Skoči na vsebino

Avtoštop


batzajla

Ali ustavljate štoparjem?  

121 članov je glasovalo

  1. 1.

    • vedno
      9
    • v?asih
      53
    • samo bejbam
      23
    • nikoli
      36


Priporočene objave

Jaz tudi načeloma ne ustavljam... Ponavadi itak nimam časa, ker sem namenjen na določeno destinacijo ob določeni uri in nimam potem časa še štoparjev kje odlagat..... sicer pa tisti kdor nima "štoparske kartice" sploh ne bi smel štopat... potem se pa kaj naredi si pa v p****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ustavim vedno, ko sem sam in imam prostor v avtu in se ne peljem samo še nekaj metrov naprej....

Ne glede na spol, starost, videz in barvo kože.

Zakaj???

Ne vem.

Ne morem reči, da zato, ker sem sam nevemkolikokrat štopal in bil vesel, če so meni ustavili, ker sem štopal samo kakih petkrat.

Sicer pa sem na ta način spoznal kar nekaj zanimivih ljudi.

Študenta sociologije s kitaro, ki je baje bil na potovanju okrog sveta in se je vračal domov (Ljubljančan) in mi na poti od Celja do Domžal pel neke čudne pesmi, ki jih je baje sam napisal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ustavim vedno, ko sem sam in imam prostor v avtu in se ne peljem samo še nekaj metrov naprej....

Ne glede na spol, starost, videz in barvo kože.

Zakaj???

Ne vem.

Ne morem reči, da zato, ker sem sam nevemkolikokrat štopal in bil vesel, če so meni ustavili, ker sem štopal samo kakih petkrat.

Sicer pa sem na ta način spoznal kar nekaj zanimivih ljudi.

Študenta sociologije s kitaro, ki je baje bil na potovanju okrog sveta in se je vračal domov (Ljubljančan) in mi na poti od Celja do Domžal pel neke čudne pesmi, ki jih je baje sam napisal......

pri nas pa niso taki :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!