Skoči na vsebino

Ford Mondeo 1.8 16V Ghia


mpetro

Priporočene objave

Kupil avto zraven nisem dobil lastnikovega priročnika

avto je 94 letnik

me zanima če kdo ima kakšno knjigo doma ali morda skenirano

bi se priporočil zanjo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil tole debato

Če komu kaj pomaga imam test 1.8 GLX v elektronski obliki (4MB). Knjige z navodili žal nimam.

LP

P.S Tomozuki tudi jaz imam forda mondeota 1.8 vendar l.2001, zraven pa Mayesty 180 :yea2: za poletje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil tole debato

Če komu kaj pomaga imam test 1.8 GLX v elektronski obliki (4MB). Knjige z navodili žal nimam.

LP

P.S Tomozuki tudi jaz imam forda mondeota 1.8 vendar l.2001, zraven pa Mayesty 180  :yea2: za poletje.

Mondeo rulz, Yamaha pa itak tudi! :OK: Jaz sem za probo prešaltal iz nje na Kymcota 250 in nimam nobenih pripomb .) Kak gre kaj 180ccm? Ker to sem vido, da je nekaj novega... prej so ble samo 125ccm in 250ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem :unsure: .Prej sem imel 50ccm Sfero, preskok je kar velik. Kupil sem zato ker so imeli akcijo in je bila razlika med 125 in 180 samo 40kSIT. Sem gledal tudi 125 Kymcota, vendar sem nato pristal pri Yamahi.

Če se ne motim so 250ccm ukinili in imaš sedaj Mayesty 125, 180 ter 400. Imajo pa 300 ccm skuter "Veristy" ali nekaj podobnega ter T-max :worship:

Gre kar dober, čeprav sem bil v Krškem in sem si "ogledal Mayesty 400" :yea1: .

Največja razlika je opazna ko se pelješ "polno" naložen, takrat je veliko bolje od 125ccm.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!