Skoči na vsebino

Bojni poligon za "čikenfajteusehsort" - da ne bi


Broj Jedan

Priporočene objave

dragi K., sploh ne veš, kaj vse čutim do tebe .. pa mi te ta prekleta Alla vsak dan in vedno znova v celoti celega ukrade...  :devil:

Morda pa nisi dojel bistva mojega žrtvovanja tej "ledeni vladarici".........

Si morda pomislil koliko nedolžnih duš.....vsak dan......rešim s svojim žrtvovanjem.......???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Pa kako naj se človek s tabo krega?  :004

Alla

Ahhhhh......prelestna "Ledena" visokost........vsaka žrtev za dobrobit sveta je za mene vredna mnogo več,kot zadovoljevanje lastnih potreb........samo s tem zavedanjem sem pripravljen sprejeti tudi ta izziv.

Morda pa bo "vsaj" Sym razumel koliko dobrega sem s tem storil prav njemu......in morda Vas...."prelestna hladnost" nekoč s takimi in podobnimi dejanji vpeljem v raziskovanje še drugih sladkosti bivanja.........in bo "pregovorna" ledenost pričela izginjati z Vašega repertoarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr motomars je pa čudn planet

boooogi moderatorij

tukile u čiknfajt temi si na srce pihate, pulubčke pošilate, komplimente talate, probate odtajat endruzga ... u tistih temah kso pa temu namenene se boste pa pluval pa zmerjal

pa mje en zanč weku, da gwe use u qwac - a tut motomaws?

ysm mislu sam Planet Opic

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, pr teb se učimo. V vseh drugih temah si bistveno bolj žaljiv kot v tejle, ki si jo odprl. Torej? :angry2: Rabiš metlo za lasten prag al kako? Posodim? :P

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, pr teb se učimo. V vseh drugih temah si bistveno bolj žaljiv kot v tejle, ki si jo odprl. Torej?  :angry2:  Rabiš metlo za lasten prag al kako? Posodim?  :P

Alla  :evilgrin:

a ti veš kaj je metla - ne ga srat lepo te prosim ... metla nima na koncu tiste žice, veš, katere je treba potem v luknjice na steni porint, da dela...

:devil:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr motomars je pa čudn planet

boooogi moderatorij

tukile u čiknfajt temi si na srce pihate, pulubčke pošilate, komplimente talate, probate odtajat endruzga ... u tistih temah kso pa temu namenene se boste pa pluval pa zmerjal

pa mje en zanč weku, da gwe use u qwac - a tut motomaws?

ysm mislu sam Planet Opic

:cry:

ItaQ.......mar ni vse to izključno temu namen????? :? :?

Morda pa ste, spoštovani gospod, opazili v mojem dejanju nekaj resnične dobrote temu izgubljenemu motocarstvu........in ne zgolj.........

Ste.....spoštovani.....opazili že v odgovoru njene prelestnosti na vaš doprinos temu forumu in tej temi, da očitno moje žrtvovanje ni zanemarljivo,da počasi.....res počasi dosega svoj namen?????

V nasprotnem primeru....bi njena hladnost odgovorila bistveno bolj direktno.....verjetno povezano z raznimi razmnoževalnimi organi, poškodovanjem vaše celovitosti.....itd???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda vem, kaj so uporabljali v starih časih za pometanje pragov. Sem poslušala in si tud kaj zaponila, kar so mi stari ljudje povedali.

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda vem, kaj so uporabljali v starih časih za pometanje pragov. Sem poslušala in si tud kaj zaponila, kar so mi stari ljudje povedali.

Alla :evilgrin:

ja ja,

vidiš - poglej kaj uporabljaš kot letalno sredstvo in takoj ti bo jasno, kaj mi moraš posoditi - samo, da dvomim, da boš žrtvovala svoje prevozno sredstvo, katero boš kmalu rabila (saj bo kmalu polna luna) za polet na polnočno srečanje na Kleku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ.......mar ni vse to izključno temu namen????? :?  :?

Morda pa ste, spoštovani gospod, opazili v mojem dejanju nekaj resnične dobrote temu izgubljenemu motocarstvu........in ne zgolj.........

Ste.....spoštovani.....opazili že v odgovoru njene prelestnosti na vaš doprinos temu forumu in tej temi, da očitno moje žrtvovanje ni zanemarljivo,da počasi.....res počasi dosega svoj namen?????

