Skoči na vsebino

PUZZLE


JAZBEC

Priporočene objave

sinček je pisal dediju mrazu al božičku al miklavžu :? da si želi puzle , tko z 100 koščki ker je še mikeno dete - ma mulac napisal eno nulo preveč in je problem ratu.....in tako je sinček dobil od dedija mraza al od božička al od miklavža... :hmm: ..saj sploh ni važn od koga PUZZLE...ma jih je 1000 kosov...O.K....kaj je 1000 kosov...ma ko sva odprla škatlu ni bil lih en lep pogledek...majhni koščki :eek: :cry: ...pa to nis verjet :eek: :doze: .kako naj se lotiva zadeve...pred začetkom bi rad zadevo - rešitev - izvedbo naloge pač strokovno zastavil da nama ne bi vzela preveč časa, živcev, .....če ima kdo kaj izkušenj naj nama z pametnimi nasveti pomaga...hvala v naprej..

..

..

..

ps1:

pa če je 1000 komadov ogromno pa kolk jih je največ lahko v škatli ?- tolk v vednost da mulca naučim pisat številke kokr se gre - kr drugač mi bo šla motosezona 2006 u ku..c - me sigurn popeljejo na kako bulo prej :wacko: ...

ps2:

-kolk veliko sestavljanko (PUZZLE) ste dozdej sestavli? - čestitam že vnaprej -

lahk bi reku da častim pivo tistmu k je največjo sestavu (če ni na kaki buli na zdravljenju :slap: ) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kolk je pa sine star? Pazi, da ne bo v usta dajal tistih koščkov :)

drgač pa - najbolj fino je sliko analizirat in potem videt, kje ktera barva prevladuje. Koščke potem mal na kupčke posortirat "po barvah", potem avtomatsko sestavljaš več manjših sestavljank ... ki jih na koncu samo skupaj daš, pa dobiš tavelko ...

jst sm največ sestavu ob pomoči lubice cirka 1500 kosov se mi zdi ... nekaj sem jih pa v lajfu pustu ensestavljenih... k se ni kol ni najdu taprav cajt za to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imata kar veliko dela, preden bosta končala. Jaz sem se že z 200 puzzli zajebaval skoraj dve uri.

Zanimivo vprašanje kako začeti :hmm: Najbolje, da pregledaš vse puzzle in jih razvrstiš v več kupčkov in potem iščeš katera s katero paše :P .

Želim vama veliko sreče, pa da bosta do sezone končala, da se potem enkrat dobimo in vidimo vajino umetnijo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWAAA??? :eek:

predlagam, da jih iz škatle vsipaš na eno ravno površino, potem jih mal poravnaš, tako da niso ena na drugi, potem vse skup premažeš z neostikom, da se sprimejo, pol to obrneš in začneš sinkota uvajat v čudoviti svet abstraktne umetnosti. :lol1:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..neki tazga je sine že predlagal...ma jema 1 leto izkušenj s puzzlami, jst tud tam nekje - ma že leta nazaj...drugač jema 6 let pa nč kaj dost potrpljenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..neki tazga je sine že predlagal...ma jema 1 leto izkušenj s puzzlami, jst tud tam nekje - ma že leta nazaj...drugač jema 6 let pa nč kaj dost potrpljenja...

:lol1: nism vedu da se tuki izkušnje tut štejejo, ko pri motorjih :)

A izpite mata narjene za puzzle? A lahko sploh 1000 komadov, al mata na začetku sam do 350 omejitev, al pa do skupne dimenzije največ 4 kvadratne centimetre na košček? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3000

New York

11 mesecev nezagretega dela

najprej most, potem stolpnice z lučkami

najlažje sestaviš črte, najtežje površine

dečva je vzporedna peglala nebo

ne pretiravaj, oči trpijo

sestavljaj posamezne sklope (odvisno od teme), potem pa peglaj v celoto

p.s. sosed se je lotil ta velikega Ravensburga z 12.000. posebej izpraznjena soba, namenjena samo za to...

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej - en resn odgovor: najprej sestavi okoli "okvir" - se pravi, poišči tiste koščke, ki so na robu slike (ker mende je pravokotna slika, a ne?). Te koščki na robu se najlaže najdejo - ker majo en svoj rob ravn. Pol pa dosti sreče v nadaljevanju.

