bil letos v Estonji na FIM raliju :OK: Vsaka čast. :worship: :worship:

Razkazal nama je vsak motor posebej in enega tudi pognal. :worship: :worship:

Sem se kar odločil da grem na dirke na Ljubelj. :yea1:

No furo sva zaključila že v temi, naredil sem cca 260 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na s Katjušo izkoristila zadnji dan najinih počitnic (otroci so pri njeni mami in jih gre jutri iskat) in se odpravila na kratko furco mal na Slo obalo

Divača-Črni Kal-zavila za Buzet-v vasi Gračišče desno proti Svetem Antonu kjer sva krenila levo za Marezige in nato proti Kopru.Se vstavila v Kitajski na hrustljavga piščanca in cvrte banane s sladoledom. In koga srečava tam? Vale!!!

No pol sva šla proti Šmarjam-Dragonje kjer sva zavila desno proti Sečovljam-Portorož-Fiesa-Strunjan-Divača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Dravograd-Vič-na Golico-Radlpass-Radlje-Maribor. Lepa popoldanska turca, na žalost brez sopotnice pa vseeno z dobro družbo-dr-big+boljša polovica.Fajn je blo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne ob 16:00 sva se dobila z Maxxximumom na črpalki pred Trzinom in pole užgala proti Mariji reki. Tam srečala puhno folka, niti ne bom našteval, parkrat gor, dol potlej pa proti LJ. Nabralo se je lepih 170km, Maxxx mislima da mal več :D

Danes ni blo sopotnice :grrr , sem opazu da preveč pobira gumo :P :lol1:

:oops: Mislim da boš moral nekoga predstavit  :grim

Bom ko bo plac pa cajt za to :P :grim

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Kot že najbrž veste, smo se včeraj bolj kot ne preganjal po Marički. Seveda se je dogajalo tudi prej in potem, npr. moj dragi je izgbul tablico; na srečo sem jo jaz vidla odletet in smo jo seveda našli, jaz pa se še vedno vozim brez :ninja:

Na poti domov je našemu Husotu zmanjkalo goriva in sicer v Trbovljah, tako da smo imeli še vaje s prevažanjem bencina v plastičnih flašah :D

No, skratka bilo je :OK: , nabralo pa se je cca 200 km.

Pa še nekaj fotk:

post-1664-1125036501_thumb.jpg

post-1664-1125036531_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žabarland - Ivančna gorica - Žužemberg - Dvopr - Novo mesto - Metlika - pa ob Kolpi - do Starega trga - proti meji HR - Kočevje - Žabarland

Lepa narava, kar nekja km zanimivih cest, par km makadama :SS

Splošni vtis: zelo fajn :OK: (100% izkoristek sončnega dneva)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana, Grosuplje, Turjak, Kočevje, nazaj na Ribnico in preko Cerknice in Rakeka na Planino. Parkrat gor in dol, še relaksacija čez Vrhniko in Lj. Cesta mimo Blok je prav carska, vredna vsakega tolarja, ki gre preko gume...

Vreme lepo, pri Rakeku se je nekaj kisalo, vendar nikjer ni kapljalo. Škoda, ker je danes tako sr... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim:

Jesenice, Koren, Villach, Feldkirch, Nockalmstrasse, Gmünd, Maltatal, Wienerschnitzel mit pommes .) Spittal, Villach, Jesenice.

Včeraj:

Jesenice, Zatrnik, Pokljuka, Bohinj, Sorica, Podbrdo, Tolmin, Idrija, Godovič, Kalce, Vrhnika, LJ, Jesenice. Lepo vreme, lepa vožnja, dobri žlikrofi v Idriji :)

Hvala :worship: tistim, ki so me v Vrhniki opozorili, naj pazim in vozim počasi. En kamion je uscal ogromno olja na cesto. Če bi prehiteval kolono na tistem delu, bi bila verjetno veselica. Par sto metrov sem se peljal kar po kolesarski, ker so avti razmazali olje še pa še...

Pa še nekaj :topic: Predvčerajšnim sem srečal motoristko s plavimi kosmatimi ušesi na čeladi v A, v Gnesau-u, na poti proti Nockalmstrasse, zdi se mi pa, da sem jo videl tudi včeraj v Podbrdu. Katera z motosveta? Bila je v družbi še dveh motorjev. Katerih.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ene 50 km-do Kranja do servisa pa nazaj.Me je v obe smeri napral :fight2:,ampak se je splačal,k sm umes med servisom šu na pico,pa je bla tm taka luštna kelnarca :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ene 50 km-do Kranja do  servisa pa nazaj.Me je v obe smeri napral :fight2:,ampak se je splačal,k sm umes med servisom šu na pico,pa je bla tm taka luštna kelnarca :wub:

In maš telefonsko? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...I wish...ni blo časa k se je okol vrtela k ena unih stvari,sej veš,k se okol vrtijo :P Je revca sama delala :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek ena fajna fura, MB-Logarska-čez Pavličevo-malo po A proti Golici-naskok na njo-via Lipnica in čez Jurij domov.... :OK:

enih 280 km je padlo po dolgem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi ne preveč stabilnega vremena sem se danes držal okolice Lj...in sicer krogec Lj - Vrhnika - Borovnica - Podpeč - Lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

Nazarje - Dobrovlje (mal po dreku in McAdamu :kva2: ) - Braslovče - Prebold - Marička (vlažna in osamljena :blush: ) - Trbovlje - Zagorje ob Savi - Kisovec (gužva, se je glih supermoto tekma končala in so se vsi spravljali proti domu) - Trojane (polno folka lačnih krofov :slap: ) - po stari cetsti do Domžal - Kamnik - Černivec - Ljubno

Dežja sicer nisem nikjer imel, ceste kar precej polzke in vlažne, sploh na Maričko in Černivec, tam je bila potem še megla :angry2: )

Je furca kar prijala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek ena fajna fura, MB-Logarska-čez Pavličevo-malo po A proti Golici-naskok na njo-via Lipnica in čez Jurij domov.... :OK:

enih 280 km je padlo po dolgem času.

Lepa fura ja :OK: , jaz sem še potegno skozi Ptuj do Lenarta cca320km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Radenec pa čez Ljutomer domov, v Ljutomeru srečal Reda, ki je ves 'zapečen' od morja :D .....skočila na :beer2: ....domov prišel ko se je že stemnilo pa še temen vizir mam gor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel do morja (crikvenica-selca) in nazaj čez kočevje, NM

pišem mal z zamudo ampak me je do zdej tko rt bolela da se nisem mogu pred rač. usest :cry:

Drugač pa furca fajn :grim pa velik luštnih punc je blo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!