Skoči na vsebino

Pozdravili bomo homoseksualce


Insallah

Priporočene objave

a imaš otroke, OK ne bom pogledal v provil kolk si stara, k sploh ni pomembno, ampak kot bodočo ali če si že mati recimo sina, ki je v zgodnji adolescenci, ti toplo priporočam, da mu tudi slučajno ne skriješ (oziroma vzameš kao tega ne smeš gledat ker je "bek") Playboya ali podobnega materiala. posledica tega je da se usmeri v gledanje istspolnih osebkov. To je dokazano. In to je le en od primerov vpliva okolice.

:lol: :lol1: :lol: :lol1:

za crknit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

ok... kaj pa če fantek, k je star recimo 11. let niti noče gledat playboya? a mu ga podturiš in ga siliš??

ej sorry....... tako me pa še niso nasmejali danes hahahahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, greva jutri na kavo.... jst jih ene par poznam.... simpatičnih, samskih - homoseksualnih  :devil:

S teboj grem na kavo, kar se tvojih prijateljev tiče, pa me je napadel Pečetov sindrom (Glej www.minestra.net spodaj pod Zadah tedna) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

ok... kaj pa če fantek, k je star recimo 11. let niti noče gledat playboya? a mu ga podturiš in ga siliš??

ej sorry....... tako me pa še niso nasmejali danes hahahahahahahaha

bla bla bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa naj bi potem prišli do določenih podatkov?

Obstaja vrsta ljudi, ki se ne informirajo, ampak ob določenem času v njih enostavno zraste zavedanje, da nekaj "vedo". Dol jim visi, če je to morebiti zmotno. Obenem so taki tudi izjemno nedovzetni za kakršnekoli argumente - sploh pa tiste, ki bazirajo na nekih znanstvenih raziskavah. Tudi medijem ne verjamejo.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil en gozd. Tak...eni pravijo da velik, spet drugi da niti ne. Lep, kot je lahko lep mešan, še kar zdrav gozd, čudovit skratka. Če bi kdo štel drevesa, bi ugotovil, da za malenkost prevladujejo iglavci, pa jih ni.

V gozdu so živele živali, kar precej njih, raznorazne, tudi ptice. So se družile med seboj, razen s pticami, ki so več ali manj letale okrog in tudi drugod. So se pogovarjale med seboj o strašansko pomembnih in nepomembnih dogodah in prigodah, razen s pticami, katerih ščebet in pesem je bila njim preveč nerazumljiva, dasiravno lepa.

Vsem živalim tega gozda je bilo skupno, da nobena od njih ni še nikoli stopila iz gozda, niti ni prišla do njegovega roba, razen ptic seveda, ki so letale okrog in drugod in povsod. Kadar se niso hranile, jim je bila priljubljena zabava, razpravljanje o razsežnostih gozda in vsega nasploh, razen ptic seveda, ki so letale okrog in drugod in povsod. Nekatere so trdile, da je gozd neskončen, spet druge, da je končen, tretje da je za gozdom še en gozd, četrte, da je za gozdom nekaj drugega, a ker ničesar, razen gozda niso poznale, niso vedele kaj. Nekatere so trdile, da so prisluhnile ječanju dreves v viharju, druge so bile prepričane v izpovednost poslavljanja dneva, tretje je vodila mehkoba koraka v vedno vlažnem mahu, spet ene nekaj ostalega. Razprave so bile burne, dokazovanja silovita, včasih so se malo steple, tudi žrle med seboj, vmes so prisluhnile ščebetu in pesmi ptic, ki so letale okrog in drugod in povsod, in se strinjale, da lepo ščebečejo in pesem je tudi lepa. In živali so bile nadvse zadovoljne.

Pa je bil med njimi mlad lisjaček, nejeverni Tomažek, ki mu pestrost prepričanj ostalih ni zadoščala prav čisto. In je spraševal, ali so vsa drevesa ječala v viharju, tudi mlade breze, ali v vsakem viharju ječijo enako razpoznavno, ali je izpovednost ugašajočega dneva enako izpovedna tudi če dežuje, ali mehkoba mahu vodi enako, če se vležeš nanj, ali ostalo ni kaj drugega.

Mali lisjaček, za lisičkami godnimi pogleduj, so vzvišeno svetovali mu eni; lisjaček bedaček, zmajevali pomilovalno spet drugi; leskovo mast zate, rohneli že tretji. Je malce vznemiril njih pašnost. In živali so bile nadvse zadovoljne.

Ptice pa so letale okrog in drugod in povsod.

Bi bila to skoraj basen, če ne bi ravno ta trenutek kmet s svojim traktorjem pripeljal gnoj na njivo ob gozdu. Je baje skrajno primeren čas. Eh.

by:

en bk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa, čakam tvojo izjavo oz. razlago, al si bolj oportunistične sorte in reagiraš le na tisto kar nekdo izjavi, ker lastnega menja nimaš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... kaj pa če fantek, k je star recimo 11. let niti noče gledat playboya? a mu ga podturiš in ga siliš??

