Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Današnja furca: Kranj-Črnivec-Logarska dolina-Pavličevo sedlo-Železna kaplja-Ljubelj-Kranj. Prelepih 215km, čeprav po Avstriji je bil kar mraz, pa v Železni kaplji me je še žandar strelov, pa mu ni ratal :P Drugič bo pa treba kr direkt čez Jezersko domov, sm bil kr mal kregan od sopotnice, ko je bil tak mraz in dolgčas po Aus, ampak sm se odkupu s tortico :D

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans....lj-litija-šmartno-trebeljevo-litija-lj....nevem kok km k mi šteuc ne dela :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrrr brrr brr furca na Jezersko :wacko:, gorenjci so škrtarili s soncem in toploto :grrr, še dobr da so mi korošči prvoščili jasnino, štrudel, čaj in čohanje Mr. X-a :OK:. Zdej pa loha pade sneg, velik snegaaaaa :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, 28.10. cca. 600 km.

-->Ljubljana, Villach, Spitall a.d. Drau, Gmünd, Kremsbrücke, Nockalmstrasse, Turracherhöhe, Tamsweg, Mauterndorf, Radstäter Tauernpass (Obertauern)

<-- Mauterndorf, Katschberg, Kremsbruecke, Seeboden, Millstatt, Villach, Klagenfurt, Ljubelj, Ljubljana.

Zjutraj (pre)hladno, potem odlično, zvečer znosno.

post-9351-1130711630_thumb.jpg

post-9351-1130711638_thumb.jpg

post-9351-1130711647_thumb.jpg

post-9351-1130711658_thumb.jpg

post-9351-1130711676_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž, včeraj sva isto traso odpeljala Rude Boy (Motosvet TOZD Prlekija) in jaz (Koseze Motor City). Štart okoli 13h, vrnitev  do 20h, vmes malica pri odličnem JAZBECu, ki ga premeteno upravlja motosvetovec Jazbec, kateremu se imava tudi zahvaliti za obogateno južino. Enkrat bomo krenili tja zelo zgodaj, cel dan jedli, se veselili, prespali in se drug zbasali kamorkoli že  :OK:

Na furi sem z Zeleno Kozo Nino zabeležil tri leve in dva desna zdrsa (by D208), sicer pa je bilo zelo uživaško in predvsem pričakovano nestresno. No, tega ne morejo trditi moja zapestja in ledveni del hrbta ter kolena & gležnji, saj so trpeli zaradi pokrčene drže na tem sicer odličnem športno potovalnem motociklu (za škrate, patuljke i drugi biološki kusur). Edino šraufanje na tej dolgi, 265 km dolgi turi, je bila menjava Rude Boyjevega vizirja, čeprav ga imam na sumu, da bi lahko v tisti temi odpeljal do konca tudi s popolnoma črnim.  :OK:

Od predzimskih razmer leti pritožba le na ponekod vlažno in zelo mrzlo cestišče. Sneg, dež in žabe z neba so nama bili tokrat prihranjeni, ker od viška glava ne peče, pa bi si želeli še kanček več tistih sončnih jebic, kaj so že ... ee... aja, fotonov. Ekstremnega zaviranja nismo prakticirali niti enkrat, 180-stopinjsko obračanje pa je bilo v igri izklicano in uveljavljeno le 100 metrov naprej od Jazbeca, ko je želodec premagal racionalne možgane in smo na račun južine orenk prepozno štartali proti Nazaj (ok, pa že enkrat prej, ko sem rinil v Bovec in vohal, kje se kaj kuha).

