Skoči na vsebino

Življenje po rojstvu... Življenje po smrti...


Jure007

Priporočene objave

Ne bo slo. ....

Potem obsega taka 67 gramska dusa 105 litrov.

Malo prevec.

kolika je pa prostornina utekočinjenjega plina

kolika je prostornina 67 g H2O v tekočem in koliko v plinskem stanju

ker imam še vedno hudo na sumu znoj agonije

kdorznapaznapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav se predam! Dobil si bitko brrrm:)

Ampak vseeno ne verjamem v življenje po smrti! Mislim, da je to pet en izmed izovorov zato, da nebi bilo treba biti aktiven sedaj ko imamo priliko. Moj moto je: Živim tukaj in sedaj in si ne delam utopij o tem kako bo lepo po smrti. Kakorkoli in karkoli že je po točki 0-0 verjetno nima nič v zvezi s tem kar je sedaj. Definitivno fizično odpade, morda ostane spiritualno ali mentalno, toda vseeno....tukaj in sedaj - samo to šteje.

Življenje po smrti je bilo Cerkveno drugo najmočnejše orožje! Z njim so prestrašene ovčice držali skladno z željenimi normami. Če ne boste pridni se boste po smrti cvrli v peklu. Odrekajte se življenju, ne padajte v pregrehe, ne grešite(čeprav je to človeško), trpite ....kajti po smrti bo vse drugače.

Halo!?!?!?!

To svinjarijo bi bilo treba že zdavnej prepovedat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, cisto preko palca nas ze od mladih nog ucijo, da dobis iz priblizno enega litra vode priblizno 1 kg pare.

:lol1:

In pa, da dobis iz enega litra (kilograma) vode priblizno 1700 litrov pare.

Sicer pa bolj znanstveno, pri enakih pogojih kot prej, le da metan zamenjava za vodo, spremeniva tisti n v enacbi, ki pomeni stevilo molov.

Stevilo molov za metan je 67/16

stevilo molov za vodo pa 67/18

torej priblizno za 10 % manj

in dobiva namesto 105 l

zgolj 95 l vodnih hlapov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, draga duša, brez darila

notranjega spoznanja,

imaš lahko vsa takšna,

ali drugačna o sebi znanja,

pa še vedno ne boš spoznala,

kdo in predvsem zakaj si.

Naj se tvoje srce ne boji,

napolniti se z izpolnjenjem,

tvojega božanskega duha

in ga širiti okoli vsega sveta.

Stojan Svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje po smrti je bilo Cerkveno drugo najmočnejše orožje! Z njim so prestrašene ovčice držali skladno z željenimi normami. Če ne boste pridni se boste po smrti cvrli v peklu. Odrekajte se življenju, ne padajte v pregrehe, ne grešite(čeprav je to človeško), trpite ....kajti po smrti bo vse drugače.

Mene pa čisto resno zanima, koliko cerkvenih dostojanstvenikov je vernih oz. verjame v vse to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IXS, saj jaz tudi ne.

V glavnem.

Ko pa me prime, da bi, se pa oprimem predstave, ki se mi je izdelala v zgodnjem otrostvu in je takale:

ko gagnes, prides nekam, kjer se vsedes v vrsto, kot pri zobozdravniku in v mojih mladih casih je bilo pri veliko zobozdravnikih tako, da so bile ob stenah cakalnice postavljene lesene klopi in narod se je pocasi po klopeh premikal proti vratom v ordinacijo. Ko si prisel na vrsto si vstal in stopil notri.

Torej, ko si tam nekje gori ali pa spodaj in ko prides zopet na vrsto, se ponovno rodis. Med cakanjem pa itak sam ves, ce imas kaj izkusen iz zdravstvenih cakalnic, sam dolgcas. Ko si pa v ordinaciji, je pa veselo, ko zobozdravnik Zivljenje vzame vrtalnik in ti zacne vrtati in vrteti zivljenje.

In pa, ko si na zobozdravniskem stolu, nimas casa niti pomisliti, kaj sele zobozdravniku pripovedovati, kako je v cakalnici. Lahko pa se v cakalnici s sopacienti pogovarjas, kako ti je zadnjic vrtal po zobu.

Samo zadnje case me malo bega, ko nas je na zobozdravniskem stolu ze skoraj 7 milijard, da so cakalnice skoraj prazne.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA ja sem imel jaz tudi podobne misli ampak so se ustavile ko sem dojel da vsi moji prijatelji, sorodniki, znanci,...grešijoi. Torej gredo po "smrti" vsi v "pekel". In tudi jaz bom tam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ce se jaszt kaj spomnim (saj ponavadi se itaq ne) naj bi bil smisel inkarnacij ucenje zato da dosezes Nirvano.....Piece of Mind (A mi spet Maidni ven sekajo) Peace of Mind.....

Life is just a bad habit.

Every incarnation is like taking some new drugs. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče smo pa zdajle v čakalnici ... mogoče je Zemlja ta zobozdarvniška ordinacija :)

al pa je motosvet ta čakalnica ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kategoricno ne. :grrr

V cakalnici je dolgcas.

Meni v zivljenju ni.  :D

men pa tut v čakalnci ni. kaj preberem, mal se igram z žvečko, gledam tetice, flirtam z mlado zdravnico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj čakalnice se lahko malo razlikujejo, a ne?