Glede sinkotovega potrplenja pa predlagam, da mu oblubiš en pir, če bom malo potrpel. AJA! :slap: šest let ma samo :slap: sori, pol ti pa tukaj ne znam pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ, kar sem v Toysu videl: 7500, je pa bil tisti s 6000 dosti težji za sestavit; fotka nekega maratona - izključno in samo face od ljudi... :kva2: :wacko: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en nasvet:

jaz sem si puzzle grupiral po obliki (npr.: puzzle z dvema kontra jezičkoma in dvema kontra jamicama sem dal na en kup, nadalje znotraj grupe sortiral po sklopu (nebo posebej, ostalo posebej, itd...), kar se je kasneje izkazalo za izjemno (!) dobrodošlo zadevšno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000 kosov. Na sliki ena stara formula John Player Special in publika na tribuni. En teden dela po Špilferderberjevi metodi. Pa nisem cele dneve sestavljala. :P

Na koncu ugotovila, da dva koščka manjkata. Mogoče jih je pes vmes pojedel. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zastavljeno delo in opise zgoraj predlagam da vse skupaj vrzes v kanto in sinu kupis avtomobilcek.

Einherjar. Immer stark. Immer direkt. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3000

11 mesecev nezagretega dela

.....ops...a hočeš reči da bo to trajalo :? ..

3000 komadov v 11 mesecih pole je 1000 komadov v približno- 4 meseci-a s nor-takrat bo že toplo,pa nč kamenčkov na cesti - pa italijani bodo že navalili...

hvala za nasvete - mislim da bova prvo razdelila koščke - ops prvo odstranila vse hišne žvalce - pa sesalec (ta zna tud dobr požirat majhne zadeve) - pol se lotila roba (hvala pirrulz), pol pa barvne skupi in to je to -easy ko pasulj - je pa neka ladja med orkanom - pa lepo sivo nebo - nebo - nebo - vse je sivo - kako bova to zmogla mi še ni čist jasn - vse je sivo - :blush: kokr cesta - uf, je že lažje -kokr cesta-cesta je tud siva pa se je nikol ne naveličam - uf je že lažje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ima uokvirjene puzle na steni doma(isto za darilo-od mene :rolleyes: )...mislim da je 1500 kosov.....

puzli so zakon...odlično darilo...fajn zapravljanje prostega časa...

če je slika lepa dej obvezno v okvir....pa pazi da ne izgubiš kaj...mi smo dali na karton velik 1,5 X 1 m....in tam zložili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam doma eno puzzlo z 1 koščkom. vsak etolk se pomatram in jo nastavim (na mizo) :D

pa je pol sestavljena, postavljena in nastavljena ... pol jo pa razstavim, pospravim... :) do drugič, ko se sam sebi spet zdim primeren za take intelektualne izzive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da to pospravš za par let, pa mu greš kupt Puzzle z 100 koščki :)

..

..

...jao meni...kokr taprav tata moram dajat otroku vzgled O:-) ..ne pa da se pred težjim problemom obrne in hvati krivine :nono: - kam pa pridemo...torej če je sine dobil te puzzle z 1000 kosi in je pripravljen kokr tolk pomagat se moram te

zadeve lotit - pač z vašo pomočjo bo zgledalo kokr da sem eno mali profi v tej zadevi - le tisto sivo nebo me mori....uf...mali sploh nima problemov - ko sem mu razložu potek akcije (prvo živali in sesalec ven, pole grupiranje, pole ograjca in pole ...sivina in vse ostalo) je bil full navdušen...uf..kmalu pozabu...prvo moram karton poiskat da bova tole vse prflikala in nekam obesla - če se ne bom prej sam od sivega neba (mi ne gre iz glave kako bom tam pokazal malemu da imam zadevo v rokah)....

..

..

..

eden od vodilnih me je pa razočaral. :hmm: ..1 puzzla....neverjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od vodilnih me je pa razočaral. :hmm: ..1 puzzla....neverjetno...

ma jazbo to je bila šala mala :)

boš vidu - 1000 sploh ni tolk težko, kolkr se zdi. sam namesto 2 uri si boš mogu vsaj en vikend rezervirat, al pa 1 tedn ....

samo pazi, da vam kak košček ne zgine kam pod mizo pod tepih pod kavč ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pazi, da vam kak košček ne zgine kam pod mizo pod tepih pod kavč ... :)

..

..

:cry: :cry: :cry:

a zdej hočeš rečt da moram že pohištvo vn znest...jao če to prečita žena. :cry: ...

me pošlje na parkirišče sestavljat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestavil 5000 (med ostalim die nachtwache), probal neko fantazijsko pokrajino z

........... 18.000 (!) komadi.......... :BUA:

se danes je skatla "nekje". sem obupal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si pred kratkim kupila puzzle z 2000 kosi (no, al jih je 1500 -ma je vseeno). v glavnem sem si kupila sliko gradu sredi gozda in modro nebo. Pomeni, da imaš tri osnovne barve - gozd (zeleno), nebo (modro) in grad (pretežno belo). torej jih ločiš najprej po barvah. Ko ločuješ po barvah, ločiš tudi kotne... da najprej narediš obrobo, da vidiš, kako velika zadeva je to... potem ti pa samo še preostane naslednje pol leta jebanja...... (če nimaš ravno veliko časa za te stvari).

pa veliko sreče :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!