Skoči na vsebino

Življenje po rojstvu... Življenje po smrti...


Jure007

Priporočene objave

Pazite, kako boste odživeli vsako od življenj. Mogoče jih boste morali kdaj odživeti ponovno, mogoče naprej, mogoče pa nazaj. Pa ne razmišljajte preveč o tem, ker je to le izguba časa. Pravzaprav pa so tudi vaše misli že vnaprej določene in jih le doživljate, spremeniti jih ne morete! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premzič!!!! vsak sam zase ve kaj in kako in o čem in zakaj bo razmišljal...če je zate nekaj izguba časa, ni nujno, da je za vse.....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če ne bi bila zraven, ko je en gospod umrl, ne bi v bistvu pomislila na to:

vsak človek ki umre spusti ven vse, kar ima notri v sebi. Mišice popustijo, pomeni, da gre voda in blato ven iz njega.

Torej, če je temu tako, je moja duša drek in scavnica  :lol:  :lol1:

menda ne, ne? :hmm:

;)

Pupa, ko so delali tovrstne poskuse, so stehtali tudi vse, kar je pricurljalo iz človeka. Pa je bila vseeno izguba mase.

Pa niso znali ravno pojasnit, zakaj tako. In najlažja razlaga je pač bila, da bi to lahko bila kao "duša". Kaj pa vem. Ti povem, ko bom umrla. :D

Skratka...če daš to maso v enačbo E=mc(2).....dobiš zelo veliko energije.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko:  Pri nekaterih osebkih bi lahko navagali tudi po par 100 kg, glede na težo karakterja...

čudno,

da me nisi poimensko navedel kot "tipišbajšpil s Planeta O"

;)

drugače

sem pa pred leti neletel na opis in kritiko teh experimentov s tehtnico:

umirajoči je umrl na tehtnici in izločki so bili všteti v tehtanja

kar

jim je pa ušlo (tisti grami), so bili pa hlapi tekočin, izdihnjen zrak - pa mogoče tudi duša, kapavem

:?

vsekakor

je do danes ni nihče ujel in stehtal, kot ste to videli v filmu "Ghost B.." :D

tako kot ni videl nihče od tistih z nekimi kao izkušnjami nič takega, kar ne bi znala znanost danes pojasniti s priložnostno teorijo, ki pa koneckoncev ostane le teorija brez realnih dokazov

tako da (sorry MrM - nočem težiti/žaliti)

imajo psihorazlage teh doživetij enako težo kot religiozne in psiholog je v tej tematiki na nivoju dušebrižnika/pop-a - ne en ne drug nima kake bolj trdne opore v svojem teoretiziranju saj oba izhajata le in samo iz nekih čustvenih doživetij in jih razlagata glede na lastno emocionalno, iracionalno stanje v glavi

ko bo pa nekdo

podal nek oprijemljiv dokaz za teorije se bo pa svet začel nekoliko drugače "vrteti"

dejstvo pa je nekaj:

to da nečesa ne vidimo, ne poznamo - ni noben dokaz, da tisto nekaj ne obstaja

basta

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak človek ki umre spusti ven vse, kar ima notri v sebi. Mišice popustijo, pomeni, da gre voda in blato ven iz njega.

ta beseda "vsak" glih ne bo držala...če si ti to vidla pri enmu človeku še ne pomeni da to vsi naredijo....

ampak

da grem k bistvu....eksperiment ni bil narejen po kmečko...ampak kot se spodobi je bilo vse nadzorovano in stehtano vključno z morebitnimi iztrebki....šlo je torej za "nepojasneno" izgubo teže, drek zagotov ne sodi med nepojasnjene stvari....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se da zagotovo pojasniti s kvantno fiziko ... prepričan sem tudi, da delujoč in nedelujoč računalnik ne tehtata povsem isto ... ampak tega se ni še nihče spomil preizkusiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:

67 gramov ... super ... to je glih tolk, kot si jaz dam pariške v en normalen mali sendvič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta beseda "vsak" glih ne bo držala...če si ti to vidla pri enmu človeku še ne pomeni da to vsi naredijo....

ampak

da grem k bistvu....eksperiment ni bil narejen po kmečko...ampak kot se spodobi je bilo vse nadzorovano in stehtano vključno z morebitnimi iztrebki....šlo je torej za "nepojasneno" izgubo teže, drek zagotov ne sodi med nepojasnjene stvari....

ja - to maš prow TC - enim sploh ni treba umret, da se jim zgodi taka neprijetnost - gre kr use iz nih - najprej pa bedarije

alpa obratno umrejo tko hitr, da se to spljoh zgodit ne more - v Hirošimi in Nagasakiju je bilo pred časom nekaj takih primerof, ko po smrti nisi moghel tehtati drugega kot sence na zidu

;)

se pa ne strinjam

s tem, da je bilo merjenje (spljoh ni šlo za experiment, razen če na sociologiji uporabljajo kako novo terminologijo za merjenja) objektivno

ni bilo - pa basta ...

ker niso mogli

izmeriti/stehtati kup zadev, ki se pri človeku tako hitro spreminjajo da 67 gramčekof ne pomeni nič, rien, null, nothing, ničevo, ništa

da ti bo bolj jasno TC - toliko tehta približno 10 kapljic vode - v izdihanem zraku so pa približno 4 kapljice - šest pa lahko mirno pripišeš izhlapevanju smrtnega znoja .. namreč v trenutku smrti vsako telo brez izjeme izloči večjo količino znoja kot običajno - ker gre za stresno situacijo in dolker odčitaš na vagi ga kar nekaj izhlapi - eto, tako so kritiki pojasnili fenomen Težke Duše

kolikor vem, pa umirajočega niso zavili v pvc folijo pred smrtjo in ga stehtali pred in po smrti

ys mislim, da še nimamo naprave s katero bi lahko določili težo karakterja, kot je predlagal velespoštovani MrM, kaj šele duše

moje mnenje

tehtati dušo je kot tehtati svojo sliko v ogledalu, kot tehtati odsev ognja v vodi, kot sončni zahod, ali kot tehtati misel, ki je šinila skozi glavo ob pogledu na lepo dekle ...

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qwa = TC, ha qwa je spet ..

popoldansko spanje ti je dalo novih moči - zdej bi pa spet "težil s težo duše" ...

:lol1:

ma dej nehi no ... zato, da bi resno kej dokazal bi moral stehtati najmanj 300 umirajočih pred in po aktu ... pa saj si imel malo statistike na faxu - al je še nisi naredu, kar me sploooh ne bi čudl

a veš, da na momente

tvoja duša hudo prekaša mojo dušo - po teži

:yes:

tistega pa zanalšč ne bom bral

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, menda se z isto dušo utelesimo v različna telesa, da bi se naučili lekcije....in ko srečamo nekoga in čutimo telesno ali čustveno privlačnost...ni fora v tem, da bi bili srečni in zaljubljeni, amapk da to izrabimo za svoj osebni razvoj....

To se teb sam zdi, k se rastes :nono:

Vsaj cist v temo nisi brcnila :worship: Samo malo moras okoli obrnit :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, površno bereš...men se nič ne zdi....tisti trenutek mi je bilo branje članka v tolažbo....in vsak ima svojo interpretacijo življenja nasploh, vključujoč dušo in predstavljanje duhovnosti...tko, da se brzdaj v stvareh, ki jih nimaš pojma...npr. o meni in tem kaj si jaz mislim, ne podajaj izjav...upam, da boš tole znal pravilno prebrat

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ce se jaszt kaj spomnim (saj ponavadi se itaq ne) naj bi bil smisel inkarnacij ucenje zato da dosezes Nirvano.....Piece of Mind (A mi spet Maidni ven sekajo) Peace of Mind.....