Telefonijad o wooferjih, ki ne delajo, na tem mestu ne bom omenjal, bi se pa pohvalil z dolgim telefonskim pogovorom z kolegom, ki ima maseratija. Če ga že sam nimam, mam pa vsaj telefonsko nekoga, ki ga ima ;-)

Od piva je včeraj na Idrijskem zginil en Laško in en hUnion, od jote približno ena rajngla, od orehovih štrukljev 4 kosi, kruha pa sploh nismo šteli. Vsi izginuli se odlično počutijo v želodcih načrtovalcev in izvajalcev včerajšnjega podviga, ki je potekal pod geslom Vršič je naš, za morje pa nas boli qrac (ker smo prepozno štartali).  :OK:

Na tem mestu bi še pozdravil mamo, ateja, najdražjo, prijatle in vse, ki me poznajo, še posebej pa skoraj vse motosvetovce s startnimi številkami do 500 in nekatere tudi nad 500, pa da ne pozabim Rossija, brez katerega življenje ne bi bilo to, kar je. Ne pustite se prehiteti, ali pa vsaj imeti za norca ;-).

In ti se nisi nič oglasil? :angry:

Saj vem, da nisi vedel, da se kanim potikati po isti trasi kot ti. :)

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti se nisi nič oglasil?  :angry:

Saj vem, da nisi vedel, da se kanim potikati po isti trasi kot ti. :)

še v službi te ne vjagam, kaj šele, da bi te za furo ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se ni za zanašati na vremensko napoved. Včeraj le kratek skok do Kranja in na britof, pa do g. Advokata(ki ga itaq niu nikdar doma, če se meni pije kava) in nazaj na kosilo, saj je jutri(danes) še en dan.

A danes sonca ni spljoh. Kljub vsemu, že skoraj zaradi trme, čez Kranj, Kamnik, pa Tuhinjsko dolino na trojanske krofe :worship: , pa v Izlake, Vače, do kolega v Senožeti(ni dosti manjkalo, da bi me potipal za čelo) in po čajčku naravnost domov.

Ne bom pesnil o blaženih občutkih na vožnji, a tudi po gršem vremenu sem se že vozil. In celo moja najdražja se ni pritoževala.

Motoristov ni bilo prav dosti. Zdi se mi, da sem na Laborah srečal Yoldija, enega CE BORO sem dohitel v Tuhinjski dolini, sem se prepustil njegovemu tempu, je bil čisto v redu zajec.

Ah, ne bom še šel na UE. Imam še čas.

Pa LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sym točno tako je bilo in nič drugače ! :OK:

a TOZD Prlekija je v nedeljo še malce zategoval gas zajlo v smeri fanatičnega volilnega telesa Ribnice preko Cerknega do rid in Postojne ter obkrožil Pres(t)ranek ter nazaj proti močvirju ! Je bilo malce hladneje kot na Vršiču a še zmeraj v rubriki prijetno !

A da bi odjavil !? :grrr še bo lepo vreme ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a 5 prevoženih km tud šteje :rolleyes: O:-)

Jst sm jih naredu še manj - 3 ( jebi ga do šihta sam ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet užitkarska vožnja na šiht. Suha cesta z malo prometa, nočna idila, hladen zrak, Zr-ka pela od veselja. :OK:

Čisto nekaj drugega kot tista posrana deževna in meglena jutra. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Dry, katero jezerce je na vrhni slikci, ker se ga ne spomnim :hmm: Ossiacher See mogoče? Že parkrat šel mimo, se pa še nisem tam ustavil. Drugo leto.-)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Dry, katero jezerce je na vrhni slikci, ker se ga ne spomnim :hmm: Ossiacher See mogoče?

Ni Ossiacher See. :)

Je jezero, ki ga vidiš tik ob cesti, ko pripelješ na Turracherhoehe - ne moreš falit. Imenuje se Turracher See in je eno od treh gorskih jezer na tej planoti, poleg njega sta tu še Gruensee in Schwarzsee. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Ossiacher See. :)

Je jezero, ki ga vidiš tik ob cesti, ko pripelješ na Turracherhoehe - ne moreš falit. Imenuje se Turracher See in je eno od treh gorskih jezer na tej planoti, poleg njega sta tu še Gruensee in Schwarzsee. :)

Na Turracherhohe, še nisem šel, zato drugo leto sigurno .) :D Za drugo leto veliko planov, tako dnevnih turc kot tudi 12 dnevni dopust po Avstriji in Nemčiji, več ali manj po Avstriji :D

Hvala za odgovor!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!