Skoči na vsebino

Suzukijevo predavanje o poti v Maroko


Priporočene objave

quote: V sredo, 6.2.2002 ob 20.30: Suzukijevo predavanje z diasi o poti v Maroko.

Suzuki, TNX!!! ....

Perla

----------------

biser,sem malce korigiral naslov - da ne bo suzukijevo prevavanje

Edited by - Ice on 07/02/2002 17:03:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem točno je finta, da 7.2. delate reklamo za predavanje, za katero ni naveden niti kraj, kjer predavanje 6.2., torej dan prej, je bilo?

Double trouble...

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki! Monika je bla jezna v sredo popoldne ko hudič ko je zvedela da boš imel diase medtem ko ona ne bo mogla priti na ogled. Drugič moras vsaj 1 mesec prej napovedat da boš imel diase.

KOMAJ EAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V čem točno je finta, da 7.2. delate reklamo za predavanje, za katero ni naveden niti kraj, kjer predavanje 6.2., torej dan prej, je bilo?

YZF, daj če že kritiziraš in pljuvaš, naredi to le takrat ko je to upravičeno: http://www.motosvet.com/motonews.asp?Art_I...=253&M_ID=22002

Poanta: reklama je bila narejena v sredo zjutraj, predavanje je bilo v sredo popoldne, Perla pa se je en dan kasneje Suzukiju le zahvalila...

Bi prosil, da malo pogledaš okrog, preden UDARIŠ REPLY.

N0iSe DaTa-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Suzuki! Monika je bla jezna v sredo popoldne ko hudič ko je zvedela da boš imel diase medtem ko ona ne bo mogla priti na ogled. Drugič moras vsaj 1 mesec prej napovedat da boš imel diase.

No, no, Hanzi, al ji ti namenoma nisi povedal?

Drugace pa... Suzuki...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, boš mogoče še kdaj ponovil zadevo? Jaz sem bil tisti večer v službi, zato nisem mogel priti, me pa zadeva zelo zanima. Sam se namreč že kaki dve leti odpravljam v Maroko, pa vedno pride kaj vmes (finance, ni dopusta, razbit motor...). Mogoče letos... Zato bi bil vesel vsakih informacij iz prve roke, sploh od nekoga, ki vozi enak motor.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:YZF, daj če že kritiziraš in pljuvaš, naredi to le takrat ko je to upravičeno: http://www.motosvet.com/motonews.asp?Art_I...=253&M_ID=22002

Poanta: reklama je bila narejena v sredo zjutraj, predavanje je bilo v sredo popoldne, Perla pa se je en dan kasneje Suzukiju le zahvalila...

Bi prosil, da malo pogledaš okrog, preden UDARIŠ REPLY.

....Torej so imeli zaimteresirani manj kot 12 ur časa, da so našli čas ki je potreben za pot v LJ.

....ND vsekakor občasno spustim tudi kakšno "butasto" ker česa ne vem. Vsi pač nismo popolni.

....iz tega kar je napisala perla sem sklepal, da se je zmotla v datumih.

....vse skupaj je zgledalo bolj kot povabilo ter hkratna zahvala v naprej, da bo stvar Suzuki predstavil

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooooooooojjjjjjjjjj jst pa tooooooooooooollllkkkkkk zalostna, da nism mogla prit :(((((

jjjjjjssssssssttttt neeeeeeeeeeeeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki,čimprej moraš ponoviti predavanje-s kakšnim drugim potovanjem,drugače pa se v celoti strinjam s Klimbro !

Lp

p.s :Vino te že čaka (preiskusni liter)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zahvaljujem se za pohvale, vesel sem, da vam je bilo vsec - in upam, da so vas diasi vzpodbudili k temu, da se boste tudi sami odlocili za kaksen malo "resnejsi" izletek, kot je dragi in nesrecni (v smislu nikakvih cest) ta ali oni konec Jadrana... To je bil tudi namen vseh mojih diaprojekcij.

Da se malce "potolazim tajezne", ki so zgresili projekcijo: o tej projekciji smo se v Twinu dogovarjali ze pred novim letom (kar tistim, ki niste iz LJ ali okolice in ne hodite v Twina seveda nic ne pomaga, ostali pa usesa umit, je novo leto ze mimo...). Cela rec bi zagotovo bila (kot vedno do sedaj) objavljena na tabli, ampak se zaradi nesrecnega "kurcslusa" Foruma prejsnji teden ni dalo objaviti...

Sicer pa lahko tele zadeve itak se kdaj ponovimo.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!