Skoči na vsebino

najlepše doživetje z motorjem - kaj je bilo


Broj Jedan

Priporočene objave

vaša zgodba v zvezi z motorjem ... ne izlet, ne fura ... ampak motor, motobejba & stuf

........... moja zgodba ...................

Do kasnih

srednjih let sem bil zagrizen nasprotnik motorjev, dokler nisem sedel pred 17 leti na Hondinega Dominatorja in se okužil z motovirusom.

Menjal sem

ogroomno motorjev - skoraj vsako leto drug motor ... le Harley-a sploh pogledati nisem hotel. Res, dejansko me ti motorji niso niti malo zanimali. Izdelal sem vrsto trdnih teorij zakaj je tako in občasno sem se tudi sporekel z bratom, zagrizenim ljubiteljem HDjev.

Do 18. decembra 2004.

Bil sem v Innsbrucku na obisku pri sinovih in šli smo v nabavo za kosilo (katerega sta ona2 meni skuhala prvič v življenju) v tamkajšnji nakupovalni center podoben našemu BTCju samo, da je veliiko manjši.

Nekako v zadnjem delu tega centra je tudi HD trgovina in sinu sem rekel :"Pojdiva pogledat, mogoče imajo že modele 2005, da malce obvestim bratca o novostih."

In res - v trgovini so stali vsi novi modeli za 2005.

Vrod, Road kig, Soft ... ma saj ne poznam vseh modelov .. kaj pa vem zakaj sem začel sedati in preizkušati enega, pa drugega, pa tretjega - nič ... res neprijetno okorni stroji, za katere sem se spet sam pri sebi čudil: " ... pa qwa jm je ... "

Potem sem pa v nekoliko odmaknjenem kotu trgovine videl čisto črn stroj - samo vilice in izpušne cevi so bile kromirane. Lasje in tistih par dlak na hrbtu so se mi naježili. Stopil sem k nejmu in ga gledal ... spet me je kar zmrazilo po hrbtu.

"Maaaatr.... " me je prešinilo "to ... to je pa ..." Ogledoval sem ga kakih 5 minut, ne da bi se ga dotaknil.

Prijel sem ročico krmila in začutil, da se mi je zatresla roka. Počasi in previdno - skoraj z nekim užitkom sladokusca, sem se vsedel nanj in ga postavil pokonci. Zadelo me je kot strela. Motor me je dobesedno vsrkal vase - v tistem istem trenutku sva postala eno. Neverjeten občutek - hrbtenica se mi je podaljšala v zadnje kolo in roke so postale krmilo. Bil sem motor in motor je bil ys. Kot začaran sem sedel na njem in se nisem mogel premakniti, nisem mogel razumeti kaj se dogaja - kakšna magija je to.

Sestopil sem z motorja

in se spet znašel v sivi realnosti trgovine. Okoli mene so kot prej hodili ljudje, sin mi je nekaj razlagal ... Hitro sem spet sedel nazaj na motor in magija se je ponovila.

Čez nekaj časa

sem začutil sinovo roko: "Oči, iti morava, čakajo naju" sem se zbudil kot iz sanj.

Šele par dni

po tem , ko sem nekako "prebavil" cel dogodek in dojel kaj se je zgodilo sem prišel do spoznanja, v čem je razlika mod motorji in Harly-ji.

Slednji imajo dušo, začarajo te kot lepa ženska - drugi motorji pa ostanejo samo motorji s takimiintakimi tehničnimi podatki.

a ja

še motor : HD, Dyna Super Glide Sport - FXDXI & fotka - nekoč bo moj

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem imel kaj za delat :( , pa sem šel mal po oglasniku brskat in za foro klical enega za motor, pa se je izkazalo da je oddaljen 25km od mene.

