Skoči na vsebino

Pametne ženske


Alla

Priporočene objave

ženske so pametne in inteligentne, ker majo absolutno vedno prav, saj konec koncev imajo tisto reč, ki jo moški potrebuje in je za moške alternativa ženski (drugi moški, ovce, krave, roka... ) precej nezadovoljiva :lol1:

torej, moški smo le za oplodit babo, če pač ona če met froca, potem tako in tako nismo več potrebni razen kot servis za vse mogoče in kot servis smo zamenljivi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......da menite sledeče o inteligentnih ženskah:

- ne likajo (hodijo pomečkane okoli)

- ne kuhajo (jejo đank&fertigfud)

- ne brišejo prahu (žive v svinjakih)

- ne pometajo (žive na smeteh)

- ne pomivajo posode (jedo iz papirnatih krožnikov)

- nimajo tipof

- itd

........

Spet sem naj*bal : zdaj bodo mislili, da sem tudi jaz inteligentna ženska.

Danes grem peglat namesto pit.

Sicer pa je to, da se ne rabiš ravno poročiti, ne vem, kaj naj rečem, čisto pametno. Mogoče bo v Kmečkem glasu raziskava koliko so jih našli na koruzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske so pametne in inteligentne, ker majo absolutno vedno prav, saj konec koncev imajo tisto reč, ki jo moški potrebuje in je za moške alternativa ženski (drugi moški, ovce, krave, roka... ) precej nezadovoljiva  :lol1:

torej, moški smo le za oplodit babo, če pač ona če met froca, potem tako in tako nismo več potrebni razen kot servis za vse mogoče in kot servis smo zamenljivi...  .)

cestitamo....huda modrost tole :grrr

....sem ziher da se ne smilis samo meni :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da odločitev o tem kaj bo kdo izbral za prioriteto v zivljenju nima veze z inteligenco.......

a da ne ..

:eek:

ejejejjj, lady T - tu ga pa hudo lomite ...

moje razočaranje nad Vami je neizmerno

:cry:

naj uporabim extremni primer,

da boste mogoče razumeli kaj mislim:

ali si lahko popoln idiot

(dejanski idiot - ne tisti katerega "unarodu" uporabljamo za žaljivko) torej bitje s tako nizko intiligenco, da komaj obvlada - ali pa ne - svoje funkcije izločanja, izbere za življenjsko prioriteto astrofiziko .. ne more, saj zaradi svojie omejene IQ sposobnosti niti ne ve, da kaj takega obstaja.

Drži??

Torej, izbira življenjskih prioritet je v prvi vrsti odvisna od tega:

- ali je bitje živo

in

- od IQja

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem gledala na discoveriju oddajo...zarodek je prvih 6 tednov vsak ženska...pol pa se Y začne borit.

Če so razmere v maternici ,,čudne,, se lahko zgodi, da spol pri rojstvu ni definiran...punčka z ogromnim ščegetavčkom oz fantek z izredno majhnim...takim otokom (pa čeprav nima maternice, tiča pa tudi ne...no je neizrazit) se plastično zadevo porihta v žensko....naredi luknjo...in starši imajo 2 leti časa (meja ko začne vzgoja vplivat na zavedanje samega sebe,,, da se odločijo ali bo fantek, ki bo psihično trpel zaradi ,,majcenega,,....ali bo punčka, neplodna sicer vendar zadovoljna ženska........, ker vse je stvar vzgoje.....v puberteti se dodaja določene hormone in tak otrok sploh ne ve (če se mu ne pove), da je bil v bistvu fant. Bil je en primer ko so enmu od dvojčkov pri laserskem obrezovanju odrezali lulčka....mati se je pol odločila, da bo ta otrok pač punčka....in stvar funkcionira.

Kaj sem že hotla povedat? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da ne ..

:eek:

ejejejjj, lady T - tu ga pa hudo lomite ...

moje razočaranje nad Vami je neizmerno

:cry:

naj uporabim extremni primer,

da boste mogoče razumeli kaj mislim:

ali si lahko popoln idiot

(dejanski idiot - ne tisti katerega "unarodu" uporabljamo za žaljivko) torej bitje s tako nizko intiligenco, da komaj obvlada - ali pa ne - svoje funkcije izločanja, izbere za življenjsko prioriteto astrofiziko .. ne more, saj zaradi svojie omejene IQ sposobnosti niti ne ve, da kaj takega obstaja.

Drži??

Torej, izbira življenjskih prioritet je v prvi vrsti odvisna od tega:

- ali je bitje živo

in

- od IQja

:naughty:

oki priznam ..narobe formulirala odgovor... :whistle:

parafraziram

kljub visokemu Iqju se dekle lahko..mirno in brez tezav in celo zelo pogosto,.....odloci da ji skrb za moza pac pomeni veliko več kot kariera in bockanje v poslovnem svetu......

in ce bo vecino casa prezdela doma z otroci, jih ucila in se z njimi vlacila po tleh, z ljubeznijo zlagala mozeve stumfe.... se ne pomeni da gre tu za neko rapidno upadanje inteligence...pač pa za čuistvene potrebe

medtem ko po drugi strani najdes cele jate kokoši ki se komolčkajo v sluzbi ....

