Skoči na vsebino

Avtoštop


batzajla

Ali ustavljate štoparjem?  

121 članov je glasovalo

  1. 1.

    • vedno
      9
    • v?asih
      53
    • samo bejbam
      23
    • nikoli
      36


Priporočene objave

Ah Jur dej ne kompliciraj...ti bi iz muhe slona naredu in o tem pol se zgodbo napisal. :whistle:

hehe...dajte ne se tolko na Jura spravlat. Človek ma pač slab tedn. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...dajte ne se tolko na Jura spravlat. Človek ma pač slab tedn.  :rolleyes:

saj se noben na Jur-a ne spravlja, on je še najboljše povedal zakaj on ne pobira, bolj mi grejo nekateri drugi v nos :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@devilish: prepričan sem da je večja verjetnost da te bo (mlado deklico) kdo napadel in okradel (boh ne daj še kaj več) zvečer v mestu, kot pa če boš štoparje pobirala. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje v časopisu bral da bi štopar komu kaj naredil, vem pa da je skor vsak teden v kroniki kaka novica v stilu "ukradel ji je torbico,...".

Feeling better B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupini 4. - ali kdaj koga peljete na motorju? vas ni strah tožbe glede na to da se na motorju DOSTI prej kaj zgodi? ste prepričani da vas prijatelji/-ce (znanci ali neznanci), ki jih peljete nebi tožili v primeru nesreče (tudi če imate zavarovanje je lahko zraven še civilna tožba)?

Na mojem motorju se voziva dva osebka jaz in moja, oba sva zavarovana. Koga drugega ne vozim ravno zaradi tega ker potem folk ko se kaj naredi zavoha denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@devilish: prepričan sem da je večja verjetnost da te bo (mlado deklico) kdo napadel in okradel (boh ne daj še kaj več) zvečer v mestu, kot pa če boš štoparje pobirala. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje v časopisu bral da bi štopar komu kaj naredil, vem pa da je skor vsak teden v kroniki kaka novica v stilu "ukradel ji je torbico,...".

Feeling better B)

Se strinjam s tabo... Samo nekaj pogovorov z ljudmi k so mene peljali so me spravli malo v dvome... ampak... OK zdej itak se ne vozm dosti z avtom k sm več al manj v Ljubljani... drgač pa vseeno mislim da sm več al manj ustavla... ker se pač spomnim kako je blo meni tam stat...

štopar štoparju! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ustavljam...načeloma...ker sem enkrat prvič ustavil in potem 12 km trpel zaradi smrada po alkoholu in cigaretah....če bi videl da je nuja(ponoči, pokvarjen avto, težave) pa bi ustavil...kot prevoz v sili...

Meni so pa ravno take situacije najbolj sumljive!

Odročna cesta, ponoči, dvignjen pokrov motorja,...kaj ša če so kakšni nepridipravi :? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato moraš vedno ustavit ZA njim, torej se že pelješ mimo in pol ustaviš tako da še vedno lahko sam naprej odpelješ (drugače se ti lahko še kdo pred avto nastav pa lih ne vem če je kdo tuki zavestno pripravljen človeka zbit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa ravno take situacije najbolj sumljive!

Odročna cesta, ponoči, dvignjen pokrov motorja,...kaj ša če so kakšni nepridipravi :?  :ninja:

ja to je res... :hmm:

nekoč sem ustavil dvema, ki sta sredi gozda zraven pokvarjenega jugiča čepela...pa sta bila kr u redu..malo nalizana, sam prijazna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. nikoli in nikdar

5. brez zamere

...................................

tistih odločitev, katere sprejmem sam in jih izvajam

ne oporekam drugim

@ MrP

vse kaže, kot da misliš, da tisti, ki ne pobiramo štoparjev ne delamo prav  ... pa se

motiš

o tem pač vsak po svoje odloča na podlagi lastnih izkušenj in tvoj način gledanja na nas, ki tega ne delamo ni ok ... (nehi s podlimi psihoprovokacijami  ;)  )

:worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločati na podlagi (slabih) izkušenj je eno, reči NIKOLI (brez slabih izkušenj) je drugo! če dodaš k temu še arogante izjave MOJ avto, MOJ denar, MOJ mir,......... pa si mi stopil na žulj  :angry2: (saj nisi ti tega pisal ampak tisti ki so).