Kličem kolega, pa mu je bilo isto dolgčas kot meni. Usedla sva se v avto in se odpeljala opoldne pogledat ta motor in zvečer je bil v moji garaži :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yozo gre za posebej lepa doživetja povezana z motorji...ne kako sem kupil motor, ker je na to že tema odprta...dvomim, da si ti doživljal čustvene orgazme kot jur ob nakupu iz dolgočasja tistega 25 km oddaljenega motorja ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yozo gre za posebej lepa doživetja povezana z motorji...ne kako sem kupil motor, ker je na to že tema odprta...dvomim, da si ti doživljal čustvene orgazme kot jur ob nakupu iz dolgočasja tistega 25 km oddaljenega motorja ... ;)

ti me razumeš - my friend

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jur: Popolnoma te zastopim :)

Isto je blo pr men, ko sem v Munchnu sedel na Ducatija SS1000, siv,rdeče feltne :wub:

Res je dober filing, ko se vsedeš na motor in začutiš, da je to to :)

Ko ti vse paše,se super počutiš na motorju, pa še lep je.

Pa sem sedel še na drugih motorjih, ampak ta me je podobno kot tebe H-D popolnoma prevzel.

Pa tisto kar si napisal, da ima H-D dušo je popolnoma res,čeprov jaz med take znamke motorjev uvrščam oba H-D in Ducati :)

To so motorji z dušo, zato so tako dragi in zato se tud prodajajo še naprej.

Tud men je H-D ful všeč,sam trenutno sem še preveč "divji" ,da bi si kupil tak motor, to pride kasnej :D

Sam eni tega ne dojamejo, predvsem pr nas je velik takih ljudi <_<

Edin motor,ki je bil po občutku še najbližji temu Ducatiju je bla pa Aprilia Tuono :)

Pa trenutno vozim japonca,in sem nadvse zadovoljen z motorjem, všeč mi je, sam vem,da ga dolgo ne bom imel, ker v podzavesti vem,da so men "usojeni" italijani :grim in samo vprašanje časa,predvsem pa denarja je kdaj ga bom kupil.

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona se stara!

(prosto slovnični spis)

by: Pervy

Ravno sem se potikal po poletni franciji in bližnjih državah in igral deklico za vse (šofer, kuhar, psihološka oskrba,...) za mlado skupino športnikov, ko sem nekega sončnega dne v vasici v bližini Berna sprehajam po mestu in čakam da se konča tekma. zagledam v trafiki Motorrad s prvimi "vohunskimi" slikami Ninje 12 :K , ki so jo čistooooooo slučajno pofotkali malo zakrito nekje na cesti. seveda nabavim zadevo in se ne morem načuditi lepoti motorja :wub: , ki takrat še ni bil čisto tak kot pozneje serijski ampak zelo blizu, z malo bolj okornimi linijami. no na tej poti sem nato redno vsak dan prebiral revijo in občudoval slikice in sanjaril. nekako sem čutil, da je za moje motoristično dojemanje, ki je pred tem zavračalo popolno plastiko in prisegalo na naked, prišel prelomni trenutek.

nedolgo zatem, v zgodnji jeseni sem že dobil priložnost na salonu v milanu prvič tudi v živo videti to lepotico, sedeti na njej in jo božati. to je to, vedel sem še preden bi jo sploh probal ali vsaj slišal :wub: :004 :K :worship: .

spet so minila leta v sanjarjenju in preračunavanju najbolj nemogočih variant kako priti do denarja, a karkoli sem zračunal, v najboljšem primeru bi motor stal neregistriran v garaži, za vse ostalo pa nebi bilo denarja.

lepega dne se je ponudila priložnost in za nekaj trenutkov sem lahko tako oboževano lepotico peljal na izlet. prej sem sanjaril kao jo bom nežno nagnil, kako bo ubogljivo in mirno zajadrala v željeni smeri in kako ubogljivo a strastno se bo odzvala mojemu obratu zapestja. res, v sanjah je bilo vse popolno in z motorjem sva blia eno - nerazdružljiva in popolen team.

