Skoči na vsebino

Pozdravili bomo homoseksualce


Insallah

Priporočene objave

ČE ŽENSKA NI "NATAKNJENA" ČEZ NOČ, JE NATAKNJENA ČEZ DAN

LOOOOL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda jo mamo, sej sem bil že včeri tam na tapeti, zdele pa nebi zgledalo da sam sebe ke limam.

Dej me no ti, prosmmmmmmmmmmmmmmm

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj pa primer, trije bratje, vsi isti oče ista mama, majhne razlike v letih ista vzgoja. Eden homoseksualec dva pa heteroseksualna? A lahko sedaj trdim da je homoseksualnost dedna? Zakaj mislite da lahko svoje trditve podkrepite z enim samim primerom? Kolikor je meni znano je homoseksualnost posledica obeh faktorjev, tako genetske predispozicije kot tudi družbenega vpliva.

in seksualne loterije, ki se ji reče življenje.

Vzgoja in genetika kvečjemu zagotovita možnost, da ko bo tip nekje videl pravega kurca, da mu bo kapnilo, da ga hoče potegnit al pa fasat odzadi. Sicer vulgariziram, ampak tako je.

In kak psihič bi verjetno znal razložiti, da obstaja v posamezniku mnogo psiholoških procesov, ki lahko vodijo do takšnih erotičnih vzgibov. mordam očna zagledanost moškega samega vase, ki se potem nenehno primerja z drugimi tipi, a je pri tem pretirano nesamozavesten, lahko vodi do tega preklopa. Ali pa pretirano druženje športnikov med seboj. verjetno vsaka izpostavljenost nečemu, kar ni "prakticiranje tradicionalne heteroseksualne družinske vrednote" lahko vodi do tistega preklopa zavesti, ko nekdo začne odkrivati, da kaj čuti tudi ob pogledih na moške. In od tam pa do razkritja je še daleč - a vendar se v posamezniku začne nekaj prebujati. Ker družba to zavrača, je razkritih homoseksualcev zagotovo manj, kot če bi bila družba resnično "odprta".

No, to je moje razmišljanje na to temo. Ne temelji na knjigah in ne vem čem vse, niti ne na lastni izkušnji - zgolj brainstorming na poljubno temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

However, in spite of the "official attitude" that it is not a pathology, few would agree that it is quite normal that a man sleeps with a man, and a woman with a woman, and that there is absolutely nothing unusual about that. Numerous attempts to explain this phenomenon medically, prove that homosexualism is in a way unnatural. So, for instance, genetic scientists claim that homosexuality is genetically conditioned. Biologists, on the contrary, claim that it is a consequence of production of androgene (female hormon) while the child is still in mother's womb which can be caused by stress. There are many other explanations.

- Psychoanalysts explain homosexuality as a consequence of badly solved Edipus complex, when a child creates fear towards opposite sex. Parents can also hold the blame

celoten članek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj pa primer, trije bratje, vsi isti oče ista mama, majhne razlike v letih ista vzgoja. Eden homoseksualec dva pa heteroseksualna?

Al pa recimo tale: dva brata in ena sestra. Isti starši itd. Obema bratoma so všeč fantje. Edini, ki trza na punce, je... sestra :kva2:

(beat this, if you can! B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No govoril sem o resnični situaciji, drugače pa lahko potegnemo not še očeta ki je krizi srednjih let spoznal da so mu všeč fanti ipd. It never ends!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh vazn kaj je vzrok temu da je oseba istospolno usmerjena?Pac je.In kaj potem? Jest nimam z nobenmu problemov dokler mi ne vsiljuje svojega prepricanja. Pa naj si bo to gay,lezbijka, musliman,... Ko se zacnejo vtikat v mojo zasebnost in intimnost pa logicno da postanem nestrpen do njih.

Ce pomislimo kaj je bolj clovestvu v korist. Treba bi blo mnozicno tiste injekcije talat, da bi blo velik ljudi istospolno usmerjenih, da bi se koncno zmanjsala mnozicna populacija clovestva. Vsaj na polovico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SHARKi in podobno mislečim

res ne vem, zakaj tako dramo delaš?! A zaradi svojih staršev? Ma ne vem, povej jim, saj mogoče te bodo pa sprejeli takega kot si!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi samo tole razloži - zakaj MORA? In če tole razlago preberemo natančno nima vzgoja nobene veze s tem. Je pač odvisno od človeka ali opravi to pot do identifikacije (čeprav ne vem, a gayi potem niso identificirani s svojim splom, al kako) ali ne...... če jo ma rad punčke, če ne, ma rad fantke. Torej je to njegova lastna odločitev. Čeprav je še premlad, da bi to odločitev dojel, prihaja iz njega odgovor da ali ne....... torej ni to samo socialna problematika?!

