Skoči na vsebino

Življenje po rojstvu... Življenje po smrti...


Jure007

Priporočene objave

Dons bo spet en suuuper dan ...

s tamalo bova gledala revijo o motorjih in izbirala, kaj spomladi ... o posmrti bomo pa enkrat drugič spet kako konstruktivno rekli - dons bo sonce

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang...katere pa so merske enote za merjenje čustev?....grem pa stavt....da jih pri meni niti opredelit ne moreš-za katera čustva gre..če ti jih jaz ne pokažem in lohk me priklopiš kamorkoli ...

Lahko meriš odzivnost telesa...čustev pa ne.

Sicer pa res nima veze....mogoče bomo skup prišli v kakem drugem življenju :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merski instrumenti za čustva so psihološki testi, katerih rezultat povrne podatek o intenziteti dol. čustva v obliki številke. In tudi pri tebi se jih da opredeliti, kakor pri vsakemu človeku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čustva raje občutim, kot pa merim kako močna so. Mogoče sem pa res čudna. :unsure:

Alla B)

pa res,

Alla ... ti si pa res čudna ...

:004

atavismus romantikus

takorekoč en ostank preteklosti,

ko ljudje še niso bili tako hudobni

in so živeli danes pozabljene norme ...

enepar ns je res čudnih

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka zelo razvita in napredna tehnologija izgleda kot magija. torej pripravite se na večno življenje. vse te bale (in to velike, prav kvadrataste bale... ) okoli tega, živi se enkrat, ko crkneš ti je vseeno ipd. to so floskule, ki jih večina govori, da potlači svoj strah pred koncem in lastno nepomembnostjo. VSAK bi rad živel še pet minut, in še pet in še pet...in če bi bilo mogoče 10.000 let in v neskončnost. tako je. priznajte si. vsi. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merski instrumenti za čustva so psihološki testi, katerih rezultat povrne podatek o intenziteti dol. čustva v obliki številke. In tudi pri tebi se jih da opredeliti, kakor pri vsakemu človeku :)

S temle si me osrečil točno 3,25 dag...ne cm.....al ml :hmm:

Sej nima veze...in NE MOREŠ opredeliti ničesar v meni....brez moje pomoči NE!

...sej v bistvu TI moraš to verjet...neglede kako bedasto se sliši....tako piše, a ne? In to v tistih strašnih učbenikih...ki jih jaz niti v rokah nisem držala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ MrM

da uprašam tkole laično - do kolk pa segajo te številke s katerimi izraža strokovnjak čustva "pacienta"

in kaj se zgodi,

če pride na vrsto en takle "ys" :angry: :angry: :angry: :angry: , ko zmanjka recimo enih številk za "pizditis" ... tj ali se potem dodajajo, tako kot pri metrih (recimo) ... ma sej se sliši čudno, ampak resno sprašujem, da ne boš spet mislil na nevem kake hudobije z moje strani ... dej probi razložit tako, da bodo vsi vedeli kaj misliš in kako se to dela ... recimo "poljudnoznanstveno" :yes:

drugače se tisti ki ne vedo kaj misliš samo jezijo,

to pa ni v stilu stroke - a ne?

:blush:

a ja

pa še vic:

a veš zakaj so psihometrijske naprave v glavnem na papirju?

1 papir prenese vsako bedarijo

2 ker ne more pregoreti pri testiranju pretežkih pacientof

;)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm - poetska proza

tako je to,

če si predstavljaš Boga po vatikansko - kot osebo

ejeeejeeeej

:cry:

sem pa že veliko

podobnih videl na internetu, saj so amerigi znani po teh kupčkih navodil kako nam je živeti in kaj moramo popraviti pri sebi, da na bo bolje v amerikaniziranem svetu, da bomo lažje živeli vlogo tlačanov velike USA

po eni strani

trobijo, da denar nima nobenega pomena, po drugi strani pa furajo osvajalske vojne po celem svetu in koljejo ljudi vseh starosti kot zajce

qrc pa taka :fredy: adolf-filozofija

pa ne vzet tega osebno, ker s tabo nima nobene veze - ys sm samo izrazil misel o tem kar sem videl na internetu

imenjače broj 7

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čustva raje občutim, kot pa merim kako močna so. Mogoče sem pa res čudna. :unsure:

Alla B)

Z nečim si pa moram kruhek služit... :whistle:

:D

(nisi čudna - samo srečna :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nima veze...in NE MOREŠ opredeliti ničesar v meni....brez moje pomoči NE!

