Skoči na vsebino

Naši politiki o cunamiju. Se strinjate?


Insallah

Priporočene objave

Borut Pahor – Slišim, da ponesrečenci potrebujejo predvsem pomoč v obleki. Doniral sem 615 svojih starih kravat, ki bi jih sicer podaril Rdečemu križu. Pomoč bom osebno odpeljal v Indijo in jo sam tudi razdelil. Novinarji se za prevoz in rezervacijo fototerminov obrnite na mojo tiskovno predstavnico.

Več izjav na www.minestra.net :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si s tem mislil povedati - pac nekaj so si na tej joti izmislili in polozili v usta politikom. Je pa treba priznat, da je izjava ki so si jo izmislili za Gabra nadvse pozitivna - nekaj takega bi tudi jaz komentiral...

BTW: na tem ricet.netu bi lahko tudi popazili, ce si ze izmisljujejo stvari, da naj bo vsaj slovnicno pravilno (angleski tekst - becouse?)

uboga zrtev: Oh God why did you take my house and family??

jaz/bog: Because you're a stupid dumb-fuck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uboga zrtev: Oh God why did you take my house and family??

jaz/bog: Because you're a stupid dumb-fuck

Einherjar ti pa ne poznaš milosti. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milost je za slabice... pomagam samo sebi.

Načeloma se strinjam. Ampak zgolj načeloma. Zelo liberalistično gledanje. Samo včasih je nesreča tako velika, da je pomoč drugih nujno potrebna. Sicer pa mislim, da je Sašo Peče, glede na to kaj piše v Mineštri, enakega mnenja kot HHV :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sicer pa mislim, da je Sašo Peče, glede na to kaj piše v Mineštri, enakega mnenja kot HHV  :hmm:

To se mi sam prilizuje, da bi jih volil. No fucking way! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nietzsche, Nietzsche, Nietzsche, Nietzsche !!! :yea2:

Saj ne potrebuješ Nietzscheja, če imaš Einherjarja že tukaj na motomarsu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se najbolj dopade Janez Drobnič: To ne sodi v moj resor, ampak je v pristojnosti ministrstva za zdravje. Pa še to ne našega, ampak tistega na Šrilanki.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: offtopični izbruh: strašno me moti cunami, kajti celo življenje sem preživel ob tsunamiju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ces, Spiel, kratko zivljenje pac.

Mi v tvojih letih nismo imeli tezav niti s tsunamiji niti s cunamiji.

Za nas pac niso obstajali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ces, Spiel, kratko zivljenje pac.

Mi v tvojih letih nismo imeli tezav niti s tsunamiji niti s cunamiji.

Za nas pac niso obstajali.

o tem relativizmu sem pa že bral v eni temi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je približno tako, kot bi 13. plačo poimenoval plačo na podlagi poslovne uspešnosti..

zelo prav in hkrati zelo neblagozvočno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je približno tako, kot bi 13. plačo poimenoval plačo na podlagi poslovne uspešnosti..

zelo prav in hkrati zelo neblagozvočno..

predvsem pa zelo "down to earth".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo prebral tisto o angleškem otoku Diego Garcia v Indijskem oceanu, na katerem je ameriška mornariška in letalska baza, kjer pa kot po čudežu v cunamijih nihče ni bil poškodovan. So jih pravočasno opozorili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piz*da, odkrili en popotresnivalček, iraškega orožja pa ne :?

res ne vem.. in valček je bil tako neviden, orožje pa tako očitno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je tudi neki lokalni potresolog napovedal popotresni val, a na pristojnem ministrstvu ni nasel ustreznega sogovornika, ki bi mu verjel in pognal masinerijo v tek.

Tako da, ce namigujes, da so Amiji prasci, ker so vedeli za popotresni val in o tem niso nikomu povedali, sekas mimo, ker so lokalci tudi sami vedeli, oziroma vsaj eden je, pa se lokalci sami niso zmigali.

Sedaj bodo postavili nadzorno mrezo za opazovanje popotresnih valov v tistem obmocju in potem kot zanalasc naslednjih 200 let takega vala ne bo in bodo vsi vse skupaj malo pozabili, potem pa zopet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo prebral tisto o angleškem otoku Diego Garcia v Indijskem oceanu, na katerem je ameriška mornariška in letalska baza, kjer pa kot po čudežu v cunamijih nihče ni bil poškodovan. So jih pravočasno opozorili?

Pa saj je bilo rečeno, da *so* vedeli, pa niso imeli koga opozoriti. Če ni razvit sistrem komunikacije v ta namen, kako si predstavljaš da boš vsa tista otočja v tako kratkem času opozoril? Menda so celo povedali npr. Indonezijskim oblastem ... efekta pa očitno ni bilo ...

Ene vojaške baze pa bi rekel da ni težko opozoriti ... <_<

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno res ni šlo za Ameriško zaroto. Otok Diego Garcia menda niti ni bil poškodovan v cunamijih, čeprav bi glede na bližino moral biti, ker je menda konfiguracija morskega dna takšna, da je cunami zgubil na moči :?

Sicer pa, če se želite seznaniti s podrobnostmi tega ameriškega oporišča, si oglejte satelitske posnetke:

http://www.globalsecurity.org/military/fac...a-imagery-3.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarota v kakšnem smislu: da so ga naredili ( :lol1: ) ali samo nikomur povedali? Seveda so vedeli, to je jasno ... ampak to so vedeli tudi pri nas - se je dalo prebrati nekje. Torej - tudi mi nismo nikogar opozorili. Smo torej tudi grdi in hudobni? Ali kako? :blink:

Sistem za obveščanje ni bil zgrajen in to pove vse. Kaj pa naj bi bilo heh ... vidiš da so bili potresni sunki, sklepaš da bo zanesljivo prišlo do popotresnih valov ... in kaj pol - dvigneš telefon in rečeš tajnici "give me someone important!" ? :D

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv posnetek: Bombniki B-1 parkirani na letališču Diego Garcia. Vidni so tudi štirje specialni hangarji za "nevidne" bombnike B-2. Posnetek je iz 1.1.2005. Ta letala bombardirajo Irak in Afganistan. In mogoče kmalu tudi Iran? :BUA:

post-5358-1106041601_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!