Skoči na vsebino

Bojni poligon za "čikenfajteusehsort" - da ne bi


Broj Jedan

Priporočene objave

Symru, nehi nakladat, pa mi hrano skuhaj. Ker sem lačna. Ob treh hočem, da me pred vrati čaka nekaj užitnega! Za jest, da ne bo kakega nesporazuma.

Bod mal koristen! :angry2:

Alla

Aja, Klimbra, ti pa nehi jokat.....kaj se pa bodeš z duplim kozorogom! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so že preveč prepojene...

Jooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.........držte me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pa ti res ne veš,da naj bi se polena....takšna ali drugačna......sušila vsaj nekaj časa na svežem zraku......prepihu....WE

Jaoooooooooo........pa kaj vas otroke dons učijo v šolah!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, nehi nakladat, pa mi hrano skuhaj. Ker sem lačna. Ob treh hočem, da me pred vrati čaka nekaj užitnega! Za jest, da ne bo kakega nesporazuma.

Bod mal koristen!  :angry2:

skuham ti lohk sam kranjsko klobaso z mal majoneze (na konc, ko jo daš nazadnje v usta) :afro1:

ti pa men pico zrihti pa da nau preveč slana prosm al pa grenka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Klimbra, ti pa nehi jokat.....kaj se pa bodeš z duplim kozorogom! :P

Bodem ......kako naj rečem.-........bil bi presrečen,da svoje rogovje prekrižam z nekom,ki je sposoben prenesti silni naval le tega..........

Pa vidim,da te vse junaštvo tega sveta ne pripravi za tak izziv :doze:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva kurac mali se pa ti umešavaš.......... bemu sunce......... a bi rad fasu, al kva? :fight2:

Ja dej mu že enkrat nooo ... si tut blond :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru  :SS

Majoneza redi!

Alla

Jap.....in to na daljši rok......najmanj 9 mesecev.....z redkimi izjemami!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boje se majoneze...........bolš zate.........uporabi tako,ki je Kalorij fraj!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.....in to na daljši rok......najmanj 9 mesecev.....z redkimi izjemami!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boje se majoneze...........bolš zate.........uporabi tako,ki je Kalorij fraj!!!!!!!!!!!!!

Teslo, majoneza je za podmazat :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teslo, majoneza je za podmazat  :fight2:

Kok si TI za luno.........kaj pa k se začne sušit......aaaaaaaaaaaa???????.....pol pa veže k Neostik!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A čmo tovrstno majonezo poslat v analizo, da vidmo kolk maščobe vsebuje? Hm, hm, hm.....Helmansovo že konzumiram, Symrujeve pa ne!

Alla  B)

Domaće,domaće...........

Jaoooooooooooooooooooooo........ :doze: :doze: :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si TI za luno.........kaj pa k se začne sušit......aaaaaaaaaaaa???????.....pol pa veže k Neostik!!!!!!!!

Pa si res butast ... najprej dobro podmažeš, potem pa začneš obdelovat. Če dobro obdelaš se vpije ... NE PA POSUŠI ... DA SE NE BO TEB KAJ POSUŠLO :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A čmo tovrstno majonezo poslat v analizo, da vidmo kolk maščobe vsebuje? Hm, hm, hm.....Helmansovo že konzumiram, Symrujeve pa ne!

Alla  B)

Najboljše, da jo pošljemo v uno pizzerijo, ki jo je uporabila ... ko je 007 neki o tem pisal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt špega. A bi se klofow?  :devil:

Wobewt je itaq največji agwesivnež :doze:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v tem je problem....k ni domače....k je sosedovo!  :lol1:

Alla

V poduk......ti bitje neiznajdljivo............. :devil: :devil: :devil: :devil: .......

A ti lahko enkat ponudim nekaj pristno domačega?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poduk......ti bitje neiznajdljivo............. :devil:  :devil:  :devil:  :devil: .......

A ti lahko enkat ponudim nekaj pristno domačega?????????

Ne hvala. Nisem več lačna. In po moje ne bom bla več spljoh. Sigurno ne bom bla več spljoh.

Alla/IQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poduk......ti bitje neiznajdljivo............. :devil:  :devil:  :devil:  :devil: .......

A ti lahko enkat ponudim nekaj pristno domačega?????????

Tujega nočemo, svojega ne damo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si res butast ... najprej dobro podmažeš, potem pa začneš obdelovat. Če dobro obdelaš se vpije ... NE PA POSUŠI ... DA SE NE BO TEB KAJ POSUŠLO  :fight2:

Jap....podmažeš.......in kaj se pol zgodi,ko je majoneza že na svojem mestu........aaaaaaaaaaaaaaaaa????????????????

Boš klinca palca potem še s čim trdim vtirala!!!!!!!!!!!!!!

Obup......in jaz sem te meu za................. :hmm: :blush: :doze: :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!