Skoči na vsebino

Bojni poligon za "čikenfajteusehsort" - da ne bi


Broj Jedan

Priporočene objave

Jao, še skleroza te daje. Na desnga nč več ne vidiš, ker tja si že dobla šestilo!

Še dobr, da maš mene, da mislim namesto tebe. :doze:

A/IQ

Ma spet si dokazala, kako slabo opazuješ........ONA JE SLEPA načisto........

Če se motim....pol mi pa razlož,kako ji je lahko nekaj zelenega všeč.........zeleno je že v defoltu povezano s :SS

Sam tok v poduk in razmišljanje!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma spet si dokazala, kako slabo opazuješ........ONA JE SLEPA načisto........

Če se motim....pol mi pa razlož,kako ji je lahko nekaj zelenega všeč.........zeleno je že v defoltu povezano s  :SS

Sam tok v poduk in razmišljanje!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Aha, potem bom drugič naredila marmelado iz kivijev ... ZELENO :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem bom drugič naredila marmelado iz kivijev ... ZELENO  :devil:

Kva se pa ti usajaš...........

Kiviji al pa ne......tvoje marmelade men sam inzulin trošjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se pa ti usajaš...........

Kiviji al pa ne......tvoje marmelade men sam inzulin trošjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sam si ga trosiš ... kaj pa jemlješ marmeljado, ki ni teb namenjena in potem jo še skladiščišč ... ko bom pa na kavo prišla, se boš pa spet ful finga delal :angry2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, spet nimaš pojma. Že Lorca je napisal "Zeleno, ki te ljubim, zeleno...."

Zeleno je lepo, zeleno je najlepše. Karkoli. No, skoraj. Razen zelene zavisti. Pa bruhanja. Sam to je ponavad kake druge barve. menda. K jaz že dolgo nisem bruhala. Pa tud k sem....nisem nikol zeleno.

Tolk o tem. :angry2: Skratka, pojma nimaš! :angry2:

A/IQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, kozlanje je ponavadi drekaste barve, ne pa zelno ... razen Klimbra, ko se s čudnimi zadevami hrani ... pri njem nikol ne veš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, spet nimaš pojma. Že Lorca je napisal "Zeleno, ki te ljubim, zeleno...."

Zeleno je lepo, zeleno je najlepše. Karkoli. No, skoraj. Razen zelene zavisti. Pa bruhanja. Sam to je ponavad kake druge barve. menda. K jaz že dolgo nisem bruhala. Pa tud k sem....nisem nikol zeleno.

Tolk o tem.  :angry2:  Skratka, pojma nimaš! :angry2:

A/IQ

Ja sej vem.........TI in Lorca......zarote....čista......in potem si še upaš MENE s tem ..........

Le kaj je z mano.....itaQ dobr vem,da ledene stvari niso najboljše za zdravje.....še posebno,če jezik prtisnaeš na kaj ledenega.,...itak,da ste vsi gledal film Gumpec in Gumpec.!!!!!!!

In potem....črnina...črno.....bnljak......potem še kombinacija z "zeleno".....grrrrrrrrrrrrrrr.....pa kam sem jaz pršu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, kozlanje je ponavadi drekaste barve, ne pa zelno ... razen Klimbra, ko se s čudnimi zadevami hrani ... pri njem nikol ne veš  :devil:

Jaz se hranim izključno z ZELENJEM..........kozorog........

Pa še velik Selena vsebuje............"antioksidant"..........d boste vedl!!!!!!.....in zato bom živu 200 let.......in sposoben bom ....khmmmm........najmanj 150 let!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj to tebe sploh lahko zanima....a je to slučajno tvoj problem??????

Itak pa Manu sam nabija kok lepo jutro mu je prpravla....jest pa vem,da temu ni tako.......

ups, a me napadaš? :eek:

Klimbry, a so te s surovim mesom dons futrali??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki je moj peskovnik in to so moje igrače!

bejšte ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reče se spizdi vun!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ti "več"....naprimer od mene.....

Tut jest sem meu svoj peskovnik....fotr je vsak let poskrbel,da so mi zamenla mivko.......ampak so mi jo že naslednji dan čist posvinjal.....pa kljub temu nisem nobenga venkaj podil......sem se pač navadil v svinjariji igrat.

ja ,verjetno te niso naučili, daje mivka za igrat, ne pa za kakce not spuščat in zakopavat ... žvau neumna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim......ne vi tlele men buč prodajat, pa mi neki prepovedovat.

Mislim, ha.....MEN prepovedovat in MEN pamet solit. Pa saj se šalite.

JAZ SEM MODERATOR in vam bom vse zbrisala, če mi ne boste skoz samo pritrjevali in kimali! Ker jaz mam VEDNO PRAV!

Tolk o tem. :angry2:

Banda predrzna!  :angry2:

Alla/IQ

Bitch.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozorog al kozu? :evilgrin:

Sploh pa....kar tolaži se s tem, da te bo zelenjava pomladila. Ker te ne bo....edino iz konca prehranjevalne verige se pomakneš malo naprej....in rataš hrana za predatorje! :evilgrin:

A/IQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,verjetno te niso naučili, daje mivka za igrat, ne pa za kakce not spuščat in zakopavat ... žvau neumna

Čudno....jaz sem not sam lulal..........

Sosedova "mačka" je pa kakala k štirje!!!!!!!!!!!!!!!!!

In kdo je zdej taumazan???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meglo maš ti u glavi.......... dej ti men povej, kdaj si ga pošteno namočil..... sej ni čudno, da je tko  :angry2:

njen odličan filmski debi

beše "Idi pa se jebi"

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozorog al kozu?  :evilgrin:

Sploh pa....kar tolaži se s tem, da te bo zelenjava pomladila.  Ker te ne bo....edino iz konca prehranjevalne verige se pomakneš malo naprej....in rataš hrana za predatorje!  :evilgrin:

A/IQ

Zanimiva teorija......tko k vse,ki si jih razbila ob meni(nalašč napisano tako).......

Pozabila pa si na en pomemben podatek.............imam brzino,okretnost,sposobnost hitre reprodukcije.....itd.......sam , d je hladilnik bliz!!!!!!!!!!!!!!!!

Alla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njen odličan filmski debi

beše "Idi pa se jebi"

:devil:

Al da mi ne uđe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In sedaj naj se jaz....pošteni človek,ki gojim upanje v dobroto človeštva......sekiram zarad takih in podobnih subjektov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbrus, še enkrat takole faco nared, pa ti je tut Glumičić ne sešrawfa več skupi

S tapravo "kolagensko" terapijo je vse možno...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!