Nabaviš mu Hustlerja, Penthouse in iz arhiva potegneš nekaj številk jugoslovanske Erotike. Jaz sem svoje najstniške spolne izkušnje pri 10. letih črpal od tam. Še zdaj se spomnim čudovitih tetic, ki so zame bile pripravljene narediti vse :) Jaz pa zanje tudi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ne izražam, še ne pomeni, da ga nimam....... sicer pa, kaj bi tebi razlagala, če ne verjameš samo v tisto, kar si sam dognal......... vse ostalo je brez veze....

ti kar živi v tem prepričanju in pusti drugim živeti v lastnem....... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabaviš mu Hustlerja, Penthouse in iz arhiva potegneš nekaj številk jugoslovanske Erotike. Jaz sem svoje najstniške spolne izkušnje pri 10. letih črpal od tam. Še zdaj se spomnim čudovitih tetic, ki so zame bile pripravljene narediti vse :) Jaz pa zanje tudi. :D

kaj pa punčki daš, da ne rata lezbijka? al tist je pa sprejemljivo, ker je tolk fajn tist mit o dveh blondinah v postelji?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ne izražam, še ne pomeni, da ga nimam....... sicer pa, kaj bi tebi razlagala, če ne verjameš samo v tisto, kar si sam dognal......... vse ostalo je brez veze....

ti kar živi v tem prepričanju in pusti drugim živeti v lastnem.......  :004

in to je zate dialog :lol1: :lol1:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da je Janez Drobnič po mnenju glasovalcev na anketi www.minestra.net latentni homoseksualec :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa????  :eek:  A da je homoseksualnost odvisna od vzgoje? Ja, pa ja da.....svašta..... :doze:

Hmm ... no ja, sem že večkrat bral, če gre nekdo napisat navodila kako ne-vzgajat s tega stališča očitno nisem edini ;) Sicer pa - od česa pa naj bo to odvisno drugega kot od vplivov okolja? Genetsko ne more biti, ker je znano kakšni so potomci homoseksualnega para: ni jih. :D

Sploh pa ... če nekdo skuša dosečt da bi bilo takih otrok čim manj, kje tu vidite ogroženost obstoječih? Sliši se tako, kot da bi določen konkreten delež odraščajočih moral postati homoseksualen - zaradi že obstoječih? :blink:

Potem pa nekdo skuša pojav tega zmanjšati - pa naj bo brca v temo ali ne - in že se dvigne val ogorčenja strpnih ki pravijo da tu nekaj ni prav. :lol:

P.S.: zdi se mi, da je tudi Rugelj imel ene teze o homoseksualcih in vzgoji? Bo nekaj na tem ...?? Bom pobrskal ob priliki. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je baje 90% vseh ljudi - torej glasovanje drži  :lol:

btw kdaj gremo na kavo?  :naughty:

Hm. A bo v redu bela kava zame? A prideš s prej omenjenimi prijatelji? Saj veš Pečetov sindrom in to. :D Jaz sem iz LJ.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, si že slišal za genetske spremembe? Mogoče celo ne za genteske - je čisto dovolj hormonske pomoje........ no, to ni bolezen, je samo sprememba....... če ni eno, je drugo.. če ni punčka, je fantek, če ni hetero, je homo.. itd....... sprememba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... no ja, sem že večkrat bral, če gre nekdo napisat navodila kako ne-vzgajat s tega stališča očitno nisem edini ;) Sicer pa - od česa pa naj bo to odvisno drugega kot od vplivov okolja? Genetsko ne more biti, ker je znano kakšni so potomci homoseksualnega para: ni jih. :D

Sploh pa ... če nekdo skuša dosečt da bi bilo takih otrok čim manj, kje tu vidite ogroženost obstoječih? Sliši se tako, kot da bi določen konkreten delež odraščajočih moral postati homoseksualen - zaradi že obstoječih?  :blink:

Potem pa nekdo skuša pojav tega zmanjšati - pa naj bo brca v temo ali ne - in že se dvigne val ogorčenja strpnih ki pravijo da tu nekaj ni prav. :lol:

P.S.: zdi se mi, da je tudi Rugelj imel ene teze o homoseksualcih in vzgoji? Bo nekaj na tem ...?? Bom pobrskal ob priliki. ;)

:OK: :OK:

seveda je mel , pa ne samo Rugel,

mislm, sm se že ustašu da nism iz tega sveta

ko pa kej najdeš pa še tisti deklci pošlji, da ne bo zajebala pr vzgoji svojih otrok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, sm se že ustašu da nism iz tega sveta

ko pa kej najdeš pa še tisti deklci pošlji, da ne bo zajebala pr vzgoji svojih otrok

sj če sta s cycom v istem svetu, pol si bolj iz druzga planeta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homoseksualnost je bila konec 80 let dokončno izbrisana iz seznama bolezni pri WHO. Torej za uradno medicino to ni nič posebnega, ne bolezen, ne motnja torej nič. In če to ni bolezen tudi ne moremo govoriti o vzrokih zanjo. Nisem strokovnjakinja toda vse te teorije se mi zdijo močno za lase privlečene, ko je ja jasno, da se človek obnaša po svojih nagonih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!