Skoči na vsebino

Runner - problem


Stupo

Priporočene objave

Hmm, pomoje pa nebi smel kr tako zajebavat zarad vode.. Sam ko sem svojega pral, sem ga res temeljito in res povsod, z veliko vode, pa nisem imel nikoli problemov.. Pomoje imaš nesrečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da je kej na elektriki...najbl počakat, da se res posuši, pa pol vidš...sm če ga je dušilo, pol je možn, da je kej v frgazer pršlo :? , ne vem sicer kako bi blo to možno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno si dobo malo vode v filter pa ti je v cilinder potegnlo alpa kaj.. pocakaj dan alpa 2 pa bi moglo it normalno dalje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kaj novega? Si kaj probaval? Naslednjič, ko ga boš pral, ga potem spihaj s kompresorjam če imaš možnost.. Jaz vedno tako naredim pa nimam nobenih težav, res pa je, da še izpuh oz. odprtino s pvc vrečko oblečem, da voda ne pride notr.. :blush:

Lp Zeko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

men pa zej ko je stau čez zimo nedela več električni vžig! kaj bi biu lahko problem? ampak tud ko je ogret pa ga ugasnem ne dela da mau glasu pa nč drucga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa zej ko je stau čez zimo nedela več električni vžig! kaj bi biu lahko problem? ampak tud ko je ogret pa ga ugasnem ne dela da mau glasu pa nč drucga :?

Treba bo nov akumulator. Lahko starga neseš v akumulatorsko delavnico probat napolnit,bo pa težka,ker je dolgo stal prazen in je SULFATIZIRAL. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če nisi čez zimo nč pržigu motorja pol se ti je spraznu akomulator in zdej ti ne dela več el. starter. Kar je pa čudno, da zdej ko maš pržgan motor neki cajta, da pol še zmer noče pržgt na starter. Res, nes nekam nafilat akomulator al pa druzga kup. Boš za drugič vedu, da morš čez zimo uzet vn akomulatorčk al pa saj za vikend (usak vikend) pustit da laufa motor ene 5min da se akomulator fila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLEDE NA TO KAR SI IZJAVI DA NEJ MED ZIMO PRŽGE MOTOR NI RES KER MOTOR AKUMOLATORJA NE FILA ČE JE POD ŠTANDGASOM KER MOTOR NIMA NOBENE OBREMENITVE IN POTEM NE PROIZVAJA ELEKTRIKE AMPAK JO JEMLE SAMO IZ AKUMOLATORJA

IMAM OBA MOTORJA PA SM OBA MED ZIMO UŽIGAL POTEM PA MI NI NOBEN LEPO DELAL IN SM MAL PREBRAL NAVODILA IN TAKO NOTR PIŠE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez zimo ce se ne vozte akumulator vn vzet pa ga na toplo dat, pred zacetkom sezone ali pa tudi ze kdaj vmes pa mal napolnit z polnilcem. Ni kej komplicirat. Ce se pa ze peljete kdaj pozimi ga pa lahko tudi na kurbel vzigate saj ni to tak problem...moj motor sploh nima starterja pa nimam skrbi hehe... .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

mene neki mocno zivcira sicer: imam runnerja ta nov model in problem je da imajo vilce luft kje je ta sravf ko se to zategne pa balanca gre v levo in desno ce das gumo med noge in balanco premaknes gre balanca v stran prelahko to dvoje je razstelano kje se to zategne? zgori al spodi bol kere plastike je treba dat dol je pa to ta najnovejsi runner. hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez zimo ce se ne vozte akumulator vn vzet pa ga na toplo dat, pred zacetkom sezone ali pa tudi ze kdaj vmes pa mal napolnit z polnilcem. Ni kej komplicirat. Ce se pa ze peljete kdaj pozimi ga pa lahko tudi na kurbel vzigate saj ni to tak problem...moj motor sploh nima starterja pa nimam skrbi hehe... .)

Vse lepo in prav samo motor NIKDAR nesme delovati brez akumulatorja -poškoduješ vsmernik (regler) in potem nastanejo večni problemi s polnenjem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa crknilo???? sej tokkrog ni sklenjen... :headbang:

še jaz to vem pa nism električar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

zanima me če pri gileri runner 50 mora svetiti luč in smerokazi če je kontakt in motor ne laufa?

meni ne...kaj bi lahko bil vzrok...akumolator?..samo vžge pa brez problema...sam včasih štarter ne zavergla ampak

se sliši kot da bi se zavrtel v prazno??

Popravljeno . Popravil primaky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!