z potnimi dlanmi sem obrnil ključ in pritisnil štarter, ko se je iz akrapoviča oglasil čudovit zvok, še lepši od tistega popolnega iz mojih sanj. mehko speljevanje, počasno prestavljanje in fenomenalna vodljivost sta mi jemala sapo, ko sem se previdno premikal po mestu proti proti deželnim cestam. konec naselja in prvi naštudirani zavoj, rahel nagib počasno dodajanje gasa, ki ga ni in ni hotelo biti konca. nobenega vetra, nobenega prometa in nobenih neravnin v cesti, samo jaz in ona in deja vu iz mojih sanj. naslednji zavoj in grobo dodajanje gasa, fenomenalni pospešek in prehod v ekstazo v kateri sem vstrajal minute in minute, zdelo se mi je kot da ponovno sanjam. zlit z motorjem, ki ima blizu 200 KM, a vozil sem kot da v življenju nisem vozil drugega motorja ampak le njo. :blush:

megleno se spominjam prihoda nazaj pred gostilno, zbranih ljudi na terasi, ki strmijo proti meni............

Iz sanj sem se zbudil, ko sem se po kakšni minuti zavedel, da se na ves glas derem na parkirišču, skačem in krilim z rokami...... :slap: :wacko:

bil sem srečen, a hkrati otožen ker še vsaj nekaj časa ne bo moja. približuje se dan ko bo lahko prišla k meni za vedno, a kaj ko se mi zdi da se ljubezen nekako ohlaja. njene linije niso več tako mladostne kot takrat, še vedno je ostala takšna kot je, čudovita, topla in ljubeča, a mlajša konkurenca jo izriva iz mojega srca in vedno bolj se mi zdi, da le nisem monogamna oseba, tu in tam bi me vseeno vleklo drugam in vem da bi trpela. nemiren sem in brez obstanka na enem mestu, rabim novosti za poživitev, medtem ko se ona v mojih očeh stara :cry:

mogoče pa le ta bitter-sweet love najde srečni zaključek, samo kak face-lift in spet bi bilo kot nekoč :wub:

post-26-1105560926_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se mi poraja še ena misel,

katero naj v začetku navežem na glasbo:

čim starejši sem bil, manj sem poslušal rock, pop ipd. - vedno na novo nastajajočo glasbo, ki se je v principu rodila z Beatles-i in vedno več sem poslušal klasiko - večno glasbo, stotine let stare komade, brez divjih ritmov in kulastično-sporočilnih besedil o tem katero bi in kako jo bi doldal

pri moderni glasbi se ljubezen spreminja - vedno novi komadi, novi pevci in pevke

pri klasiki je pa konstantna:

- samo eden je recimo Bizet ... samo ena Carmen

- samo eden je Ravel in samo eden Bolero

- samo en Gershwin in Summertime

a kaj ima to z motorji?

menda je jasno - ninje, hornetke,cbr-ke,cbf-ke, fzs-jke, xx-ke, yy-ke, zz-jke ... - bodo vsako leto nove, vsako leto drugačne, v treh letih čisto spremenjene

kaj pa HD-ji?

Istemu HD-ju si lahko zvest desetletja, se mi zdi ... isti Hondi, Yamahi, celo MV Augusti pa le redki posamezniki, ki veljajo bolj za izjeme, čudake ...

sorry :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tema v kateri lahko pišete romane....dolge...zanimive...dolgočasne...romantične...seksi....bla,bla,bla,....

vse to ti nudi motor....zgodbe...nostalgija....kaj bo pa jutri....nova zgodba.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men je bla čista romantika,ko sm šu lani med prvomajskimi počitnicami z motorjem ob 22.00 v pulo k frendom,zjutrej pa na kamenjak... pa poletje 2001,ko sm pozno popoldne po šihtu spi*** na krk v baško,zvečer smo ga že dol sral... jao,teh občutkov ne morm opisat in upam,da jih ne bom nikol pozabu :) pa še ene par takih štorij je,povezanih tud z enduro furami .)

post-1275-1105565050_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleh kt pleh. <_< Sori.

