Skoči na vsebino

Dr. Martens


BC

Priporočene objave

nič več... :cry:

pred 1 letom sem nasproti Salona na Trubarjevi kupil enega zadnjih primerkov. ne uvažajo jih več. vsaj to sem takrat zvedel, če so jih pa spet začel uvažat pa ne vem.

res pa jih nisem več videl nikjer.

po moje EU vabi- AUT ali ITA.

v londonu sem jih pa videl za 35 funtov.(če kaj pomaga :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če tole o ne-uvažanju velja. Če greste na spletno stran pod okriljem Tomas Sport in iščete Dr Martens, dobite recimo tole:

55799-AA_400.jpg

In to ni edini model, res pa je da veliko izbire tudi ni. V klasični trgovini zna biti kaj več izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem ravnokar ugotovil da je v eni sami številki :eek:

Upam da se jih bo dalo še dobiti ... jaz sem s svojimi zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v začetku decembra je imelo podjetje AlterV&K v skladišču v Šentvidu razprodajo do -70%.....imeli so Reebok, Dr.Martens, Burton, Vans, Carhart, ... in sigurno ni vse šlo, tako da pričakuj da pred pomladjo (preden pridejo pomladne kolekcije) bodo spet praznili skladišče in takrat greš lahko pogledat, drugače prov za trgovino kjer bi jih prodajal pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v MASSU v Kranju jih imajo Dr.Martens in getta grip, več modelov .) se prav bi jih tud v LJ v MASSU moral imet, to je tam zraven BTC in city parka .)

drgač so pa Dr.Martens res dobri čevlji, vredni svojega denarja :)

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih tudi videl v Massu v KR. Pa še dragi niso bili. Ceneje kot kakšni gojzarji od Alpine. Samo odvisno za kaj jih pač rabiš :?

Ko so bili pa včasih bolj popularni razni bulerji so imeli pa "boljšo" ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v MASSU v Kranju jih imajo Dr.Martens in getta grip, več modelov .)

Ko sem bil nazadnje v MASSu sem videl samo 2/3 modela Martensk, in pa seveda samo en model od GG... :slap: izbira pa taka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martinsi so zame eni najboljših šuhov. vsekakor pa skroaj edina izbira med poplavo kučevih "modernih" šuhov, ki zgledajo al kot neke plavutke al pa kot šlape za doma. :angry:

da jih pri nas ni (včasih so ble v Lj na Starem trgu), je pa idiotizem. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pri Martenskah najbolj na jetra tist podplat barve za nikamor, zato sem rajši vzel gg :grim .

Na Bledu je bila včasih štacuna Scorpio, tam so za ziher imeli martenske, ampak ne vem, če se niso preselili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz imam ene vojaške škornje(kot slovenska vojska) št.39. Nerabljeni. Za prodat.

Se odlično obnesejo za na motor in tudi pri pitju piva v njih se mi zdi da je svet lepši!

Če koga zanimajo naj javi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smem predlagat www.gojzar.si? al je premalo fensi? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanimajo naj javi!

Na žalost ne nosim tvoje številke. Ampak meni se tudi v Martinsih zdi svet pri pitju piva lepši. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v Massu kupil bularje, ki niso Dr.Martens...so pa čist ql, pa še pocen so bli...mislm da nekje okoli 13k...

PS:Martensi so mi trgal štumfe :blink: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v Massu kupil bularje, ki niso Dr.Martens...so pa čist ql, pa še pocen so bli...mislm da nekje okoli 13k...

PS:Martensi so mi trgal štumfe :blink: ...

enim stumfe, drugim pa gate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!