Skoči na vsebino

Pozdravili bomo homoseksualce


Insallah

Priporočene objave

A je sploh vazn kaj je vzrok temu da je oseba istospolno usmerjena?

Obstaja teorija, da je pederastija cisto naravno stanje, ki v vecjih kolicinah izbruhne na plan, ko se populacija neke vrste prekomerno razmnozi. Populacija se prekomerno razmnozi, ko ji predobro gre. Takrat mati Narava odpre pipico za pederastijo.

In potem je nekako tako, kot je pri golobih v mestih, ki jih fujtrajo s kontracepcijskimi sredstvi. Zmanjsanje ali pa vsaj zajezitev rasti populacije.

Torej, en tak mehanizem za vzdrzevanje ravnotezja.

Nekako se nagibam k zagovarjanju te teorije. In zato mi je pederastov nekako zal, ker so zgolj nekaksna podaljsana roka nekega mehanizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se nagibam k zagovarjanju te teorije. In zato mi je pederastov nekako zal, ker so zgolj nekaksna podaljsana roka nekega mehanizma.

kar so, realno gledano, tudi heteroseksualci - podaljšana roka nekega mehanizma (razmnoževalnega).

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar so, realno gledano, tudi heteroseksualci - podaljšana roka nekega mehanizma (razmnoževalnega).

:)

ampak sem pa mnogo raje podaljšana roka tega mehanizma, kot pa onega drugega, ki se Brrrmu smili. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sem pa mnogo raje podaljšana roka tega mehanizma, kot pa onega drugega, ki se Brrrmu smili.  :grim

Pa še Cyc bo bl s tabo zadovoljen,k ga nataliteta skrbi!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sem pa mnogo raje podaljšana roka tega mehanizma, kot pa onega drugega, ki se Brrrmu smili.  :grim

ja, vidiš: vsak je veseu, da lahk svoje poslanstvo izpolnjuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pederastija

Pederastija oz. pederast je moški, ki ga spolno vzburjajo dečki in spolno nadleguje mlade fantke (presek množic homoseksualcev in pedofilov).

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

France Verbinc, Slovar tujk, Cankarjeva zalozba, 1989 Ljubljana

pederastija: grska ljubezen, homoseksualna spolna ljubezen do deckov, obicajno: nenaravni spolni odnosi med moskimi sploh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. Ampaq prdec pol nima več tistga "akrapo saunda"  :(

:lol1: :lol1: Ta je bla pa dobra.

Drgač pa naj bo peder oziroma homoseksualec tisti, ki mu je to všeč, nas ko nam pa to ni všeč pa nej pr mir pusti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1: Ta je bla pa dobra.

Drgač pa naj bo peder oziroma homoseksualec tisti, ki mu je to všeč, nas ko nam pa to ni všeč pa nej pr mir pusti.  :D

kolk pedrov te je v življenju pecalo/gnjavilo?

in kolk žensk si ti nadlegoval (četudi so hotele mir pred tabo)?

pri meni je to razmerje verjetno nekje 2 proti 200.

Ergo - brezveze, da jamram, naj me pedri pr mir pustijo, če pa tut jaz pičkam čist neobremenjeno težim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE sej sem vidu kaj si prvotno napisal....bom kmalu...ta vikend...če bo čas...pol bo vse drugače("nikoli več ne bo tako kot je bilo")... :rolleyes:

TC si prepričan, da nisi ti?

kaj pička, al peder.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

No, poroke homoseksualcov legalne tudi v Veliki Britaniji ... Đon Elton se poroči čez 2 tjedna ...

Verjetno se še spomnite tiste izjave ministra za delo Janeza Drobniča, ki je rekel, da problematika homoseksualcev spada v resor za zdravje. No, zdaj je že naredil poseben program zdravljenja homoseksualnosti, ki je objavljen na www.minestra.net . :grrr

Ps: Arabci pa homoseksualnost zdravijo s hormoni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!