Pa nekje sem baje slisal, da se v cloveskem telesu zamenjajo vse celice v 7 letih....Se pravi, da smo vsakih 7 let nov clovek.....pa se to vedno slabsi, zaradi napak pri kopiranju....

In ce iz tega potegnemo nek sklep.....Only the young die good....Vsi ostali smo pa v riti....mogoce v kozjem rogu :blink:

Poskusi takole prebrat:

... ampak da to izrabimo za svoj osebni razvoj, da bi bili srečni in zaljubljeni ....

Pa se tole.....telesno je vedno samo zacasno..... Probi kdaj Mlakarja poslusat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, površno bereš...men se nič ne zdi....

Za prvi odstavek mi je bilo jasno, da je iz clanka..... Za drugega pa ze ne vec.....Pa sem te malo uscipnil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič mi je kolega povedal....debata o eni raziskavi...ali ima človek dušo....in koliko je težka..

namreč zvagali(stehtali) naj bi par sto ljudi med procesom umiranja in ugotovili, da so bili takoj po smrti vsi lažji za določen XX g (če se ne motim 67 g) z minimalnim odstopanjem...

tako naj bi ugotovili, da človek ima "dušo"...saj niso mogli objasnit izgubo omenjenega števila na teži in so to neznano stvar poimenovali "Duša"..

ja no...ob smrti torej so izgubili neznano kam za 67 g neznane snovi....

zanimivo....

A prdece imajo vkalkulirane?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tam. Prdci so tisti deficit v gramih. Če je osebek na tehtnici in malce bolj gosto prdne odnese lahko kak projektil dol z vage in voila!

Saj ni tako težko, ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA dejstvo je da se takoj po smrti začnejo iz telesa sproščati plini in vse tisto kar je osebek prebavil...Ampak glede na 67 g bi rekel da gre za podpasovne vetrove....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki mu zmanjka samo 67 g takoj po smrti, se je še ob prehodu v drugo dimenzijo pretvarjal, da je fin... Celo življenje poln dreka, na koncu pa samo vrh ledene gore ven pokuka...come on... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa samo vrh ledene gore ven pokuka...come on...  :devil:

Hja, bistvo je ocem nevidno <_< So na Titaniku najprej tudi mislili, da je samo malo ledu.....

Potem pa kero sranje..... Ampak so se pa vsaj ribe najedle...... Hja, vedno je se kaksna vecja.....tudi ce je manjsa :slap:

Mogoce pa kaj odnesejo s sabo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa nekje sem baje slisal, da se v cloveskem telesu zamenjajo vse celice v 7 letih....

nevroni ne

činčulebančulefolkmuskapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo slo.

S prdci.

Tistih 67 g.

Denimo, da so prdci v glavnini metan in da ima metan res molekulsko maso 16.

Denimo, da je telo gagnilo se zivo in toplo in dajmo telesu in njegovemu prdcu 35 °C.

Denimo, da telesa, predno je gagnilo, ni prevec v crevih tiscalo in da je imelo tam notri minimalni nadtlak, ne bistveno visji od 1 atmosfere (sicer prepovedana enota a nam mocno v krvi, ker , ko reces bar, pomislis na sank in ostalo, potem pa se pojdi resne znanosti).

Denimo da je res, da je plinska konstanta 0,082 (atm x l)/(mol x K).

Denimo, da plinska enacba PV = nRT priblizno velja.

Potem obsega taka 67 gramska dusa 105 litrov.

Malo prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hu, hu, to pa bi moral biti en konkretn prdec :grim

Iz konkretnega človeka, seveda :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ampak tvoji, kot jim pravis, ostruzki, ostanejo na mizi, ki je tehtana.

Je pac vecinoma tako, da telo, ki je tik pred odhodom, kamorkoli ze, v postelji, ali v tem znanstvenem primeru, na tehtalni mizi, lezi z obrazom navzgor in z ritjo navzdol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!