Skoči na vsebino

PUZZLE


JAZBEC

Priporočene objave

5000 Kom. ...Hong Kong by nigt.... ena najbolj zajebanih v mojih sestavljank, no pa zemljevid New Yorka--sploh ne vem kaj mi je blo da sem šla to sestavit

:wacko:

POGLEJ SLIKO....vse veče stvari poišči ,,po barvi,, med koščki....in veliko potrpljenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps2:

-kolk veliko sestavljanko (PUZZLE) ste dozdej sestavli? - čestitam že vnaprej -

lahk bi reku da častim pivo tistmu k je največjo sestavu (če ni na kaki buli na zdravljenju :slap: ) :beer2:

QUOTE(pirrulz @ 6 Jan 2005 @ 11:28)

ker pa gre tukaj za to, da Jazbotu pomahamo sestavit njegov puzzle in ne za to, da se pederišimo, kakšne vse smo sami sestavli, pač nisem videl smisla v tem, da na veliko razglašam, kaj sm pa jaz do zdaj sestavu.

Happy?

---sam sem hotu lih tolk iz firbca zvedet kolk velike zadeve ste se lotili in uspeli (uspešni projekti) - ne da bi se hvalili - pa še pivo sem ponudu tko da pirrulz : glede na tvojo pomoč in izkušnje (nepreverjene!!!!) bi lahko ti bil tisti ki bi ti jaz častil pivo....ste pa carji tisti ki ste se lotili tko velikih puzzl.... :OK: :OK: ...

pa to nis verjet...drugač mi pa sami notr nč nočjo skakat :hmm:

sivo nebo je jeba,sivo nebo je jeba,sivo nebo je jeba,..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še pivo sem ponudu tko da pirrulz : glede na tvojo pomoč in izkušnje (nepreverjene!!!!) bi lahko ti bil tisti ki bi ti jaz častil pivo....

e moj Jazbo, ampak če tud ti ne boš objavu fotke od svojega podviga (kot te že ves čas probam prepričat), boš ti tud samo "nepreverjen" (tako kot vsi mi ostali). Lahko pa si fotko od svojih puzzle daš tud kot svoj avatar :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočš pomoč pri sestavljanju ti lahko pridem 4 robove postavit...to je še posebej zajebano.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če bova s tamalim sestavila puzzle dam fotko tle gor -če ne pa ne vem- jih šenkam kakšnemu k jema puhno cajta.....ma nebo je še zmeri sivo in se mi zdi da je zmeri več koškov z sivim odtenkom :cry: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sestavljamo doma Puzzle z 3000 košči (jest in oba sinova), krasna zadeva, super relaksacija, ja tko se treba ukvarjat z otroc, same pohvale.

A pazi, na škatli piše 6-9 let. Matr kdo se ba pa pol še s čim drugim ukvarjal. :hmm: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sestavljamo doma Puzzle z 3000 košči (jest in oba sinova), krasna zadeva, super relaksacija, ja tko se treba ukvarjat z otroc, same pohvale.

zdrava, ne-digitalna in neagresivna zabava. :OK:

sicer še nimam otrok, si bom pa zabeležu, če slučajno kdaj kakšn uleti (planiran, upam :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1500 kosov - 27 ur! S tem, da mi je parkrat pomagal Blaž, 1× sestra, ostalo sama. Na dan sem lahko sestavljala samo 2 uri, potem so me že oči bolele in ni se mi dalo več. Zato je sestavljanje bilo kar dolgotrajno, več mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih je tolko blo (in ostalo tam kjer so bli) al si jih tolko sestavil? :hmm:

Eeeh...Klimbra jih je samo grdo pogledal pa so se sami sestavli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeh...Klimbra jih je samo grdo pogledal pa so se sami sestavli  :lol1:

Pogledal že, pogledal. Sestavil pa ne, ker so kar v štacun na polic ostali, Klimbra je pa na Kozla odpeketal. .) :D

Medtem, ko jaz pa imam orengi izkušnje s puzleti. Sem ravno tiste smrkce, ki jih je nekdo že omenil, pa še sedem palčkov in njihovo rdečo kapico, pa enkrat enga bikca Ferdinanda sestavil. Preden mi jih je junior nagajivo zmešal in od smeha razganjajoče odfrčal v drugo sobo. :fight2:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zastavljeno delo in opise zgoraj predlagam da vse skupaj vrzes v kanto in sinu kupis avtomobilcek.

:OK: :OK: :lol:

Sicer pa so bili meni puzzli vedno dolgcajt in drugega kot boleča kolena od klečanja od tega ni bilo ... svoj čas sem prebil raje z lego kockami in kasneje z maketarstvom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zaštopala zadeva :? ...razsortiral tiste z enim uhljem, pa tiste z dvema , pa tiste z tremi, pa tiste z štirimi uhlji, pa tiste brez uhlja :wacko: ,.......obupala sva že skoraj - nč ne paše skupi....pa kdo mi garantira da ni v teli škatli kake napake :cry:

post-2263-1105184482_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha jazbec....... ti se že preveč žaniraš....

jaz sem z mojimi trenutno obupala, čeprav sem si ravno včeraj kupila dilo, da jih bom gor sestavljala, ker je moja miza nekoliko prekratka (btw ti predlagam, da se seliš na mizo, ker če delaš na tleh, ti bo križ odopvedal), a sem si včeraj kupila tudi Mminija za sestaviti in sedaj seveda pridno lepim, barvam itd... in nimam več časa za puzzle hehehe.... no ja no, mini bo danes do konca sestavjen (odvisno kako hitro se barva suši), potem pa nazaj na puzzle...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla.... spravi se jih sestavlat tako, kot ti paše. :grim če si sistematik upoštevaj nasvete, če pa nisi, pa delaj po navdihu. al pa idi k Dannyju pa ti bo on povedal, kako jih skup sestavit... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih je tolko blo (in ostalo tam kjer so bli) al si jih tolko sestavil? :hmm:

Mam prenizek IQ.....tko,da so še danes v škatli.......večina,ki je ostala.......

HHV je podal pravilni odgovor!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec,

kaj pa naj bi blo na tej sliki? Hrbet kake mladenke, slikan od zelo blizu, al kaj, da je vse iste barve??? tolko koščkov iste barve jaz še v življenju nisem videl. Da ti niso pozabli sliko gor nalimat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti niso pozabli sliko gor nalimat?

Jaz bi rekel da je samo iz neznanega razloga slikal koščke s spodnje strani ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!