Skoči na vsebino

Ne čakaj na maj....


kekec III

Priporočene objave

Svojo zadnjo pesem je odpela legenda slovenske zabavne glasbe Marjana Deržaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrla pevka Marjana Deržaj

V 69. letu starosti je umrla legenda slovenske zabavne glasbe Marjana Deržaj.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat mi je s petjem živce žrla ... čeprav je bila cool - takole privatno, pa intervjuji pa ... naj ji bo lahka zemljica

spet ena slovenska legenda manj

:cry:

dobro da druge sproti gor rastejo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel, da sploh obstaja, ne za njeno ime, ne da je spisala al pela te pesmi. ona ni vedla zame jaz zanjo tudi ne, čeprav sem jo slišal.

no sej nekaj bo ostalo za njo še dolgo cajta... tako kot za vsemi nami. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej nekaj bo ostalo za njo še dolgo cajta... tako kot za vsemi nami.  :alien1:

Sem kar prepričan, da za mano ne bo ostalo toliko, kot je za njo. Eni se pač zapisujemo v spomine nam bližnjim, nekateri pa v spomine celim generacijam. In ona spada v to drugo skupino. Naj počiva v miru. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah well... Ko je Chuck Schuldiner umrl sem se zasekiral... ena marjana rocaj, pa res ni ne vem kaj... To je tko kot bo cez 40 let umrla Tinkara kovac - so what.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah well... Ko je Chuck Schuldiner umrl sem se zasekiral... ena marjana rocaj, pa res ni ne vem kaj... To je tko kot bo cez 40 let umrla Tinkara kovac - so what.

Mogoče še prej :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

..

te bodo dali na listo :krneki: sumljiva oseba :ninja:

Sem že zdavnaj na njej. Kot sem enkrat že omenil, me policaji vsakič, čisto vsakič grejo v kompjuter gledat na meji . :grim Ampak kot je zadnjič en rekel, ko sem ga vprašal zakaj, je to baje rutinska kontrola. Rutinska kontrola my ass. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

založbe se po moje že konkretno slinijo ob izdaji kakšnega posthumnega TBO-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!