Skoči na vsebino

Življenje po rojstvu... Življenje po smrti...


Jure007

Priporočene objave

fora je ...

japajde

zdaj, Symtchy,

si pa v temo brcnil ... ker so najtipičnejši iskalci odogovorv največji asketi, katerim je en od osnovnih ciljev (v začetku) eliminacija tuzemskih želja ....

sicer pa

qwa si pa tkoo hitr želite enga odgovora, pa se skoz neki qrčite, da to nima smisla, pa da ... blabla ... sy se sam menimo, a ni tko?

tistim,

katerim to ni všeč imajo celooo motomarsovsko morje drugih tem in tematik na razpolago in lohka skačejo smpatja in pišejo:

"ys tut", "prowmaš", "tolebiznalpašpilat", "smrklepapi" ipd ...

jasno,

da je vsem fino, če je tu fino - zato pa zabijamo cajt odvratne brezssnežne zime s takimi in drugačnimi razmišljanji

men recimo je tole bolj všeč, kot nabijane hiper kratkih ****postov v stilu:

"podtolesepayspodpišm"

lohka pa Symtchyja

zaprosmo, da zeklene ... paumer :D

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, symichi, zapri dol štacuno... saj Jur bo še vseeno mel dovolj drugih topicov odprtih, da bo lahko modroval... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, symichi, zapri dol štacuno... saj Jur bo še vseeno mel dovolj drugih topicov odprtih, da bo lahko modroval... :grim

ti,

a tje pera zmankal pa te deliriumtremens matra - qwa mi pa težiš

pejd sosedovmu psu po nosu vrtat pa negove mucice papat, če tje tvojih zmanjkal

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosed nima psa. :grrr

pa tudi v hladilniku je vedno majhna zaloga, če kdo pride na obisk.

tako da nič se bat, še vedno sem tu v odlični kondiciji.

ja pa ne se jezit preveč za prejšnji post, o modri, saj nisem tako mislil. Mislil sem napisat, da "bo Jur še vseeno mel dovolj drugih topicov odprtih, da se bo lahko pravičniško kurčil". Tako da če sem te z zgornjim postom užalil, se opravičujem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosed nima psa.  :grrr

pa tudi v hladilniku je vedno majhna zaloga, če kdo pride na obisk.

tako da nič se bat, še vedno sem tu v odlični kondiciji.

ja pa ne se jezit preveč za prejšnji post, o modri, saj nisem tako mislil. Mislil sem napisat, da "bo Jur še vseeno mel dovolj drugih topicov odprtih, da se bo lahko pravičniško kurčil". Tako da če sem te z zgornjim postom užalil, se opravičujem. :grim

nisi užalil, pivoljub ..

sy alkoholiki ne veste kaj govorite .. revčke sm pa ke zadane tresavica, kjm zmanak droge, in če so slučajno blizu kake tipkovnice, potem nastane taka zmeda kt je tvoje nakladanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C-c-c-c. saj ne govorim, če pa tipkam. a ti zraven, ko tipkaš ali pa bereš, tudi izgovarjaš to, kar tipkaš ali bereš? :huh:

okej, dovolj :topic: . Naj tvoja misel še naprej leti tako lahkotno in se vzpenja v višave, kot prelestna ptica v tvojem avatarju. :D

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C-c-c-c. saj ne govorim, če pa tipkam. a ti zraven, ko tipkaš ali pa bereš, tudi izgovarjaš to, kar tipkaš ali bereš?  :huh:

okej, dovolj  :topic:  . Naj tvoja misel še naprej leti tako lahkotno in se vzpenja v višave, kot prelestna ptica v tvojem avatarju.  :D

še enkrat čitaj o tresavici ... mogoče ti per megli pogled, pa ne "shvaćašdobro"

ampak tista o misli in ptici - ta pa ni tvoja ... od kje si pa to prepisal

:OK:

drgač maš pa prow - za najine debate je bolj primeren "bojni poligon", kot pa ta tema zato drugič, ko boš imel kaj za pripomniti, me enostavno povabi tja, da razčistiva dileme

:fight2:

ok?

