Skoči na vsebino

Pozdravili bomo homoseksualce


Insallah

Priporočene objave

Ti bom kar direkt odgovorila. Ne, ker sem v enga drugega zaljubljena. K pr men je sam za eno osebo plac v srčku.

Alla

famous last words... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla, bom kr direkt vprašu - a si se v Tejko zaljubila? :D

Zdej mi sploh ni več jasno. :hmm:

Na katero si ljubosumen? Na Allo? Na Tejko? Na koga tretjega? Ali te kr tko malo firbec matra? :devil:

Same tračarije. :doze: :SS

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi sploh ni več jasno.  :hmm:

Na katero si ljubosumen? Na Allo? Na Tejko? Na koga tretjega? Ali te kr tko malo firbec matra? :devil:

Po moje bi.....tko k večina nas najraje bil "muha" in iz varne razdalje vse skupaj opazoval,memoriral....... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa vem......baje prodajajo v Švici inekcije (800 EU), k te spremenijo v homoseksualca. A čem investirat v to namesto v izpit za motor? :hmm: Hm......bi se dalo zmenit, če obljubiš, da me boš pol ti okol vozila. :wub:

Alla :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa vem......baje prodajajo v Švici inekcije (800 EU), k te spremenijo v homoseksualca. A čem investirat v to namesto v izpit za motor?  :hmm:  Hm......bi se dalo zmenit, če obljubiš, da me boš pol ti okol vozila. :wub:

Alla  :wub:

:yea1: :yea1: :yea1: mislim da sva ravnokar resili svet :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to samo z 800EUR........kje so finančni ministri svetovnih velesil,da vidijo,kako se rešuje svet....la kje so,ko se zgodi nekaj pomembnega.........pocarji nevedni!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1:  :yea1: mislim da sva ravnokar resili svet  :wub:

:kva2: A sta najdli neomejene zaloge nafte, odkrili perpetum mobile? Kej drucga?Pa nič povedali. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa vem......baje prodajajo v Švici inekcije (800 EU), k te spremenijo v homoseksualca. A čem investirat v to namesto v izpit za motor?  :hmm:  Hm......bi se dalo zmenit, če obljubiš, da me boš pol ti okol vozila. :wub:

Alla  :wub:

ma ne no alla, bi te blo škoda, če ne veš kam investirat 800 EUR se ti ponudim, bi tud meni prišli prav, ma ti dam še kako protiuslugo na razpolago, tak da ne boš mela občutka, da mečeš denar vstran...! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1:  :yea1: mislim da sva ravnokar resili svet  :wub:

mislim da nista, razen če sta najdli za vsakega dedca eno dobro dečvo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ravno opazil, da je sklicevanje na Discovery Channel aktualno.... No zadnjic je bila tam odaja, kako so vzgajali otroke.....

Sem ze malo pozabil, ampak, recimo..... V Sparti so od 7 leta mulci ziveli v hribih v tropih in se pretepali in rezali vratove kmetom po dolinah.....Potem, ce so se izkazali, so jih sprejeli v vojsko in nadaljni trening.....Baje so si morali izbrali partnerja med sobojevniki (pa ne samo v orozju :naughty: ), ker je lazje zrtvovati zivljenje v obrambi nekoga, ki ga imas rad...

Ampak pri Termopilah si je Leonidas izbral 300 starejsih bojevnikov, da so se upirali tisocim Perzijcem, in sicer glede na to, da so bili poroceni in imeli potomce (sinove, that is .) ).....

Zdaj pa:

1. Ali dolgoletna vzgoja ni bila ravno ucinkovita in potem tudi tisti enkratni odvzem Playboya ne bo imel prevec posledic (mogoce je pa danasnja mularija prevec razvajena)...

2. Ali pa sem do konca zabluzil in se je v teh 2K letih res kaj spremenilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: A sta najdli neomejene zaloge nafte, odkrili perpetum mobile? Kej drucga?Pa nič povedali.  :huh:

Nasli sta motor za 800 eurov in zmenili sta se, katera bo vozila :devil: In ce bo una na zadnjem sedezu se malce prispeval za bencin, je to res skoraj perpetuum mobile :naughty:

:OK: Bravo :P Mi pa klele razbijamo glave z oslarijami :wallbash: (ceprav bi se naslo tudi kaj cenejsega od 800 ojrotou)

:oops: :P :devil:

A bomo lahko kmalu ze kaj cestitali O:-) :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ali dolgoletna vzgoja ni bila ravno ucinkovita in potem tudi tisti enkratni odvzem Playboya ne bo imel prevec posledic (mogoce je pa danasnja mularija prevec razvajena)...