Pa nehte s tem, da majo mopedi dušo. Ne wem zakaj jo bi mel Harley kej več kokr ostali. Mogoče je to povezan z desetletja dolgim medijskim filanjem o "legendi" Amerike. Isto bi lohk rekl za Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da nisem nobene l_01.gif na motorju, bi še jaz imel, kaj lepega v tej temi za napisat.

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleh kt pleh. <_<  Sori.

Pa nehte s tem, da majo mopedi dušo. Ne wem zakaj jo bi mel Harley kej več kokr ostali. Mogoče je to povezan z desetletja dolgim medijskim filanjem o "legendi" Amerike. Isto bi lohk rekl za Ducati.

Sory, Twistan. :oops: :) Tvoj Harley je lep in negovan. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da nisem nobene l_01.gif na motorju, bi še jaz imel, kaj lepega v tej temi za napisat.

lp DTW B)

A to tudi velja, jaz sem razumel najlepši dogodek Z motorjem, ne NA motorju. Ja glede tega pa je čoper vseeno zakon (pa ne rabi met duše, lahko je samo jap. kopija, glavno da ma širok zic in položen kesl). če prav pomislim H-D odpade zaradi števcev na tanku :devil: .

torej bilo je davnega poletja, ko sem ravno............................ma eh, bol dolgcajt zgodba, ni važno! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri moderni glasbi se ljubezen spreminja

a kaj ima to z motorji?

menda je jasno - R1-ke ... - bodo vsako leto nove, vsako leto drugačne, v treh letih čisto spremenjene

viš to tudi mene jebe...si človek reče sej enkrat bom pa lahko mel tak motor....qrac...imel bom le posodobljeno verzijo, ker bodo do takrat ko bom jaz bil sposoben imeti tak motor naredili že 5-verzijo, ki več ne bo ista ampak bo drugačna...

ah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiram iz neke druge teme ... takole sem jo doživljal ... poskočno, nabildano prasičko...

I just had to write it down. I was very impressed yesterday by a lady ...

------------------------------------

Spoznal sem jo preko prijatelja, ki jo pozna že dolgo. Pravzaprav preko norega prijatelja, ki se je za nekaj časa odpravil po svetu, k neki drugi – tale pa je menda tudi rada osamljena, pa me je prosil, če ji lahko delam družbo. Seveda sem dedc, zato odgovor »ne« sploh ni bil med opcijami. Gospodično bomo pa ja zabavali, sem si rekel in posebej v ta namen oblekel svojo pražnjo obleko. Na glavo sem poveznil seveda svoje najboljše pokrivalo in celo svoje nežne roke obul v taboljš' rokavičke. Bil sem ves nagizdalinjen, upajoč, da ji bom všeč ter da bo pripravljena zadovoljiti vse moje potrebe, seveda s čimmanj bolečine.

Kot tak, kakršen sem opisan v zgornjih vrsticah, sem se pojavil tam, na spoznavnem srečanju nje in mene (kot takega). Bila je vsa sramežljiva, drobna in postavna, odeta v rdeče, belo in črno. Ker ni ravno najmlajša, ima še tiste lepe, klasične obline, ki so bile v modi pred nekaj leti, preden so začele prevladovati oštre poteze – take obline so mi všeč, zato sem bil še posebej nadut, ko se mi je nasmihala iz majhne, njene sobice. Prijatelj mi je že zaupal, kako jo lahko dobro nakurim in mi tudi povedal, kakšne so njene potrebe ter kaj si on predstavlja, da bom z njo počel. Seveda nič drastičnega, le uskladiti sva morala poglede nanjo. Ima jo namreč rad, zato jo zaupa le najboljšim prijateljem. Povedal mi je, kaj rada jé in pije, pa tudi, kako jo moram čuvati in varovati pred drugimi. Zaupa jo namreč samo meni, ker sem se očitno izkazal za primernega zadovoljevalca njenih potreb.