Poudaril sem, da sem zadevo močno skrajšal in oklestil, da bi bila lažja za razumevanje. Besedo MORA sem uporabil v smislu, da je to nujno za razvoj heteroseksualnega posameznika. Vsi ti procesi pa potekajo preko vzgoje s strani staršev oz. skrbnikov.

V tej fazi (npr. 5 letni otrok) ni zmožen lastne, samostojne odločitve: "zaljubljen bom v fantke, ker so mi bolj všeč." Mislim, da vsi razumemo, da to ne gre tako.

Psihološke teorije, ki jih navajam pa niso zaprašene Freudove, kljub temu, da temeljijo na tem znanju. Seveda se vedno postavlja vprašanje zakaj je nek raziskovalec/psiholog naredil določeno raziskavo (iz kakšnih podzavestnih teženj). V resnih teorijah ni prostora za subjektivnost, saj morajo stvari temeljiti na eksperimentalnem, znanstvenem pristopu. Seveda pa je splošna javnost do tega vedno skeptična...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da je veliko bolj pomembno, da se človeka sprejme takega kot je, kot da se gleda, zakaj je tak nastal.

Sharki... upam, da se ti ne bo maščevalo. Poznam fante, ki so imeli punce kar nekaj časa, pa so si šele čez 10. ali več let priznali, da so homoseksualno usmerjeni.... tudi za tvoje fante ni rečeno, da sta heteroseksualca samo zato, ker imata oba punce........ smiliš se mi, ker si tako vase prepričan, da si naredil vse prav..... in upam, da se ti ne bo maščevalo.

Zanimivo je, da se ravno takim najbolj zagrizenim nehomoseksualnim moškim kaj takega zgodi pri svojih otrocih.........

in še vedno se cinično smejim na tezo, da je vpliv okolja oz. vzgoja kriva.....

In zakaj mi ne odgovoriš na vprašanje? Ker pojma nimaš....... a ni čudno, da si tako naučen teoretično, ko ti dam pa praktični problem, ga pa ne znaš rešiti. Tako ti kot Mustang kot ostali samo teorizirate..... ostali, ki pa vemo, da temu ni tako, pa dajemo čisto praktična vprašanja od ljudi, katerih poznamo, za katere vemo, da ni tako.........

Verjamem, da se moje pisanje zdi golo teoretiziranje, ampak se s podobnimi primeri srečujem tudi vsak dan v praksi. In primerov se ne da rešiti, če so navedeni v parih stavkih, ampak je potrebno človeka obravnavati v celoti.

Zanimiva se mi zdi tvoja (po moji oceni burna) reakcija na Sharkija. Nekaj te je očitno zelo zmotilo v načinu razmišljanja in mnenjih, ki se ne skladajo s tvojim. Si pa izbrala zelo pasivno agresiven način grožnje Sharkiju...

Seveda pa nas vse zanima tvoja razlaga in utemeljitev predpostavk, ki si jih navedla. Ne trdim da imam vse odgovore in da imam vedno prav, verjamem pa strokovnim dognanjem moje stroke in lastnim izkušnjam v klinični praksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slucajno nisi?

A ti posodim malo krvi ....Zgleda, da  jo imam prevec...

a si bleeding pussy? :004

Kruse - man, hold on. there's a bunch of real men waiting for you out here :D

to keep company & stuff :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw - naslov teme je Pozdravili bomo homoseksualce

torej - Lep pozdrav vsem homoseksualcem na Motosvetu!

Naj vam bodo olagume naklonjene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw - naslov teme je Pozdravili bomo homoseksualce

torej - Lep pozdrav vsem homoseksualcem na Motosvetu!

Naj vam bodo olagume naklonjene ;)

po moje bi bili veliiko bolj srečni, če bi jih pozdravil takole:

"ZA DOBRO JUTRO, QRC VAS GLEDA ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!