2. Ali pa sem do konca zabluzil in se je v teh 2K letih res kaj spremenilo...

V antični Grčiji so veljale druge socialne norme kot dandanes. Med drugim je bil homoseksualni odnos med moškima ne le nekaj normalnega, ampak tudi nekaj zaželenega s strani kulture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homoseksualnost pri moških NI bolezen, medtem ko pri ženskah še ni dokazano ali je kriva okolica ali je bolezensko stanje.

Homoseksualnost je v vsakem primeru deviantna in ni v skladu z evolucijo, ne glede na to kako tolerantni želimo biti. Ne moremo pa govoriti o bolezni.

Je pa med spoloma homoseksualnost različna. Bom skušal na kratko in zelo poenostavljeno orisati zadevo.

Mati je sinu primarni objekt in je njegova prva in vsemogočna ljubezen. V ojdipski fazi mora sin narediti močan preskok preko identifikacije z očetom in mora začeti ljubiti ženski spol iz perspektive moškega.

Hčerkin primarni ljubljeni objekt je prav tako mati in kasneje, v elektrini fazi (ojdipski, ženska različica) zamenja objekt ljubezni z moškim spolom.

Ženska tako naredi preskok ali pa ga ne - ostane pri istem spolu. Moški pa mora opraviti pot do identifikacije s svojim spolom (kar vključuje separacijo od primarnega objekta ljubezni - matere), da bi lahko potem ljubil ženske.

S te perspektive lahko lažje razumemo razlike v homoseksualnosti obeh spolov in konec koncev tudi razlike v dojemanju ljubezni med spoloma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, evo beri in se čudi zgorej napisanemu, mislm da bo tvoje mnenje padlo v vodo. Z razliko od običajnih dni sm današnjega za spremebo preživel v enem izmed kulturnih hramov, kjer sm kr nekej literature na to temo prebral. Ko pa sm prišel na MS pa vidm da so že vse napisali to kar sm sam prebral.

Skratka; Spolnost je odvisna od psiholoških in telesnih faktorjev. Do 6. tedna življenja v maternici nastanejo v moškem zarodku notranje spolne žleze, ki izločajo moški hormon testosteron. Ta najverjetneje ne vpliva samo na telo, temveč tudi na možgane. Po rojstvu se otrokov čut za moško istovetnost in vedenje še ojači s tem, kar ga obdaja, na primer določena oblacila, igrače in značajnostne poteze (kot telesni pogum), značilne za dečke. Do 5. leta se zavest o pripadnosti moškemu spolu verjetno trdno ukorenini v njegovi duševnosti. Ta zavest se potrdi v pubrteti .

Če razvoj ne poteka tako (oz. da je vpliv okolice negiran) ali če v nadaljnejem življenju ne napreduje, je posledica odlon od normalnega.

Homoseksualnost pri moških NI bolezen, medtem ko pri ženskah še ni dokazano ali je kriva okolica ali je bolezensko stanje.

In ne mi zdej govort in se CINIČNO smejat, z izjavo meseca (tudi tam se grem podpisat).

Vsi pogovori(ob kavici), ki si jih bila deležna z ped..ups z istospolnimi fanti, češ oni to kr imajo že od rojstva, hmmm, ma kaj naj ti razlagam.

Pa da ne bo kdo mislu da sm nestrpen do homičev, NE nimam bit zakaj ker jih enostavno ne sprejmem v svojo okolico oz. družbo in se raje umakne, samo to še ne pomeni da sm nestrpen, pač me ni zraven in to je to.

Za vse ostale ki pa se pretvarjate in tolerirate drugačnim, v tem primeru pedrom, pa sm tolko v vednost. Še kako bi bili tudi VI nestrpni, sm predstavlajte si da vam sin pri 18 domov pripelje "prijatla" medtem ko ti fotr v dnevn sobi srkaš pivce, ti mama, pa gledaš Mariota oz njegovo odajo Spet doma, sin pa natrpava prjatla v sobi un pa vzdihuje . Pa ima da kozlaš, kako nebi bil nestrpen. Sej ne vem zakaj mi je glih Mario zdele pletu na misel.