Tako mi je prijatelj, z nasmehom na ustnicah, – zagotovo je mislil na svoje potovanje po svetu –, še pomahal v slovo, ona pa pri vsem tem ceremonijalu ni rekla nič. Kar prijel sem jo, in sva šla novim, a zanjo – kot sem pozneje sam videl, že starim in večkrat doživetim – dogodivščinam naproti. A vendar ona kot taka namreč takega, kot sem jaz, še ni imela. Imela je že dva, moškega in žensko, verjetno tudi dva moška, a tako velikega enega moškega še ni čutila.

Najine prve minute so bile naravnost očarljive. Kadar sem jo nežno ogovoril, se je igraje odzvala, če sem jo le malce provociral, pa mi je kmalu vzela mojo bridko ostrino in dala vedeti, kako stvari stojijo – da bo z menoj sodelovala v vseh pogledih in me vsekakor popolnoma zadovoljila, a da naj jo odstiram počasi in z užitkom, da naj suvereno, kljub svojim bornim izkušnjam, odkrivam plasti njene senzibilnosti z občutkom. Da naj z občutkom dražim njene čute ter da naj je nikakor ne razjezim preveč, saj utegne dvigniti glavo in se razjeziti. No, nikakor me ni nasilno zavračala, prav nasprotno – odzivala se je na vsak moj impulz, ki sem ji ga poslal. Sprehodila sva se čez mesto, celo obiskala nek mestni park in se srečala z nekim pošastno robatim Italijanom. Tam sem jo malce nastavil soncu in na ogled radovednim očem, da vidim, ali bo tudi njih zanimala. Povedati moram, da ima tudi ona krasne velike in izrazne očice, lepo zaobljene, a nikakor ne preveč odprte. Med njimi pa tak droban, zašiljen, a obenem lepo zaobljen nosek, skozi katerega srka tako zelo potrebni zrak med zadovoljevanje mene, kot takega seveda.

Sklenila sva, da pojdeva na izlet, a se nisva dosti obotavljala glede izbire – želela si je vsega po malem: nekaj urbanih dogodivščin, nekaj počasnega meditiranja v naravi, morda kaj merjenja moči med samci, saj jo to vedno razburi in vzburi, pa tudi kaj klasičnega ovinkarskega zapeljevanja je hotela doživeti z menoj. To namreč rabi, saj jo je narava spočela prav s takim namenom. Da zadovolji, a ne direktno – raje po ovinkih in z občutkom. Čeprav sem o njej že bral, mi je vendarle šele ob doživetju njenega udejstvovanja postalo jasno, kakšna je.

Ko sva se potapljala v najin odnos, sem pronical vse globlje pod njeno krhko lupinico. Sesati sem začel njene sokove, vse bolj agresivno sem ji dajal vedeti, da potrebujem tudi nekaj bolj fizičnega, ne le spogledovanje na ulici ali nežnega prigovarjanja v stilu »ali bova šla, ali pa ne…«. Dogajanje je vse hitreje švigalo mimo naju, jaz pa sem od nje zahteval vse več, seveda v skladu s svojimi izkušnjami. Ni me zavračala, prav nasprotno. Ko je videla, kaj od nje želim, mi je blagohotno pomagala in me razumevajoče zapeljala še dlje, do naslednjega občutja na njeni lestvici ponujenih užitkov. Odveč je praviti, da sva se medtem že predajala intenzivnemu pettingu in da sem jo nežno, a odločno krotil v zapestjih, ona pa me je z vso strastjo grabila za zadnjico in s svojim čvrstim telesom na podlago prenašalo čisto vsak moj naval adrenalina, pomešanega s slo po njej in njeni predrzni ponudbi.

