Skoči na vsebino

Nov pravilnik o izpitu


JaRaNe

Priporočene objave

mene pa zanima, če bomo po novem pravilniku lahko po 18em letu lahko vozili sami, ali v spremstvu

zanima me pa še, če bom šel izpit za B kategorijo delat pri 18em letu, ali veljajo ista pravila kot če ga bom šel delat pri 16,5em letu

lepo vas prosim za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če čist točno razumem vprašanje ampak, če boš opravil izpit, boš pri 18 letih lahko vozil sam...

Kakor jaz vem, bo vožnja z spremstvom obvezna samo do 18. leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristico, mislim, da ti zelo malo ljudi lahko odgovori na vprašanje (pred enim tednom še na upravni enoti niso vedeli točno kako bo z izpitom), zato bo najboljše, da pokličeš na upravno enoto in se pozanimaš in seveda poročaš na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sredine leta 2006 se vse še dela tako kot se je do zdej pol se bo pa vedlo kej več o novi varianti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristico, mislim, da ti zelo malo ljudi lahko odgovori na vprašanje (pred enim tednom še na upravni enoti niso vedeli točno kako bo z izpitom), zato bo najboljše, da pokličeš na upravno enoto in se pozanimaš in seveda poročaš na MS.

:angry2: NA UPRAVNI ENOTI ITAK NČ NE VEJO :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če delaš s 16 leti, moraš imeti ob sebi nekoga , ki ima 7 al 8 let(ne vem točno) vozniško in mora bit star najmanj 30 let ( :SS :blink: :wacko: :eek: ????????????????? )

z osemnajstim lahko voziš sam.

hakeljc pa je, da moraš po 2 letih v obeh primerih ponovno opravit preizkus znanja, torej ponovna izpitna vožnja...

da ne omenjam 14 dni trobljenja na CPP in 40 ur :o vožnje...

za motor ne vem kolk ur bo za avto pa sigurno 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!