Skoči na vsebino

Koliko kamel


maXXXimum

Priporočene objave

Moj bi jih zame dobil 145. Me prav zanima, če me bo zdj kar prodal :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bi jih zame dobil 145. Me prav zanima, če me bo zdj kar prodal  :hmm:  :kva2:

Sam počak, da ti predlaga, da gresta kdaj v "kamelje" deželice na "moto" potep :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bi jih zame dobil 145. Me prav zanima, če me bo zdj kar prodal  :hmm:  :kva2:

pa mi je le ratal,

ej 100 komada za mojo bjondo, sm kje pa se to lahko zdele vnovči

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v somaliji (cene za arabske dežele nisem našel) je cena za odrastlo moško kamelo okoli 150 - 200 USD in za žensko (kamelo) od 200 do 250 USD. seveda pa se je treba za vse cene pogajati.

torej npr. 135 kamel x 200 USD = 27.000 USD x 180 sit = 4,86 mio sit :kva2:

in to za eno čisto povprečno, takih mamo dosti tu :devil:

evo sem že našel nov biznis!!!!!!!!!!!! :yea2: :yea1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi je le ratal,

ej 100 komada za mojo bjondo, sm kje pa se to lahko zdele vnovči

:lol1:  :lol1:

Vprašaj Letečega; on se spozna na te stvari, baje O:-)

Uh, vidim da se je že Pervy pozanimal. :kva2: Punce: reši se kdor se more :unsure:

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej si jih prebarvej, pa pol še enkrat probej

:yes:  :lol1:

Sem si jih pobarvala,

šla na plastično operacijo.

zamolčala da tudi kuham,

pa nekaj let sem stran odpičla.... :OK:

Sem vredna že 190! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej npr. 135 kamel x 200 USD = 27.000 USD x 180 sit = 4,86 mio sit  :kva2:

in to za eno čisto povprečno, takih mamo dosti tu  :devil:

evo sem že našel nov biznis!!!!!!!!!!!!  :yea2:  :yea1:  :D

'povprečno' je reku, me smo unikat, ne pa povprečnice :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, vidim da se je že Pervy pozanimal.  :kva2: Punce: reši se kdor se more  :unsure:

takole po ogledu tvoje slike sem zračunal, da bi za tebe dobil od 130 do 160 kamel, odvisno če raje kuhaš ali si sex sužnja :P .

torej 160 (predvidevam :devil: ) kamel x 200 USD = 32000 x 180 =

5,76 mio SIT - 180.000 sit za povratno let. karto (moja) - 110.000 sit za enosmerno let. karto =

5,47 mio SIT - stroški mojega bivanja, pogajanja, pijače (cca 400.000 sit) = 5,07 mio SIT

greva na pijačo kdaj? .) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole po ogledu tvoje slike sem zračunal, da bi za tebe dobil od 130 do 160 kamel, odvisno če raje kuhaš ali si sex sužnja  :P .

torej 160 (predvidevam  :devil: ) kamel x 200 USD = 32000 x 180 =

5,76 mio SIT - 180.000 sit za povratno let. karto (moja) - 110.000 sit za enosmerno let. karto =

5,47 mio SIT - stroški mojega bivanja, pogajanja, pijače (cca 400.000 sit) = 5,07 mio SIT

greva na pijačo kdaj?  .)  O:-)

1. od kje si jemlješ pravico, da računaš, kolko bi dobil zame :fight2:

2. narobe si zračunal

3. kakšne kriterije si pa vzel :hmm:

4. moj dragi me že ne bi dal, niti za 500 MIO (kar preračunaj si kok je to kamel :P )

5. a nimaš kakšne svoje madam, da se tkole tujih poslužuješ :? ; vprašanje je, koliko bi dobil za SVOJO in ne za kakšno drugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. od kje si jemlješ pravico, da računaš, kolko bi dobil zame  :fight2:

2. narobe si zračunal

3. kakšne kriterije si pa vzel :hmm:

4. moj dragi me že ne bi dal, niti za 500 MIO (kar preračunaj si kok je to kamel  :P )

5. a nimaš kakšne svoje madam, da se tkole tujih poslužuješ  :? ; vprašanje je, koliko bi dobil za SVOJO in ne za kakšno drugo B)

1. z objavo svoje slike avtomatsko soglašaš z možnimi zlorabami le-nje :devil:

2. zakaj, predvideval sem B-cup, a sem se zmotil? :hmm:

3. vizualna ocena, redko se motim :D

4. khm ja no.....ja verjetno.......ne sigurno...... :lol1: :lol: . a ni bil en film na to temo, z 1 mio USD v glavni vlogi? :devil: :slap:

5. nimam :D vas mam vse rad

6. a to pomeni da pijača odpade? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B-cup :nono: :lol1: :lol1: :lol1:

P.s.: pijačka pa vseen velja :OK: , sam če obljubiš da me ne boš prodal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B-cup  :nono:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

se iz vsega srca iskreno oproščam, ampak ogledalo motorja in tvoja roka zakrivata večino, tako da je resnično teško oceniti :blush: :oops: prosim sprejmi moje opravičilo (hmmmm torej bi dobil še več :devil: ).

P.s.: pijačka pa vseen velja  :OK: , sam če obljubiš da me ne boš prodal  :(

obljubim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kot info in ne kot kalkulacija, popravljna si vredna 190 :kva2: kamel. vauuuu, ti si potujoči (hodeči) zaklad :K

:wacko: grem na pivo da se pomirim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole po ogledu tvoje slike sem zračunal, da bi za tebe dobil od 130 do 160 kamel, odvisno če raje kuhaš ali si sex sužnja  :P .

torej 160 (predvidevam  :devil: ) kamel x 200 USD = 32000 x 180 =

5,76 mio SIT - 180.000 sit za povratno let. karto (moja) - 110.000 sit za enosmerno let. karto =

5,47 mio SIT - stroški mojega bivanja, pogajanja, pijače (cca 400.000 sit) = 5,07 mio SIT

greva na pijačo kdaj?  .)   O:-)

v kalkulacijo si pozabil še vštet ceno enega obiska v Intimnem Frizeraju Sharki & Pirrulz, da se frizura uredi (oziroma šišne na balin). Doli so namreč musliči in jim islam zapoveduje, da morajo bit vsi spodaj pobriti. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kalkulacijo si pozabil še vštet ceno enega obiska v Intimnem Frizeraju Sharki & Pirrulz, da se frizura uredi (oziroma šišne na balin). Doli so namreč musliči in jim islam zapoveduje, da morajo bit vsi spodaj pobriti.  :grim

sorry fanta ampak dober prodajalec sam poskrbi da je roba brezhibna :devil: . sicer pa motobaby samo nosi preveč dober genski material, da bi jo prodali na tuje, s tem bi lahko resno škodili genetski sliki slovenije, jo bomo obdržali tu .)

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...motobaby samo nosi preveč dober genski material, da bi jo prodali na tuje, s tem bi lahko resno škodili genetski sliki slovenije, jo bomo obdržali tu  .)

bi se kar strinjal. Ampak tudi v tem primeru en obisk v Fizeraju ne škodi. :grim Ampak Pervy si me pa malo razočaral - na sliki se namreč jasno vidi, da naša motobaby ne nosi B cup. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/tmp/mysql.sock' (2) in /home/nextri/public_html/connect/database.php on line 2

I cannot connect to the database because: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/tmp/mysql.sock' (2)

:slap:

Klasika.... Sicer pa.... O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!