Skoči na vsebino

Pametne ženske


Alla

Priporočene objave

Sej smo v temah kar neki...... mal se sproste no  :004

Brez skrbi, sem popolnoma sproscen, vstanem pa vedno z levo nogo, ce hocem da Lady vstaja z desno, kar je vsekakor prednost zame. :)

Opozorilo ne velja zgolj za to temo in zgolj za vaju, ampak tu notri se mi je najmanj skodljivo zdelo oglasiti, pa se dokaj odmevna je in dosti podobnih riti, kot sta vidva, to prebere.

Morda pa se jih kaj prime, vsaj za kratek cas. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima pa še kdo tako veliko rit, kot jo imam jaz, naj se pa kar javi.... bomo pa skupaj srali pa teh straneh hahahaha :lol: :lol1:

sorry... danes me razganja malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Opozorilo ne velja zgolj za to temo in zgolj za vaju, ampak tu notri se mi je najmanj skodljivo zdelo oglasiti, pa se dokaj odmevna je in dosti podobnih riti, kot sta vidva, to prebere....

En lep pozdrav iz moje riti vsem ostalim (po Brrrm-u) ritim : PRRRRRRRRRRRRRD. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima  pa še kdo tako veliko rit, kot jo imam jaz, naj se pa kar javi.... bomo pa skupaj srali pa teh straneh hahahaha :lol:  :lol1:

sorry... danes me razganja malo

cunt me in

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima  pa še kdo tako veliko rit, kot jo imam jaz, naj se pa kar javi.... bomo pa skupaj srali pa teh straneh hahahaha :lol:  :lol1:

sorry... danes me razganja malo

A bom lahko gledal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te to vzburja ni problema........ jaz rada serjem tudi po tujih glavah, ne samo po tujih forumih  :lol:  :lol1:

ti apse vidva za analni6 dogovarjala po pm-jih ...

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te to vzburja ni problema........ jaz rada serjem tudi po tujih glavah, ne samo po tujih forumih  :lol:  :lol1:

Mal te imam na sumu, da bi znala imet gliste al pa kakšne druge meni zoprne zajedalce, tko da bi vseen samo gledal. :)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal te imam na sumu, da bi znala imet gliste al pa kakšne druge meni zoprne zajedalce, tko da bi vseen samo gledal. :)

ne skrbi.. ob zadnjem trebljenju smo jih iztrebili...... čeprav je to že več kot 20. let nazaj, se še kar držim....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, povsod morjo bit taglavni  :lol1:

bolj težko ... če čš bit taglavn, morš bit tu ustrezno usposobljen za taglavnga ... jst pa to nism ... kvečjemu za pomožnga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj težko ... če čš bit taglavn, morš bit tu ustrezno usposobljen za taglavnga ... jst pa to nism ... kvečjemu za pomožnga :)

kaj pa jokaš

:cry:

sy sše mlt - maš cajta kokrwočš

če zdele poprimš

boš še zmeri najmlajši direktor Dela

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!