Khm, khm... tudi to žal ni res... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ MrM

da uprašam tkole laično - do kolk pa segajo te številke s katerimi izraža strokovnjak čustva "pacienta"

in kaj se zgodi,

če pride na vrsto en takle "ys"  :angry:  :angry:  :angry:  :angry: , ko zmanjka recimo enih številk za "pizditis" ... tj ali se potem dodajajo, tako kot pri metrih (recimo) ... ma sej se sliši čudno, ampak resno sprašujem, da ne boš spet mislil na nevem kake hudobije z moje strani ... dej probi razložit tako, da bodo vsi vedeli kaj misliš in kako se to dela ... recimo "poljudnoznanstveno"  :yes:

drugače se tisti ki ne vedo kaj misliš samo jezijo,

to pa ni v stilu stroke - a ne?

Bom zelo na hitro, ker je to čisto :topic: (lahko pa se dobimo kje drugje)

Različni testi imajo različna merila. Tisiti, ki je najpogosteje uporabljan pri nas za merjenje emocij, je umerjen tako, da uporabniku prijazno prikaže intenziteto določene emocije (oz. sklopa) v razponu od 0 do 100. Velina testov pretvori surove rezultate v tako imenovane T-skore, za lažjo predstavljivost.

Brez zamere, ampak dnevno naletim na veliko mnogo hujših primerov kot si ti .) pa še nobeni lestvici ni odneslo vrha :)

Govorimo spet o smrti, kaj pravite? Za psihološka in psihometrijska vprašanja lahko najdemo prostor drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če pacienta..prav malo briga za tvoje teste..in kr ene križce dela? Govorim o merilnih napravah--ne testih, ki ne zahtevajo sodelovanja pacenta.

Kako, da so potem taki problemi...človeka bi poskeniral al karoli že...in bi takoj našel..samomorilca.... npr. komot bi na letališču izločil tiste (detektor xy), ki imajo namen vreč avion v zrak....ok. mal bedast primer...sam tok za lažje razumevanje.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang cist kul clovk zgledas,, pa ja mi ne rect da se tud profi ukvarjas z psiho-bluzenjem..

Kar ti je lina povedla pa bo ze drzalo

Topic pa je itaq brezpredmeten ker zivi ne morjo govorit za mrtve, vso nakladanje okol tega pa ne vodi nikamor. Nihce ti ne more tega povedati,pokazati ali dokazati... to moras dozivet sam in komaj takrat lahko clovek dojame razseznosti svojega obstoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če pacienta..prav malo briga za tvoje teste..in kr ene križce dela? Govorim o merilnih napravah--ne testih, ki ne zahtevajo sodelovanja pacenta.

Kako, da so potem taki problemi...človeka bi poskeniral al karoli že...in bi takoj našel..samomorilca.... npr. komot bi  na letališču izločil tiste (detektor xy), ki imajo namen vreč avion v zrak....ok. mal bedast primer...sam tok za lažje razumevanje.

Na žalost res še ne obstaja skener za človeško psiho, to je res.

Imamo pa dnevno veliko pacientov, ki jih res prav malo briga za teste in kar nekaj obkrožujejo. Ampak ne moreš verjet - tudi pri najbolj nesodelujočem pacientu lahko dobiš ogromno dragocenih informacij.

I'll keep it simple:

When you meet a psychologist: whatever you do, either way you are fucked! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čustva raje občutim, kot pa merim kako močna so. Mogoče sem pa res čudna. :unsure:

Alla B)

Itaq da si. Po celem telesu. Pa še z dušo, karkoli že to je :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne moreš verjet - tudi pri najbolj nesodelujočem pacientu lahko dobiš ogromno dragocenih informacij....

no viš ga

a zato sti mene tko u nulo pogruntu

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang cist kul clovk zgledas

Itaq :smoke:

pa ja mi ne rect da se tud profi ukvarjas z psiho-bluzenjem..

Exactly... :alien1:

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato torej tak odpor do nedokazljivih in cloveku nedojemljivih zadev..

but someday..

sanja svinja kukurz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vam povem da življenje po smrti je - vsaj v peklu je. Ker to, kaj se danes na šihtu dogaja, ne more bit drugega kot pekel. In jaz še vedno živim. ergo.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, težko se je sprijazniti z idejo,da imamo eno samo življenje... da imamo včasih eno samo možnost, ali pa še te možnosti dejansko nimamo, čeprav jo želimo.

S tem zgornjim utemeljujem razna iskanja onostranstva, nečesa višjega, nečesa "več". ker enostavno nismo sposobni biti zadovoljni s "tukaj" in "zdaj".

no, seveda nobena od prevladujočih struj v tej debati ne more "prevladati", zato ker - vedno bo en del prebivalstva suckerjev za "fizikalno" razlago življenja, drug del pa suckerjev za "religiozno" razlago...

Gre pač samo za mentalni manever, s katerim si odgovorimo na nekater vprašanja, ki nas lahko občasno zbegajo.

To je seveda moje mnenje, ne trdim, da je to absolutna resnica. Prav tako ne morem z g otovostjo trditi, da obstajam, da obstaja ta forum, da obstajate vi. Ampak - zgleda, da se dobro slepim in sem zadovoljen :) Mustang celo trdi, da sem občasno zares srečen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!