No, potem mi pa to odgovori: Starša imata dva brata: en postane gay, drugi ne... zakaj?

Kako sta lahko tako zgrešila pri enem in bila pravilna v vzgoji pri drugem? Starši imajo en način vzgoje in ta način podata obema fantoma.

Pa še ena zadeva: vsak psiholog, ki piše o neki stvari izhaja iz sebe. Torej iz svojega pogleda na to. In potem šele dela znanstveno raziskavo na podlagi lastnih prepričanj.

Aha... še nekaj: se spomnete fenomena špinače? mmmmm kako je zdrava, otroke so kar futrali s tem, ko s pomijam prašiče.......

Po desetletjih so šele pogruntali, da se je ena tajnica zmotila v decimalki, da ni 12.7 ampak 1.27......

In kar je v knjižnicah je zastarela literatura..... razvoj gre naprej in tudi nova dognanja o tem je že prerastlo vsa ta vaša prebiranja literature iz časa Freuda......

In verjemi mi, da si en rastistični oče ne bi privoščil zajebat vzgojo svojega sina in ga naredit homoseksualca.

Sicer pa, vsak ima svojo verzijo zakaj rata nekdo homoseksualec........ in sem včeraj zvečer razmišljala: je čisto vseeno zakaj rata... tu so, treba jih je sprejeti take kot so, ker niso nič drugačni od ostalih. Kaj pa kdo dela za 4. stenami se pa nobenega popolnoma nič ne tiče. In še manj se ga tiče s kom to počne.

pa še en tak zanimiv link sem priložila malo za prebrati......

http://www2.arnes.si/~ssmslend/glasilo_2003/37-stran/37.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati je sinu primarni objekt in je njegova prva in vsemogočna ljubezen. V ojdipski fazi MORA sin narediti močan preskok preko identifikacije z očetom in mora začeti ljubiti ženski spol iz perspektive moškega.

Hčerkin primarni ljubljeni objekt je prav tako mati in kasneje, v elektrini fazi (ojdipski, ženska različica) zamenja objekt ljubezni z moškim spolom.

Ženska tako naredi preskok ali pa ga ne - ostane pri istem spolu. Moški pa MORA opraviti pot do identifikacije s svojim spolom (kar vključuje separacijo od primarnega objekta ljubezni - matere), da bi lahko potem ljubil ženske.

Daj mi samo tole razloži - zakaj MORA? In če tole razlago preberemo natančno nima vzgoja nobene veze s tem. Je pač odvisno od človeka ali opravi to pot do identifikacije (čeprav ne vem, a gayi potem niso identificirani s svojim splom, al kako) ali ne...... če jo ma rad punčke, če ne, ma rad fantke. Torej je to njegova lastna odločitev. Čeprav je še premlad, da bi to odločitev dojel, prihaja iz njega odgovor da ali ne....... torej ni to samo socialna problematika?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem mi pa to odgovori: Starša imata dva brata: en postane gay, drugi ne... zakaj?

Kako sta lahko tako zgrešila pri enem in bila pravilna v vzgoji pri drugem? Starši imajo en način vzgoje in ta način podata obema fantoma.

Pa še ena zadeva: vsak psiholog, ki piše o neki stvari izhaja iz sebe. Torej iz svojega pogleda na to. In potem šele dela znanstveno raziskavo na podlagi lastnih prepričanj.

Sicer pa, vsak ima svojo verzijo zakaj rata nekdo homoseksualec........ in sem včeraj zvečer razmišljala: je čisto vseeno zakaj rata... tu so, treba jih je sprejeti take kot so, ker niso nič drugačni od ostalih. Kaj pa kdo dela za 4. stenami se pa nobenega popolnoma nič ne tiče. In še manj se ga tiče s kom to počne.

pa še en tak zanimiv link sem priložila malo za prebrati......

http://www2.arnes.si/~ssmslend/glasilo_2003/37-stran/37.htm

Ej, Pupa Pupa, ne mislim ti več odgovarjat na zastavljena vprašanja, se mi pa dopade da nisi več tko trdno prepričana v tisto kar si še včerej trdila.

