Skoči na vsebino

Voda teče iz pumpe


nitro freek

Priporočene objave

Evo zdej mam pa jst en problem.Mam Gilero Runner letnik 2000. Prevoženih 33 k kilometrov.Zanima me pa zakaj mi spuša voda iz vodne pumpe.In teče po bloku (tam ko je varijato sklopka....)in mi uničuje jermen pa še zgublam vodo.

To se mi je že 2 krat naredl sam na tem motorju sam enkrat.Na prejšnem mi je isto delal.Pol mi je pa jermene trgal tak ko zašalo.Pa obeh primerih mi je začela voda tečt ko sm dau gor 70ko.Nevem zakaj to.Dejte mi pomagat kr to se sam men dogaja.ROBAAAAAAA pa ostali HELPPPPPPPP MY.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semering? Če spušča semering pol bols da se ne voziš več... :closedeyes:

Mogoče si menju gred, pa ležaje pa si poškodoval semeringe... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semering? Če spušča semering pol bols da se ne voziš več...  :closedeyes:

Mogoče si menju gred, pa ležaje pa si poškodoval semeringe...  :hmm:

Ce menjas gred in lezaje se dajo novi semeringi in ce bil poskodoval semeringe na gredi kar nimajo dobene veze z vodo oz. vodno pumpo mu tud motor nebi delal ker bi zrak zraven vleklo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel ti je semering vodne pumpe. Vodna pumpa je na isti osi kot oljna in gnana preko jermenčka za variomatom. V bloku je sicer spodaj luknjica skozi katero naj bi odtekala voda, če crkne semering. Nima pa to nobene zveze s semeringi glavne gredi, niti s 70 cilindrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel ti je semering vodne pumpe. Vodna pumpa je na isti osi kot oljna in gnana preko jermenčka za variomatom. V bloku je sicer spodaj luknjica skozi katero naj bi odtekala voda, če crkne semering. Nima pa to nobene zveze s semeringi glavne gredi, niti s 70 cilindrom.

Ja sam zaka mi pa pol začne tečt kadar bam 70 kit gor.Ko sm meu 50 ko gor ni tekl pol ko je bla pa 70 pa je.Zaka se to mora glih men naredit. pa nobenmu drugmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Sej dans sm dau narazn pa sm vidu da bi to tak al tak crnal kr je biu semering že čist u kurcu.

Tak da novo vodno pumpo pol pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim se je kolegu to zgodilo... Menjaj čimprej, da ti voda ne pride do elektrike in naredi večjo škodo. Verjetno bo šlo samo semering menjat, peugeot ima to narejeno tako, da lahko kupiš cel dekl novi ker je vse skup vlito nekak čudno :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim se je kolegu to zgodilo... Menjaj čimprej, da ti voda ne pride do elektrike in naredi večjo škodo.

Semering je na tej strani kjer je vodna pumpa.Elektrika pa je na drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!