Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Zjutraj sva z Ano krenila v megleno in svinjsko mrzlo jutro. Vendar naju je že na Blokah pozdravil sonček. Pot naju je vodila v Portorož kjer sva šla na pico nato pa naslednji dve uri poležavala na pomolu in se nastavljala toplemu soncu.

Okoli treh sva jo mahnila nazaj in se mimogrede v Grosuplju ustavila še na sladoled, po poti pa še malo dražila policaje ko sva se mimo radarja peljala 20km/h za nama pa kilometerska kolona :D . Ja se tudi jaz strinjam da primorcem uvedemo dodatni davek na sončno in toplo vreme :P samo imajo pa verjetno zato na vsakih 100m radarsko kontrolo.

Hvala vsem motoristom, ki ste naju opozorili na številne radarje, obenem pa želim tistim ki se jim ni zdelo vredno opozoriti da jih avseniki čimprej oglobijo za mesečno plačo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla popoldanska furica iz Lj-Logatec-Rakek-Cerknica-Nova Vas-Sodražica-Ribnica-Lj, z Metalbikeom, HHV Juniorjem in Zalo.

Metalbike se je v Ribnici odcepil in pičil proti Kočevju.

Mislim, da je bila to ena zadnjih letošnjih fur :( ...

Ampak WindStopper pa rula :OK:

Še fotka iz kofetka v Ribnici :photo:

post-870-1129485087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Še fotka iz kofetka v Ribnici :photo:

Huligani!!!!

Na Nanosu je bil pa lep vreme! Pa kofetek so tud imel za poleg Bali čokoladke .)

Evo slikce Horjociklina na Nosu in enega mlajših SoloRiderjev!

post-499-1129536690_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo za en dan sva se zgrešila v petek sem pletla tam okol .)

drgač pa sva se včeraj z dragim spustila v opatijo,kjer sva ležala na ležalniku in se prepustila sončnim žarkom,glede na to da je bilo v vodi kr nekaj plavalcev,me je tud mal zamatralo da bi se šla mal ofrišat :) nazaj grede smo se ustavli še v škorpjonu(I:B)na pici ter še na rakeku nardili zakluček dneva :OK:

jutr bomo pa napisali še današnji vtis :)

no ma ga bo kr danes

ma sem se odpravla proti cerknici in nazaj na rakek planinsko polje laze ivanje selo unec in nazaj na rakek bogih kr mrzlih 30km,pa še ob 22h me čaka mrzla vožnja iz šihta domov še dobr da je blizu in mi ni treba dat niti u četrto maržo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota:Jesenice-Lj.-Rakitna-Cerknica,(na Slivnici nič čaranja)

Nedelja:Cerknica-Rakek-Planina-Logatec-Rovte-Stari vrh nad Šk.Loko(dobra kavica)-Jesenice.Srečal veliko motoristov :yea1: in mislim da nas je kar nekaj zeblo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj

škofljica - pleše - lipoglav - grosuplje - škocjan - turjak - kurešček - iška - krim - ig - škofljica

zvečer bi že rabil smučarski rokavici

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa padla super furca... :OK:

Iz Lj sem jo krenil mimo Doba in Moravč do Trojan, nato po avtocesti do Konjic (se je malo mudilo), nato pa do Rač... postanek na super kosilu (U&U :worship: )... nato pa pobral drugi del U&U in sva šla na Hočko Pohorje... nato sem odložil drugi del U&U in nazaj proti LJ... ampak ne po avtocesti... ne ne ne... do Prebolda, nato čez Maričko Pomokreno in še čez Šmartno in trebeljevske ride... Skratka, bilo je S-U-P-E-R-! :yea2:

Kljub temu, da je bilo pol poti ogromno blata in listja, je šlo vedno na kolen... ups, pardon... vedno po 4-kolesih... :lol1: :lol1: :lol1: :naughty: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo iz Litije čez Trebeljevo do Lj. od tam pa mimo Domžal do Moravč in naprej proti Izlakam in Zagorju pa lepo domov. Urco in pol lepe vožnje pozno popoldan, ko smo še lovili zadnje sončne žarke.

Sedaj bo pa za letos dovolj, ker sem žal prodal svojo Varo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek ob 13:00 start iz Lj. do Kp. Vreme super, ceste tud, nekaj novega asfalta od Senožeč dalje, nekaj so ga še delal. Motoristov tolk, da bi jih lahko preštel na prste ene roke. Super jesenska vožnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek ob 13:00 start iz Lj. do Kp. Vreme super, ceste tud, nekaj novega asfalta od Senožeč dalje, nekaj so ga še delal. Motoristov tolk, da bi jih lahko preštel na prste ene roke. Super jesenska vožnja.

Marja je možno, da sva se midva v pon. srečala :? plavi zzr 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam d ni dost fotk z dolenske pokrajine tle gor pa bom js nalimu 2 z VRHTREBNJEGA (15TEGA POLDNEVNIKA)

(tisti spomenik tudi označuje to)

Danes v poznem popoldnevu RSka in dolenjska: :wub:

post-5661-1129996614_thumb.jpg

post-5661-1129996798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena kratka na Rakitno, kjer sem srečal Jax-a in njegovega brata, ki je čist frišn motorist. Kasneje sta se pridružila še Metalbike in Incubation, s katerima sem mal pokofetkal, pol pa nazaj proti Lj.