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna debata :slap: :lol1: obisk pa nadpovprečen 7-8 članov konstantno prisotnih

Alla dej še kakšno tako

sklep št.3+5x: Alla je inteligntno odprla debato o inteligenci in se zdaj zabava. pa je zasedena... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna debata  :slap:  :lol1: obisk pa nadpovprečen 7-8 članov konstantno prisotnih

Alla dej še kakšno tako

sklep št.3+5x: Alla je inteligntno odprla debato o inteligenci in se zdaj zabava. pa je zasedena... :hmm:

ja ...se not vsaj ne vtika vsak klinac ki nima kaj pametnega povedat...mi se pa trudimo a ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kaj sem že hotla povedat? :wacko:

to tud meni ni najbolj jasno. vidim pa, da maš cajt gledat Discovery, torej nisi v službi. blagor tebi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem gledala na discoveriju oddajo...zarodek je prvih 6 tednov vsak ženska...pol pa se Y začne borit.

Če so razmere v maternici ,,čudne,, se lahko zgodi, da spol pri rojstvu ni definiran...punčka z ogromnim ščegetavčkom oz fantek z izredno majhnim...takim otokom (pa čeprav nima maternice, tiča pa tudi ne...no je neizrazit) se plastično zadevo porihta v žensko....naredi luknjo...in starši imajo 2 leti časa (meja ko začne vzgoja vplivat na zavedanje samega sebe,,, da se odločijo ali bo fantek, ki bo psihično trpel zaradi ,,majcenega,,....ali bo punčka, neplodna sicer vendar zadovoljna ženska........, ker vse je stvar vzgoje.....v puberteti se dodaja določene hormone in tak otrok sploh ne ve (če se mu ne pove), da je bil v bistvu fant. Bil je en primer ko so enmu od dvojčkov pri laserskem obrezovanju odrezali lulčka....mati se je pol odločila, da bo ta otrok pač punčka....in stvar funkcionira.

Kaj sem že hotla povedat? :wacko:

Kaj se pa joškami v takem primeru zgodi, so al niso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..zato so zenske samske...pa ne sam une ta hiperinteligentne :grrr

treba je opredelit termin "samska".

-al to pomeni, da ni v resni vezi, se pa dol daje takrat, ko ji paše

- al to pomeni, da se dol daje samo s svojo rokco pa z vibratorčki, z ljudmi (moškimi ali ženskami) pa nikol ne

:hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba je opredelit termin "samske".

-al to pomeni, da ni v resni vezi, se pa dol daje takrat, ko ji paše

- al to pomeni, da se dol daje samo s svojo rokco pa z vibratorčki, z ljudmi (moškimi ali ženskami) pa ne

:hmm:

dajanje oz nedajanje dol nima veze s terminom "samska" ali "vezana" .....

to bojo najbolj znal povedat tisti ki so v dolgoletni vezi.... :grrr

no....se mi zdi.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zakaj se ta samskost tolk povezuje zgolj s seksom?

samski je verjetno tisti, ki se na čustveni ravni dolgoročno ne veže na nek osebek... vse drugo so zgolj nianse: ali se občasno crklja z 10 različnimi bejbami/tipi, ali se pri tem uspejo še podolčkat, s kom gre v kino, balet, praznovat novo leto, .... - popolnoma nesmiselna vprašanja.

samskost je verjetno tisto stanje, ko nimaš osebe, v katere naročju bi si želel imeti svojo glavo v trenutku, ko boš izdihnil ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajanje oz nedajanje dol nima veze s terminom "samska" ali "vezana" .....

to bojo najbolj znal povedat tisti ki so v dolgoletni vezi.... :grrr

no....se mi zdi....  :whistle:

eeehhh T....

kaj pa hočeš rečt? da samska pomeni "mentalno emancipirana, ne glede na to, ali ima spremljevalca"? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeehhh T....

kaj pa hočeš rečt? da samska pomeni "mentalno emancipirana, ne glede na to, ali ima spremljevalca"?  :grrr

to je prislo iz tvojih ust.....

mentalno emancipirana? :slap:

in NE...nisem tega hotla rect...hotla sem rect to kar je napisal Symru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, poskus ki so ga naredili pri dveh normalnih dvojčkih. Enemu so spremenili spol in ga vzgajali kot punčko. Nikoli se ni počutil kot deklica, zato si je kasneje spremenil spol nazaj.

Znanstveniki ugotavljajo (oz. dokazujejo), da je v možganih določen predel, ki nas definira da se počutimo kot ženska ali moški.

Tko da Lina, žal nimaš prav.

Alla B)

P.S. Ampak to nima veze s temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je prislo iz tvojih ust.....

mentalno emancipirana?  :slap:

in NE...nisem tega hotla rect...hotla sem rect to kar je napisal Symru  :whistle:

sorry, sorry :worship: . sm glih pisal post pa nism vidu Symrujevega posta. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tko da Lina, žal nimaš prav.

Alla  B)

P.S. Ampak to nima veze s temo!

če smo že pri tem - da izkoristim gužvo,

k' neki nima veze z drugim ...

je pa men pr Lini lih to najbolj všeč :

punca se usede, pa prstki kr sami neki napišejo ... in na koncu sploh ne ve, kaj bi morala vedeti, napisati al narisati .... pol je pa čist preč ...

tok je srčkana kse vibermatra neki povedat, pa sama ni ziher, kaj naj bi to blo

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa joškami v takem primeru zgodi, so al niso?

hja - naša velegledalka Discovery-a je pozabila omeniti, da ne gre samo za operativni poseg, ampak tudi za hormonsko terapijo od katere je kasneje odvisen razvoj "joškotof"

..............................

držse Lina

:OK:

ta Planet Opic = neki groznga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!