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepisal??? Zakaj bi pa to od kod prepisal?... :blink:

Okej ,dovolj. Jur, se vidiva v naslednji vojni. :ninja:

Now back on topic, people!! A se bova z Jurom lahko še po smrti kregala al ne? kaj zdaj?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sam tko pravm: vsi k pravjo da nebesa so, pa da je tam lepše.... , sej še noben ni od tam pršu nazaj in govoru o svojih doživetjih.... Tko da počakmo, ko pridemo tja :D

Kot je nekdo napisal: edino lahko ugibamo kaj je, če sploh je in kako je, če sploh je kej tam, upejmo na najbolše kne.

Ampak spet, kot je nekdo enkat izjavu: Na UP ne damo nič. Ker zmer UPamo na koncu pa vedno obUPamo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš al veš?

za vse govoriš al samo zase? in v primeru, če za vse, kako sploh to lahko trdiš?

saj veš ,da to vem, in da govorim za "nas vse" - človešstvo :D

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepisal??? .... Jur, se vidiva v naslednji vojni. ...

raj

ubogi njegovo Exelenco Pepeta ...

pa ne klič :devil:

srazumu?

:evilgrin:

ps: drugič pa ne plonkej, pa za soje prodajej, izjav kjh ne zmorš

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bosta vidva še po življenju kregala zagotovo nočem bit jst tut tam....

ej, mal sta že dosadna....

Yur, dej mal umir stare kosti.... za takega guspoda kt sti se že ne spodob da tkole mulce naokol preganja...... ;)

pirrulz ti pa nehi yura za brado vlečt......... ;)

:004 obema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še niste opazli, je smrt kar precejšen biznis. no vsaj tam kjer lahko plačajo za truge in pogrebe. zej vem, posvetilo se mi je!! smrt je tako lepa, kot razglašajo, seveda če crkneš ti in ne jaz, ker potem mam priliko pobrat vse kar je ostalo za tabo... torej, življenje po smrti je, zate luknji, zame s tvojimi prihranki in premoženjem na kakem sončnem otoku, brez cunamijev. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še niste opazli, je smrt kar precejšen biznis. no vsaj tam kjer lahko plačajo za truge in pogrebe. zej vem, posvetilo se mi je!! smrt je tako lepa, kot razglašajo, seveda če crkneš ti in ne jaz, ker potem mam priliko pobrat vse kar je ostalo za tabo... torej, življenje po smrti je, zate luknji, zame s tvojimi prihranki in premoženjem na kakem sončnem otoku, brez cunamijev.  :lol1:

hmmmm kva pa če ni nič za pobrat? pa morš pogreb plačat?? stari moj, nisi tole dobro premislil se mi zdi........ :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj????

da se vojne ne nadaljujejo?? :?  :hmm:

Pupi, da se ti ne pripravljaš (spet) na kak izbor za miss? :rolleyes:

Nekam velik o miru na svetu govoriš.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

zdej sem pa se nasmejala!!!!

To me spomne na vprašanje hrvaških izbrank za misico:

vprašanje:

"kako bi slovenec rekel po angleško dobro jutro (al ne vem točno kaj)"?

pa ena odgovori"

"joj, slovensko ne znam, angleško pa"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne ne... jst sem tanartabulš laskavi naslov prejela... zdej se ne grem več ;)

ne ampak še vedno ne vem, zakaj si pogruntala, da ni življenja po smrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga moreš plačat, se pač delaš, da nisi u sorodu s pokojnikom :lol1: ne vem, a je predpisana kaka kazen in odvzem vozniškega, če starega pustiš pred vrati komunale??? :lol1: ne ne sej se hecam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ampak še vedno ne vem, zakaj si pogruntala, da ni življenja po smrti?

A se lahko not, ko si že v smrti, ko si že umrčkan, voziš z motorjem? :eek:

Ne. :(

Torej? :doze:

p.s.

Aja :slap: :slap: :slap: saj ne morem vedeti..... lahko pa se.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko not, ko si že v smrti, ko si že umrčkan, voziš z motorjem? :eek:

Ne. :(

Torej? :doze:

p.s.

Aja  :slap:  :slap:  :slap:  saj ne morem vedeti..... lahko pa se.... :wacko:

veš kaj, te bom jst tolk po buč, da boš skoraj šla na drug svet. Pa če ti ne bodo ponudl motorja hitr prid nazaj, k tut če je življenje, je brezvezno....... če ga pa bodo, potem pa veš, da lahko tut tm vozš motor.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!