Skoči na vsebino

Omar Naber


Sanda7

vam je ušeč  

114 članov je glasovalo

  1. 1.

    • mi je u?e?
      32
    • ni mi v?e?
      11
    • Me ne zanima
      10
    • WTF je to?
      37
    • bolj?i kot Fredi
      16
    • slab?i kot Fredi
      8


Priporočene objave

Okej. Fredi miler še poznam. Ampak who or what the f..k je pa Omar Naber?  :eek:

tisti, ki je zmagal pri mariotu(Spet doma)...

všeč mi je ker piše sam besedila in glasbo(če sem prav očeta zastopil)....

forum rtvslo

speciment petja

speciment petja #2

za predvajanje potrebujete real player

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem ga ujel, ko je mat gledala tole oddajo...

Morm rečt, da je kar zanimivo odpel Robbie Williamsa :OK:

Ampak vseeno, moja sodba je: boljši kot fredi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Thundercat

aha. sm pogledal. lepe danke.

kaj naj rečem? :hmm: zaradi mene naj Omar prepeva, kolko hoče. It's a free country (I guess) :hmm:

Sicer je pa že Warhol reku, da bo vsak mel svoih 15 min slave. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava moje zdajšnje ljubice danes zjutraj, ko so ga vrteli na radio val....KU MI JE LUŠKN TA TIP, PA RES FAJN KOMADIČ....a jebenti na zdej :glare: !!! :wacko: :SS :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj mi je ta "tip" prvič pokvaril jutro s svojo pesmijo (še nikol slišu zanga do včeraj -kriva Sanda7, danes pa na radiu laa.laaaaa.laaa)

mešanec med fredijem millerjem in zlatkom dobričem :SS sori ni po mojem okusu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava moje zdajšnje ljubice danes zjutraj, ko so ga vrteli na radio val....KU MI JE LUŠKN TA TIP, PA RES FAJN KOMADIČ....a jebenti na zdej :glare: !!! :wacko: :SS :lol: :lol1:

a nima mal prekratek vrat :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi čist simpatičen; nekaj novega na SLO sceni.

Sem pa iz glasbenih vod slišala, da je v resnici bolj rokerske :OK: narave, ampak RTVS dela z njim kar pač hoče. Je... ga, vse za dnar in slavo! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurij s tvojim sluhom more bit nekaj hudo narobe :hmm: ce vidis podobnosti z Zlatkom Dobričem. Meni je model kar car, pa tud nima nek posran glas kot vecina teh najstnikov ki se gre kao neke pevce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurij s tvojim sluhom more bit nekaj hudo narobe :hmm: ce vidis podobnosti z Zlatkom Dobričem. ...

ka pa vem - blo je 7pa šeneki zjutraj, zdi se mi, da je moderator govoril o njem in "haha-zdej ga boste pa poslušal!!! :devil: " in potem je iz zvočnika privela taka popischelektromellow melodijica, ko je začel "peti" se mi je pa zdel, kt da ga je en za jajčka držal in ob koncu verza mal stisnil..

...ne vem,no, a je to bil on al ne..sm biu še čist zaleplen, k sm se 4minute prej zbudu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omarji, Frediji ... nevemkajševse ... dejmo odpret temo za vsake novega pjevača, ki se pojavi na sceni in potem analizirajmo njegove nohte na nogah, pa kake gate nosi, pa če ima prečo na pravo stran obrnjeno, pa al naj ima obrvi skupaj al narazen, pa če je mogoče bil prvak v metanju kozmodriska ... itd.itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga imel čast spoznati v njegovi rani mladosti.

Bolj antipatičnega in razvajenega mulca nisem srečal niti prej niti potem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omarji, Frediji ... nevemkajševse ... dejmo odpret temo za vsake novega pjevača, ki se pojavi na sceni in potem analizirajmo njegove nohte na nogah, pa kake gate nosi, pa če ima prečo na pravo stran obrnjeno, pa al naj ima obrvi skupaj al narazen, pa če je mogoče bil prvak v metanju kozmodriska ... itd.itd.itd.

punce se sprašujejo, kako poriva.

tipi se sprašujejo, ali poriva bolje od njih.

meni je pa všeč. pa ne porivanje. vokazialcija.

čist dobr poje.

všeč. kjuto. pa še (sori zok ) luštn je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga imel čast spoznati v njegovi rani mladosti.

Bolj antipatičnega in razvajenega mulca nisem srečal niti prej niti potem  :evilgrin:

kaj ma to veze z njeogvim "produktom"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce se sprašujejo, kako poriva.

tipi se sprašujejo, ali poriva bolje od njih.

:eek: a mu je avto crknu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komad mi je full dober se mi kr kocine dvignejo ko ga slišim poleg tega pa je tipček prov fletkan,pa una pesmica ki jo je pri marjotu zapel v njegovem jardanskem al kakršen je že ta jezik je bla full dobra.pa čeprav je bila baje po vsebini otroška.

jurij jaz nič kriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!