Njen repertoar se je izkazal za več kot zadovoljivega, saj sem se v svoji školjki, ki varuje moje misli, nasmihal sam sebi in si dajal vedeti, da sem resnično dober, če ne že najboljši, ter da končno krotim res divjo bejbo. Ampak ona, … Po nekaj direktnih impulzih z moje strani me je vabila, kot še nobena, naj jo podrem na kolena in naj skozi njo sprostim vso svojo moškost. Ker sem bolj omahljive sorte in mi vbrizg testosterona včasih ne deluje optimalno, me je ob primernem trenutku, ko se nisem znal odločiti, ali bi ji izpolnil željo ali ne ter kako naj se tega lotim, enostavno potegnila dol. V stegnih mi je dajala vedeti, da sva popolnoma usklajena in da zmore še več, da je idealna za takšne divje podvige. Strah me je že bilo, da naju bo odneslo, da bo zaneslo, da bova pozabila »paziti«, da nama bo morda guma spustila, a vsaj ta bojazen je bila odveč. Prijatelj jo je namreč že vnaprej dobro opremil, zato sem si na njej lahko privoščil res marsikaj – pa tudi tako je grajena, da je z lahkoto krotila vsako moje nasilje in ga izkoristila sebi v prid. Njeni boki so se podrejali mojemu nihajočemu ritmu, amplitude so bile odvisne od mojega tempa in od dolžine, ki sem ji jo blagohotno odmerjal, seveda v skladu z naravnimi danostmi, ki tega dne niso bile ravno skope... Vsak nihaj je bil točno določen in ravno prav oster, da mi je dovolila že ob izteku ter v začetku naslednjega največji možni užitek. Pritiskal sem na njene živčne končiče in jo tako občasno priganjal, občasno pa blažil njeno rohnenje ter jo pripravljal na nove divje dražljaje, ko se je spet drla kot najbolj potrebna...

Divjala sva in si domišljala, da sva eno, moje ožilje je določalo utripanje njenega srca, njeno pa je narekovalo delovanje mojega. Proti koncu najinega prvega večurnega odnosa se je od moje ogromne strasti drla »hočem še, daj mi«, jaz pa sem jo privijal in pribijal kot za stavo. Vmes sva postala lačna in se oskrbela s potrebnimi hranilnimi snovmi, malce sem jo pocrkljal, zaradi brutalnega divjanja pa sem ji iz lastnih očetovskih vzgibov izmeril še temperaturo in tlak :-) ter se tako prepričal, da zmore še eno rundo. Pa kaj je ne bi zmogla, saj je že izkušena in je zmogla že prave maratone. Ker mi je medtem zaspala v naročju, sem jo nežno prebudil in ji dal vedeti, da sem spet že skoraj na njej. Sklonil sem se nanjo, ga vtaknil v njeno špranjo, podrezal in jo tako hipoma pripravil na naslednji odnos. Medenico in stegna sem pritisnil tesno ob njene boke ter jo spet prignal do nenadnega izbruha najglobljih strasti, da je divje poplesavala njena zadnjica in sem jo moral prijeti res na trdo, a z občutkom in pripravljenostjo na njene najbolj divje ideje.

Dolgo sva bila tako združena, da sva oba že pozabila, kdaj in kje sva … No, ko sva se zvečer znašla v Novi Gorici, sva prisluhnila Goranovim ciganskim vižam. Jaz sem se zatopil v glasbo, a ves čas mi je ona rovarila v mislih – »greva še enkrat, greva nazaj po isti poti…«. Kaj sem hotel drugega, kot da jo ponovno zajaham ter ji dam, kar ji gre.

Res, krasna je tale Yamaha R6. Izkušena gospa, moram priznati. Lahko mlade fante veliko nauči. Obvlada tudi sado-mazo, itak pa je mojstrica senzualnega ter poznavalka mentalnega.

post-467-1105611316_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, ti pa tiho bodi, si rekel, da je "pleh kt pleh". :)

Sym lepa zgodbica :yes: , a si pol obrisal slino s tanka in ono mastno iz sedeža? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, ti pa tiho bodi, si rekel, da je "pleh kt pleh".  :)

Sym lepa zgodbica :yes: , a si pol obrisal slino s tanka in ono mastno iz sedeža?  :devil:

ne, sem pustil gor: pa se je moja takratna :wub: potem peljala, pa se je gor zalimala :)

Od takrat je zalublena v supersportake :)