V nasprotnem primeru....bi njena hladnost odgovorila bistveno bolj direktno.....verjetno povezano z raznimi razmnoževalnimi organi, poškodovanjem vaše celovitosti.....itd???????

vse opazil, dragi prjatu ... ti si en poslednjih dobrih, požrtvovalnih ljudi - pravi poslednji Mohikanec v slovenski izdaji - drži se

:OK:

no pa tut ys mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sam se najde tudi kakšna navadna.

Alla :evilgrin:

... Bauhaus, Merkur, Baumax ... bom sam pogledal - ti se raj skoncentrirej na prihajajoči sestanek na Kleku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani poznavalec metel..........ponovno ste spregledali dobrodušni nasvet naše.......najmilejše ledenice........ki vas je hotela izobraziti v veščinah,ki jih mora človek obvladati pri uporabi orodja,katerega že tisoče let na teh prostorih imenujemo "METLA".............in morda,vam nebi škodovali,to popolnoma neškodljivo orodje kdaj vzeti v vaše zlate roke.......kot ga vzame naša prelestna hladna visokost......verjemite,ne poškoduje povrhnjice.....in dlani ostanejo ob pravilni uporabi še naprej mehke,gladke,tople........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani poznavalec metel..........ponovno ste spregledali dobrodušni nasvet naše.......najmilejše ledenice........ki vas je hotela izobraziti v veščinah,ki jih mora človek obvladati pri uporabi orodja,katerega že tisoče let na teh prostorih imenujemo "METLA".............in morda,vam nebi škodovali,to popolnoma neškodljivo orodje kdaj vzeti v vaše zlate roke.......kot ga vzame naša prelestna hladna visokost......verjemite,ne poškoduje povrhnjice.....in dlani ostanejo ob pravilni uporabi še naprej mehke,gladke,tople........

dwagi prjatu ...

vse jasno ... pwouzapwou si spwegledou "point": mi2 s tfojo obožefano sfa neki nakladala o pwefoznem swedstfu za pounočno fožno ob pouni luni fia Klek ... wazumš?

al

bo tweba še 3X napisat - kaw dfom'm ... mam te pa na sumu, da sot špegli "putekl" - dej skoč u optiko Kwstić na Viču - use zwihta pwoupucen in seuš, gawant, na Motomawsu pwecej bl znajdu

:OK:

BTW - nč za Allo skrbet, se čisto dobro znajde tudi brez tvoje pomoči ... saj je dovolj brihtna punca .. a ne veš, da je skor šla delat test za IQ ...

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jur na kakšnem kleku na slivnici je glavna baza,in začarala te je coprnica Uršula

pomota

copwnica = Yania ... yssm pa zacopwou no

:love1:

najno zvezo je pa potwdila copwnica Kate, opčina v A & župnk v Lj

tko da je wes zabetonwana za večnost in čes & nama nebena copwnica pa copwnik nč ne mowe

tut TI, Alla & Co pa ceu Klek z taglaunim skupi

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :devil:

ne,

pa če se še tko matwate

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur........

Priporočam ti obisk logopeda :alien1:

ja ...

kje pa misliš, da sem pobral ta stil ... no zdaj ga pa občasno uporabim na MSju, da poudarim to, da se sam in izključno zajebavam in sploh niti v snu ne mislim resno ...

kapiš?

:?

peesdolinka,

enm je pa wes tweba čisuse napisat pa wazlužit

:devil:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejte vsi skupi (no ne vsi .) ) v 3PM jest sm spet lačen

noooo

asse že nažru - zdej pa lpo za nami, da nauš sam uduzuni not gledu

:eek:

pičkastrininasmrdeča - eni krnaprej ene izjeme delajo (no, ne vsi)

a nismo usi enaki al kaj

:hmm:

al usi al pa nben u 3PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejte vsi skupi (no ne vsi .) ) v 3PM jest sm spet lačen

tis navadno žrelo, ki se začne s herpesom in konča z drekasto ritno lukno

(by desovila muck press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis navadno žrelo, ki se začne s herpesom in konča z drekasto ritno lukno

(by desovila muck press)

tuki bo treba definirat:

- herpes multiplex oralis

- herpes simplex zoster generalis

- herpes maximalis vaginalis

- herpes minimalis genitalis

- herpes maximalis analis

itd

nepakr use pučes, konjujedanbre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...konjujedanbre...

Ganjale zeca kobre, dodje on dabru i kaže:

" Beži bre dabre, idu bre kobre!"

"Ko bre, ko bre ide?"

"Kobre, bre dabre, kobre!"

"Zar bre kobre?"

"Da bre, kobre dabre, kobre!"

BTW: konjujedanbre = el Mustangero!

tolk da se ve! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!