....

vsak naj z SVOJIM avtom počne kar hoče, a pri polnih ustih o pomoči manj priviligiranim (bogatim) lahko kakšni osebi tudi na ta način prišparate kak tolar, vas pa to ne stane nič.

PS: jur ne leti vse to direktno nate, da ne boš vzel osebno

PSS: podle psihoprovokacije - as long as I shall live  :devil:

točno tako MOJ avto... MOJA odločitev... in MOJA pravica nekoga vzeti v avto ali ne...

na to kak bi pa drugim denar prišparala, pa še itak nikoli nisem gledala... :doze:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. nikoli in nikdar

5. brez zamere

...................................

tistih odločitev, katere sprejmem sam in jih izvajam

ne oporekam drugim

Jur, včash se res sprašujem zakaj še nisi CAR.

Jaz sicer nisem tako načelen. Rad popustim pod težo argumentov:

1. Mlado dekle, lepo, simpatično

2. Zunaj je mraz, peklensko vroče

3. Gre v mojo smer

4. Mi je ravno prav do družbe

5. Štopa na mestu, kjer ne bom oviral ostalih udeležencev v prometu, če ustavim

Tako je bilo tudi ta petek. Sva z deklico prekomentirala naša in avstrijska smučišča in skupne poti je bilo konec. :blink:

Nobeden od naju ni imel časa drugega prijeti za koleno........

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....po drugi strani pa tut kapo dol tistim ki pijani štopajo, saj jih kar nekaj poznam ki to delajo zato da jim ni treba pijanim za volan (posredno se da tudi tako vplivat na varnost na naših cestah), ampak razumem da si nihče ne želi pokozlanega avta in modela ki zaudarja kot tifus na sedežu poleg vas, poleg tega pa plačaš kazen tudi če je sovoznik nabasan!!

Mah ko človk pijan vozi najraj pijanga štopara pobere, da se malo pomeniš z njim pa to ...

/End joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru jst tudi če bi bil oreng prbit tebi nebi ustavil :whistle: ...kaj šele da bi bil še ti pijan :o ...nekako me je strah tako velikih fantkov kot si ti...

/End joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom jaz kdaj štopal pa mi ne bo nobeden od motosvetovcev ustavu, se bomo malo grdo gledali. A NE? A NE? :devil:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom jaz kdaj štopal pa mi ne bo nobeden od motosvetovcev ustavu, se bomo malo grdo gledali. A NE? A NE? :devil:

O JA, O JA :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Meni se je pa ravno danes zraven ostalih ntavžnt stvari sanjalo, da sem pobiral štoparje. al so oni pobirali mene? :blink: od kje že? :hmm: al kako že? :eek: eeee.... nevermind :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za več zgodbic - ne samo "sem imela čudno situacijo" - obrazložitev, prosim, he,he :kva2: :kva2:

Sicer pa sam ustavljam štoparjem, kadar sem z avtom (kar pa ni pogosto). Mi je navadno dolgčas na vožnji, pa imam tako vsaj nekoga, da mu lahko nakladam. Verjetno pa se mi zato ne dogaja karkoli zanimivega, ampak vsi hočejo čimprej ven O:-) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

hehe,tale je pa za v zgodovino :D

peljem en motor v LJ in grem pol s čelado v roki in opremo v ruzaku štopat na vižmarje. po ene 5-10min mi ustavi motorist-motosvetovc brdaus. in sva šla s cbr-o skup preke gorenjski B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med šolo štopam vsak petek za domov iz LJ->Dolgi most - PO oz. Ilirska Bistrca... Ko sam vozm ustavim, oz. ne ker nikoli ni nobenga za PO :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno me štoparji na koprski obvoznici grdo gledajo, ko se peljem mimo njih, ker imam SG registracijo, pa mislijo, da grem proti LJ, v resnici grem pa v Ankaran ... tako, da če štopate modrega Cliota s SG registracijo ... gre samo do Ankarana ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi jih peljala vsaj do ankaranskega križišča in bi jim omogočila, da jim vsaj lahov ki gredo čez Škofije ne bi bilo treba štopat :grrr

drugače pa včasih (dijaških/študentskih) kar dosti štopal, je narod kar rad ustavljal,

najbrž zato, ker so me vsi poznali :hmm: in so vedli, da izstopam pred oštarijo, kjer je mrzu pir B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ne ustavljam (razen izjemam .) . Nedaj bog, da se zgodi prometna nesreča....te lahk še toži :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!