Tukaj limaš zanimive članke, ki govorijo ravno o tem kar smo nekateri že napisali.

Sm še nekaj, o vzgoji in uplivu okolja.

Rodila sta se enojajčna dvojčka, ki sta bila oddana v rejo. Iz reje pa sta šla v posvojitev in to namenova k različnim rejnikom (kar seveda ni dovoljeno - ampak točno z nameno da spremljajo njihov razvoj).

Ta dogodek je zelo razburi javnost, ker je nedopustno da se enojajči dojčki ločujejo. Je pa ravno v 80 letih bil en ključnih dejavnikov ko je bila homoseksualno črtana iz spiska bolezni. Kajti en od fantov je bil "normalen" pri drugemu pa je prišlo do odstopanj v razvoju in je postal po domače povedano peder. Mislm da ni potrebno, ponovno tipkat še kako pomembno je okolje v katerem se otrok razvija!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ti že pm-u povedala... zaradi tega se ne mislim kregati. Sem 10000% prepričana, da vzgoja nima nobene veze s tem in se tega tudi držim. In tisti članek sem dala zato, da vam povem, da niso znanstveniki ovrgli ne eno, ne drugo in ne tretjo tezo.......

In da je veliko bolj pomembno, da se človeka sprejme takega kot je, kot da se gleda, zakaj je tak nastal.

In ti si ločil dva otroka in trdiš, da je to zato... kaj bi pa rekel, če bi skupaj ostala, pa bi en postal gay, drugi pa ne??

Ta isti primer se ne da ponoviti...... žal........

Sharki... upam, da se ti ne bo maščevalo. Poznam fante, ki so imeli punce kar nekaj časa, pa so si šele čez 10. ali več let priznali, da so homoseksualno usmerjeni.... tudi za tvoje fante ni rečeno, da sta heteroseksualca samo zato, ker imata oba punce........ smiliš se mi, ker si tako vase prepričan, da si naredil vse prav..... in upam, da se ti ne bo maščevalo.

Zanimivo je, da se ravno takim najbolj zagrizenim nehomoseksualnim moškim kaj takega zgodi pri svojih otrocih.........

in še vedno se cinično smejim na tezo, da je vpliv okolja oz. vzgoja kriva.....

In zakaj mi ne odgovoriš na vprašanje? Ker pojma nimaš....... a ni čudno, da si tako naučen teoretično, ko ti dam pa praktični problem, ga pa ne znaš rešiti. Tako ti kot Mustang kot ostali samo teorizirate..... ostali, ki pa vemo, da temu ni tako, pa dajemo čisto praktična vprašanja od ljudi, katerih poznamo, za katere vemo, da ni tako.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj pa primer, trije bratje, vsi isti oče ista mama, majhne razlike v letih ista vzgoja. Eden homoseksualec dva pa heteroseksualna? A lahko sedaj trdim da je homoseksualnost dedna? Zakaj mislite da lahko svoje trditve podkrepite z enim samim primerom? Kolikor je meni znano je homoseksualnost posledica obeh faktorjev, tako genetske predispozicije kot tudi družbenega vpliva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA, jest končujem, ker se mi resnično več ne da pričkat s tabo, obilo uspeha v vzgoji svojih otrok ti želim (sej ne vem, al jih že imaš, al jih boš sploh kdaj mela).

Želim ti obilo prijetnega srkanja kavice nekje ob ljubljanici z kakšnim homičem, ki ti bo kr govoril da je to kr v njem,.......in bla bla bla, res se mi več ne da

Zaključu pa bi z tem stavkom, kateri je tudi vreden analize.

ČE ŽENSKA NI "NATAKNJENA" ČEZ NOČ, JE NATAKNJENA ČEZ DAN

dijo zdej grem pa še mal kozlat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je prisrčen tale Sharki... včeraj me je kurcal, naj se malo zavzamem za svoje poglede, danes ko se, pravi da sem nataknjena......

eh Sharki... saj bo bolje, boš videl..... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh Sharki... saj bo bolje, boš videl.....  :004

Pupa nč bat, že zdej je :OK: pa še na boljše kaže,

pa še enkrat da ne bo pomote vsem želim srečo, pa ni važno s kom si jo deli, samo da mu je lepo.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!