Alla  B)

Torej.....čakalnice se lahko res razlikujejo. V enih je dolgčas v drugih ne. Kakšne lahko primerjamo vožnji z motorjem, ko ni bistvo cilj ampak pot sama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.....čakalnice se lahko res razlikujejo. V enih je dolgčas v drugih ne. Kakšne lahko primerjamo vožnji z motorjem, ko ni bistvo cilj ampak pot sama!

problem je le, če čakaš v bordelu in si ves horny, gospodične pa vse zasedene :) pol pa kresneš tistega, ki sedi zraven tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče smo pa zdajle v čakalnici ... mogoče je Zemlja ta zobozdarvniška ordinacija :)

al pa je motosvet ta čakalnica ;)

življenje = čakalnica na smrt

življenje po življenju = čakalnica na smrt po smrti

smrt = vrata med čakalnicami na smrt

življenja so vrsta čakalnic na smrt in smrti - slike v dveh nasproti si stoječih ogledalih, vrsta iluzij med katerimi iščemo pravo pot in prava vrata

ne more biti drugače

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

življenje = čakalnica na smrt

življenje po življenju = čakalnica na smrt po smrti

smrt  = vrata med čakalnicami na smrt

življenja so vrsta čakalnic na smrt in smrti - slike v dveh nasproti si stoječih ogledalih, vrsta iluzij med katerimi iščemo pravo pot in prava vrata

ne more biti drugače

O:-)

respect :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nobeden do sedaj ugotovil, da ne gre za(moja zmota :oops: ) 67 g ampak za 21 g...

tudi film 21 g naj bi bil inspiriran od te raziskave...

:blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nobeden do sedaj ..

oboje je tako majhna količina,

par kapljic posmrtnega švica na jajcih umirajočega,

da se nehi že enkrat sekerat okol tega, če ne bodo

kmal tvojo dušco tehtal na božji tehtnci

pr svetmu Petru

O:-)

dobrohotennasvetpress

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še malo zamoril z nevropsihologijo.

To, da smo pri zavesti, razmišljamo, funkcioniramo in se sploh zavedamo sami sebe se imamo zahvaliti interakciji med strukturo možganskega debla in možganske skorje. Če se ta interakcija prekine, oz. če retikularna formacija ni dovolj aktivna, človek izgubi zavest. Če človek ni pri zavesti, je za njega subjektivno enako, kot da ne obstaja. Takrat se ne zavedamo sami sebe (REM faze in sanje so tu izključene).

Torej, kadar spite lahko izkusite kakšna je smrt. Le, da se ne zbudiš več zjutraj. Takrat te enostavno ni več.

To je to, plain&simple. Ampak je človekovi psihi nesprejemljivo, da je minljiv, smrten in nič drugega kot kup celic sestavljen na unikaten način. Zato raje bluzimo o dušah, reinkarnacijah in nebesih.

All we got is here and now. Use it well, while you still can.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en članek na to temo...21 gramov-duša

During all three hours and forty minutes I kept the beam end slightly above balance near the upper limiting bar in order to make the test more decisive if it should come.

At the end of three hours and forty minutes he expired and suddenly coincident with death the beam end dropped with an audible stroke hitting against the lower limiting bar and remaining there with no rebound. The loss was ascertained to be three-fourths of an ounce.

This loss of weight could not be due to evaporation of respiratory moisture and sweat, because that had already been determined to go on, in his case, at the rate of one sixtieth of an ounce per minute, whereas this loss was sudden and large, three-fourths of an ounce in a few seconds. The bowels did not move; if they had moved the weight would still have remained upon the bed except for a slow loss by the evaporation of moisture depending, of course, upon the fluidity of the feces. The bladder evacuated one or two drams of urine. This remained upon the bed and could only have influenced the weight by slow gradual evaporation and therefore in no way could account for the sudden loss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še malo zamoril z nevropsihologijo.

To...

če prav razumem, si zagovornik teorije, da si/smo

- samo in nič drugega kot skupek miljard kemičnih reakcij/sekundo

- da med temi kemičnimi reakcijami poteka samodejno kontrolirana interakcija, ki:

a je sposobna nadzorovati sama svoj potek in potrebne interakcije

b je sposobna dobavljati potrebne sestavine za svoje nemoteno potekanje (življenje) iz okolja in ostanke kemičnih reakcij izločati nazaj v okolje

c je sposobna tako vplivati na okolje, da le to producira vedno več za njene kemične reakcije potrebnih sestavin in spreminjati okolje tako, da ji leto povzroča občutke ugodja krkeu3PM (??)

d je sposobna (ta kemična interakcija = ti/mi) vplivati na ostale kemične interakcije tako, da služijo njenemu pridobivanju/izločanju kemičnih sestavin (govedoreja) ne samo za svoje vsakdanje delovanje ampak za občutke ugodja in v skarjnem primeru, če se druge kemične interakcije upirajo tej službi (davkoplačevalci, sužnji) take uničiti (vojne)

e je sposobna in ima interes (kemična reakcija) za raziskovanje vesolja, umetnost, filozofijo, ukvarjanje z extremnimi športi, ki so nevarni za njen obstoj in kupom dejavnosti, katere so absolutno skregane z logiko njenega boja za podalšanje poteka samih kemičnih reakcij (življenja)

ali si lahko misliš, kaj ti zagovarjaš??

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!