Cesta na rakitno je bila vlažna in od časa do časa rahlo pokrita z odpadlimi listi.

Počasi bo treba pripraviti motor na prezimitev, zato sem napolnil tank do vrha, je pa to že druga tema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Ventilom mahnila proti Marofu, tam v družbi ostalih motosvetovcev preživel lep popoldan in se v čist temi vrnil domov :) Vreme je bilo enkratno, lepo sončno, temperature okoli 20 stopinj, ceste čiste B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes zaštarto svojo lubico ob osmih zjutraj.Kreno proti mariboru potem nazaj čez lenart,ptuj ormož pa do marofa in nazaj.Bilo čudovito.Upam,da še bo nekaj takih dni letos. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo združili prijetno z koristnim,potrebno je bilo namreč skočiti do Louisa...zato sva se zapeljala po tejle trasi: MB-Dravograd-Vič-Golica(na določenih odsekih zelo mokra,drugod pa še vedno čudovita,ampak nismo pretiravali v ovinkih)-Eibiswald-Deutschlandberg-Graz(tavanje v Hein Gericke in Louisu ter nakup potrebnih stvari)-po stari cesti nazaj mimo Lipnice do Šentilja in nazaj domov v MB.

Nabralo se je nekaj čez 200 km, vreme je blo super,sonček lepo sijal, zeblo ni nič, srečal kar nekaj motoristov. Še en vikend predvidoma, potem pa zimsko spanje....

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice-Vršič-Log pod Mangartom (plaz je še vedno zanimiv)-Predil (kavica)-Trbiž-Jesenice.Lep dan in tudi nekaj motoristov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil cc.200km, Grosuplje-Lj.-Brnik-Kranj-proti Jezerskem (obrnil na začetku gozda-mokra cesta) -Naklo-Podbrezje-Bled (kofetek pa coca-col ),nazaj čez Podbrezje-Kranj-Medvode-Lj.(mimo Prešerca ) in Grosuplje.Vožnja pravi užitek,ravno prava temperatura skratka upam da bo šlo še dva vikenda

WeatherOnline pravi da bo drug vikend še zmeraj 19 stopinj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lotmerk - Središče - Varaždin - N. Marof in zvečer nazaj. Prlekija brez megle od 07.30 ure, vsa v soncu..... :OK: :OK:; kot da je poletje .....

Pri zagorcih je pihalo, je pa roštilj lepše dihal (gibance pa je verjetno kar odneslo.... :hmm: )

Še 1 vikend s takim vremenom, pa bo že kičasto lepo.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja je možno, da sva se midva v pon. srečala :?  plavi zzr 600.

Se ne spomnim. Na katermu delu? :hmm:

Včeraj spet super jesenska fura do Vranskega. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se ob dveh popoldne spravl mal na eno kratko krožno vožnjo. Sosed z ženo na Thundercatu, jst pa sam na moji mašinci.

Iz Prebolda čez Marijo reko na trboveljsko stran. V Litiji zavili za Bogenšperk, se ustavli na bencinski v Ivančni gorici ker je blo treba mal dolit goriva. Nadaljevanje poti proti Žužemberku in naprej v Kočevje. Od tam proti Ljubljani, na obvoznico. Mal po avtocesti proti Domžalam, da smo hitr prečkal žabarijo, pol pa po stari cesti čez Trojane nazaj v Prebold.

Po dobrih 240 kilometrih se je prilegel en kozarček jagermaistra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes relacija Radenci-Ljutomer-Dobrovnik-Lendava-domov, v lagano turističkom stilu :) vreme ta pravo, ceste čiste, ogromno motoristov na cestah :OK: ...ni še konec sezone :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes js in dolenc: Gabrovka - Trebnje - NM (tu se mi je pridružil dolenc) - CESTA ČEZ GORJANCE - Metlika - PRIMOSTEK (Kolpa) - po pa se nazaj ;)

Luskana turca pa se ful uroče je blo zuni B)

post-5661-1130082407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

Mozirje - Celje (en kofetek pri Pantersih) - Vojnik - Stranice - Dolič - Velenje - Mozirje

lepa popoldanska fura

Danes:

Mozirje - Liboje - Celje - Šentjur - Rogaška Slatina - Boč - Makole - Slovenska Bistrica - Slovenske Konjice - VVojnik - Nova Cerkev - Vitanje - Dolič - Velenje - Mozirje

Spet izredno lepa fura z sončnim vremenom prijetnimi temperaturami in suhimi cestami ponekod sicer zasutim z listjem

post-5241-1130093898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: sobota, 22. oktober 2005 ::

skok na Golico.

nooroo.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: sobota, 22. oktober 2005 ::

nooroo.. :yea2:

Krasna furca :OK: :OK: iz Ljublane - Postojne - Ilirske B., čez mejo do Grobnika in potem čez Delnice - Kočevje - Ribnica in nazaj domov - lepi kilometri, prijetna družba, le grozna megla za nazaj še na Hrvaški strani

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!