Drugače pa - a sem vam že govoril, ko sem pobral eno štoparko. .. :) se mi zdi, da je bila tista Davidova. kajti tuid mene je štopala, bila je v čudoviti tanki majčki, za katero mi je potem povedala, da je njena najljubša, ker ji veter ravno prav prepiha tkanino, da ji našpiči bradavičke. Jaz sem seveda samo debelo gledal, no - na srečo sem imel zraven čelado in sem ji ponudil, da jo zapeljem do doma. najprej je šla en krog okoli motocikla in me premerila od dlak na gležnjih do plešaste betice. ne vem zakaj, a pri tem si je ves čas oblizovala ustnice s tistim njenim lepo rdečim jezičkom. ko sem ji zapel čelado in nataknil rokavice, sem opazil učinek lahnega vetrca. Prosila me je, če ji lahko še popravim majčko. Seveda sem ji jo lepo zgladil ob telesu, da se ji je še bolj natančno prilegala, le pri prsih sem se nekoliko dlje časa zadržal, kajti hotel sem res popolno prileganje. Lepo sem ji zaoblil tkanino, še posebej sem se potrudil ob straneh in pod njenimi slastnimi joškicami kjer se oblina združuje v torzo. Prav posebej sem si vzel čas za to, da sem še malo našpičil bradavičke, saj se sicer majčka ne bi prezentirala v najboljši formi. Pri tem sem slišal, da punca nalahno hrope v čeladi, pa tudi nekam zamaknjeno je gledala nekam v zrak. Potem sem ji pomagal zlesti na motor, ki je bil parkiran na centarlnem stojalu. Ni se upirala. Ampak, ker je imela oblečene kratke hlačke iz mehke tkanine, ki so se spredaj na venerinem gričku lepo zarezovale v sramje, me je prosila, če ji lahko malce zgladim še tkanino na zadnjici. Tudi to sem ji z veseljem pomagal urediti. Najprej sem jo prijel in zgladil osrednji zadnjični del, potem pa še tam, kjer hlebček prehaja v stegno. Nazaj grede sem poskrbel še za prednji medenični predel - pazil sem, da ne bi pozabil popraviti hlačk iz nabreklega mednožja, prav lepo sem se potrudil tudi tam, kjer je pregib stegna in podtrebuščka. potem sem ji še nalahno in bežno zmasiral prednji hlebček. ko sem slišal lahko ihtenje in stokanje, sem jo nežno objel in ji zašepetal: "Ali bova počasi šla?". Prikimala je. Zlezel sem na motor (ne vem, kako mi je uspelo). Pritisnila se je ob mene, jaz sem speljal in sva šla ... Čez dva kilometra sem ustavil pred njenim domom. Zahvalila se mi je za pozornost in mi zaželela lep dan. "Pa kurca si pospravi," mi je še zavpila. jaz sem ga kar med vožnjo zataknil nazaj v kavbojke in odpeljal proti naslednji vasi, ki se je imenovala Češpljevci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, ti pa tiho bodi, si rekel, da je "pleh kt pleh".  :)

In to še vedno trdim. :)

Drgač ne bi nikol mopedov posojal. Nikomur. :grrr

Sym, lepo sestavljeno, povedano, razčlenjeno...Še starosta master-PEPE da pridoda pikico v tej temi, pa bo postala "an artistična"!! :grim :grim :grim B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prow, samo na brzino, me cajt baše:

1. najbolj šokantno je bilo, ko sem se zložil :wacko:

2. najbolj pretresljivo lepo je bilo pa potem, ko sem ugotovil, da sem še živ :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je šokiralo spoznanje, da me motorja ni več strah in da je postal idealen podaljšek za moj organ. tega prej ne bi nikomur verjel, da bo tako :)

lepo pa je bilo, ko sem na njem začutil dodaten ščepec svobode. Vetra v laseh. Revme v kosteh :)

ko me je začela yamaha žgečkati pri 7000 obratih ... ko je pri 100 km/h cukala od pospeševanja... ko mi je rekla "odpri me, spusti me z vajeti, daj mi vedeti, da si moj jahač..." :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!