Skoči na vsebino

Pozdravili bomo homoseksualce


Insallah

Priporočene objave

Verjetno se še spomnite tiste izjave ministra za delo Janeza Drobniča, ki je rekel, da problematika homoseksualcev spada v resor za zdravje. No, zdaj je že naredil poseben program zdravljenja homoseksualnosti, ki je objavljen na www.minestra.net . :grrr

post-5358-1105350804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Temu se reče spolna diskriminacija....... ma bi jih dala pred zid in metek v glavo.......

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

da ne bo pomote ne homoseksualcev, ampak tiste, ki urejajo tisto internetno stran Kako preprečiti homoseksualnost - vodnik za starše....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepse je strpneze poslusati, kako bi oni najraje kar pobili vse nestrpneze... :)

ja jaz sovrazim crnce, pedre, malo lasko iz gajbe (naj bo veliko union iz hladilnika),... Pa kaj...

in zdej udri po meni, ker sem nestrpen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ... precej je odvisno od vzgoje, do tu se verjetno vsi strinjamo?

Torej če je precej odvisno od vzgoje in vplivov okolja je možno strniti to tudi v nekakšna navodila (onih nisem bral, pišem na splošno).

Se mi zdi da se tudi vsi strinjamo da si vsekakor država želi "normalne" pare, torej dvojice moških in žensk, čemur sledi naraščaj, ki je seveda nujen za obstoj vsake države?

Sploh pa za našo državo, ker je rodnost porazna ... :)

Tako da ne vem kaj se jajcate glede tega, pa povsod vidite ogrožanje kaj vem česa še, menda je jasno da se homoseksualnosti ne bo skušalo vzpodbujat? OK, tisti ki so naj imajo določene pravice itd., to je stvar debate, ampak zdi se mi neumno pretvarjat da je homoseksualnost nekaj normalnega. S stališča ohranjanja družbe ni ... pa če ste še tako strpni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa???? :eek: A da je homoseksualnost odvisna od vzgoje? Ja, pa ja da.....svašta..... :doze:

Alla B)

P.S. Težko je najt ljubezen. Pa kaj pol, če najdeš to v istem spolu.Če so pri tem srečni, pa naj bodo. Živi in pusti živeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa v resnici zanimivo, da so se glasovalci v anketi na www.minestra.net razdelili med tiste, ki mislijo, da imajo geji dober smisel za oblačenje in tiste, ki mislijo, da je minister Drobnič latentni gej. Toliko slabše za geje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa????  :eek:  A da je homoseksualnost odvisna od vzgoje? Ja, pa ja da.....svašta..... :doze:

Alla  B)

No Alla potem pa ti nam nevednežem povej od česa je odvisno oz. kaj je vzrok tega da nekdo postane istospolno usmerjen.

pa hitr k smo že vsi nestrpni, no vsej jest sm :lol1:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharki...... če tega do danes ne veš, potem ti bog pomagaj (pa dobesedno mislim).... je škoda zgubljati besede na te tvoje provokacije....

v kolikor te ta odgovor resnično zanima, pojd k zdravniku pa ga vpraši........ ti bo potem več jasno.......

lahko pa se tudi sam spraviš iskati po raznih knjiga resnico.... našel jo boš pa itak tam, kjer jo hočeš najti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje: kdo so večji rasisti: belci ali črnci?

črnci!!!!!

zakaj? ker so bili toliko časa zatirani, da so sedaj posledično bolj nestrpni.

No jaz sicer nisem homoseksualno usmerjena... a četudi bi bila, bi bila do teh krščanskih kretenov (pa ne samo zaradi tega) zelo nestrpna, ker perejo možgane drugim in jim ne dajo možnosti lastnih odločitev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je malo žal, da nimam nobene prijateljice, ki bi se imela še posebej rada s svojo prijateljico in pol bi se v troje pogovorili določene zaupne zadeve. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ljudje imajo pravico, da sami razpolagajo s svojim telesom. Naše telo ne pripada ne staršem, ne partnerju in ne družbi. Vsak človek lahko s svojim telesom počne, kar si sam želi. Temu sledi tudi svoboden seksualni izbor vsakega posameznika.

