Skoči na vsebino

Bojni poligon za "čikenfajteusehsort" - da ne bi


Broj Jedan

Priporočene objave

a si ekstra, k je meu Fifty včer rojstni dan, tolk zgodi vstala, da post-rojstnodnevno jutro pripraviš? :D

In kaj to tebe sploh lahko zanima....a je to slučajno tvoj problem??????

Itak pa Manu sam nabija kok lepo jutro mu je prpravla....jest pa vem,da temu ni tako.......

In kako vem......ker starci pač nimamo več te sreče!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hola, my friend ... kako kaj mlaj ... te še drži?

sej bo kmal bolši - ne se bat  :friend1:

Eto.....spet en,k misl,da mu je edino poslanstvo v lajfu,da mene razveseli........

Nimate šans.......to vela za vse!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hola, my friend ... kako kaj mlaj ... te še drži?

sej bo kmal bolši - ne se bat  :friend1:

Je že buli, pa ne zarad mlaja :fight2: , iz nosa mi je skoraj že nehalo teči. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj to tebe sploh lahko zanima....a je to slučajno tvoj problem??????

Itak pa Manu sam nabija kok lepo jutro mu je prpravla....jest pa vem,da temu ni tako.......

In kako vem......ker starci pač nimamo več te sreče!!!!!!

spet slabe volje? leva noga, pa to ...

:(

vsekakor ne gre drugih soditi po sebi - razen če nisi sveče držal, tako da so te info takorekoč iz 1. roke

:?

imam en cool predlog zate - obrni posteljo tako, da ne boš mogel vstati na levo nogo, pa bo

:yes:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že buli, pa ne zarad mlaja :fight2: , iz nosa mi je skoraj že nehalo teči. :OK:

dobro, da ti je ven teklo - qrc bi bil, če bi bilo obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet slabe volje? leva noga, pa to ...

  :(

vsekakor ne gre drugih soditi po sebi - razen če nisi sveče držal, tako da so te info takorekoč iz 1. roke

:?

imam en cool predlog zate - obrni posteljo tako, da ne boš mogel vstati na levo nogo, pa bo

:yes:

Pa tut če bi svečo držal........to je samo moj problem.........in ker je moj....ga lahko komentiram

ItaQ sem pa jaz najpametnejši......tko da je vsako pregovarjanje obsojeno na poraz!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, iz nosa mi je skoraj že nehalo teči. :OK:

Ja , ja.....vsak izgovor je dobr....K ne HHV........vsi pa itaQ dobr vemo,da je krivda čist drgje!!!!!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amaterji. Čisti amaterji.  :doze: Pih....

Ice Queen  :alien1:

Zate bi blo pa tut bolš,da se ne mešaš v pomembne stvari........ker se kaj hitro lahko zgodi,da te bom moral spet učiti....naprimer popolnoma normelne stvari(vsaj za povprečno inteligentne ljudi) kot je menjava nogavic.....vsak dobr ve,da se jih ne menja vsak dan,ampak šele ko začnejo smrdet!!!!!!!!!....Nič čudnega,da se pr teb doma tok praška za pranje ponuca......si čist anti varčevalno usmerjena!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amaterji. Čisti amaterji.  :doze: Pih....

Ice Queen  :alien1:

tuki je moj peskovnik in to so moje igrače!

bejšte ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki je moj peskovnik in to so moje igrače!

bejšte ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In kaj si ti "več"....naprimer od mene.....

Tut jest sem meu svoj peskovnik....fotr je vsak let poskrbel,da so mi zamenla mivko.......ampak so mi jo že naslednji dan čist posvinjal.....pa kljub temu nisem nobenga venkaj podil......sem se pač navadil v svinjariji igrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja smola....v mojem peskovniku se bo igrala sam alla :angry2: ...pa še to sam ce se bo men zdel :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, stekli kužek, mulac! Ti se pa navad zjutri najprej potičko narest, potlej se pa tlelel usajaj! :fight2:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte no tole vse skupaj še za ogrevanje ni. Mater a vam je še edina možganska celica zaspala ali kaj. Da ne govorim o motosvetovkah, štirje posti pa niti malo podobnega fajtu. U can do better! I hope so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!