Vsi ljudje imamo pravico do svobodne izbire in sprejemanja celotnega spektra svoje seksualnosti, in pričakujemo tudi od drugih ljudi, da sprejemajo ta spekter vse dokler jih ne ogroža. Spekter sestavlja različna izbira seksualnih opredelitev kot so heteroseksualnost, homoseksualnost, biseksualnost, itd. Že samo dejstvo, da obstajajo različne oblike spolnosti odkar vemo za sebe, nam to dokazuje, da so vsi spektri naravni za človekovo obnašanje. Kot seksualna bitja, moramo sprejemati druga seksualna bitja z vsemi različnostmi, seveda do stopnje, ko ni nihče prizadet.

Vsi ljudje imamo pravico oblikovati in zgraditi zvezo z drugo osebo. V različnih kulturah obstajajo različne oblike zvez med ljudmi. Vsak posameznik ima pravico oblikovati zvezo, ki mu odgovarja, pa če je to monogamna, poligamna, svoboden zakon, ali skupinski zakon. Ko posamezniku zveza več ne odgovarja, ima pravico, da takšno zvezo svobodno zapusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tvoja prijateljica imela prijateljico, kateri bi se eksplecitno zanimali ena za drugo, bi bolj malo zraven visel.....

a te pa ne zanima prijateljica, ki ima prijatelja, ki bi ju zanimalo se družiti v troje??

škoda ker nimaš prijatelja, da bi se lahko vidva družila in vaju jaz opazovala :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa , pa ne mi reč da ni kriv vpliv okolice da proizvedeš enga pedra, če pa tega ne veš potem pa res bog pomagej.

pa čist nič ne provociram.

Mejčen se pozanimej ne obiskuj zdravnikov in ne beri vsega kar piše, ker slepo verjet vsemu je utopija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa , pa ne mi reč da ni kriv vpliv okolice da proizvedeš enga pedra, če pa tega ne veš potem pa res bog pomagej.

pa čist nič ne provociram.

Mejčen se pozanimej ne obiskuj zdravnikov in ne beri vsega kar piše, ker slepo verjet vsemu je utopija.

kje pa naj bi potem prišli do določenih podatkov?

Kako dva heteroseksualca, ki sta izključno heteroseksualca "proizvedeta" homoseksualca?

Daj mi to razloži? in kako lahko v totalno heteroseksualni družbi proizvedemo homoseksualce??

daj razloži prosim to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tvoja prijateljica imela prijateljico, kateri bi se eksplecitno zanimali ena za drugo, bi bolj malo zraven visel.....

a te pa ne zanima prijateljica, ki ima prijatelja, ki bi ju zanimalo se družiti v troje??

škoda ker nimaš prijatelja, da bi se lahko vidva družila in vaju jaz opazovala  :devil:

Ne nimam nobenega takšnega prijatelja, ko pa so Slovencenlji tako zavrti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa naj bi potem prišli do določenih podatkov?

Kako dva heteroseksualca, ki sta izključno heteroseksualca "proizvedeta" homoseksualca?

Daj mi to razloži? in kako lahko v totalno heteroseksualni družbi proizvedemo homoseksualce??

daj razloži prosim to.....

a imaš otroke, OK ne bom pogledal v provil kolk si stara, k sploh ni pomembno, ampak kot bodočo ali če si že mati recimo sina, ki je v zgodnji adolescenci, ti toplo priporočam, da mu tudi slučajno ne skriješ (oziroma vzameš kao tega ne smeš gledat ker je "bek") Playboya ali podobnega materiala. posledica tega je da se usmeri v gledanje istspolnih osebkov. To je dokazano. In to je le en od primerov vpliva okolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!