Skoči na vsebino

Wap page


Priporočene objave

Banda! :)

Zadnjic sm doma tuhtal kako bi spravil kej programov/slik/cesarkoli na moj gsm (N6610i) brez da placam mobitelu za vsako slikco 160SIT <_< , program ali igrco 600SIT :doze: itd itd. No in pol sm se zmislu, da moj telefonck prebavlja tudi html strani in meni se je odprlo nebo! :grim Pa sm si mislu: kaj ce bi jst poleg svoje spletne strani naredu se en odsek nesto kao wap strani z wallpaperji za telefone? :slap:

No, zdej po novem si lahko skinete kako slikco za ozadje iz naslednje strani: http://users.volja.net/frijav/wap/wap.htm. Slikc je se malo, ma neki za silo bi blo. :yes: Kot bo pisalo tudi na strani, slikce so 128x128 in 24bitnih barvah tko da bodo verjetno bolj za Nokie. :OK: Jst sm si dal to bolj za osebno rabo, ma ce ma kdo podobne telefone mu lahko pride prou, a ne? :P

Ce boste se vi kej podobnega ustvarjali pa dejte sporocit sm. :)

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz na mojega (nokia 5100) nalagam preko IR povezave. simpl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut na 6630 deluje ok :)

Sicer pa tudi tole pisem z gsm-ja, k glih preganjam dolgcas v cakalnici pri zdravniku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut na 6630 deluje ok :)

Sicer pa tudi tole pisem z gsm-ja, k glih preganjam dolgcas v cakalnici pri zdravniku ;)

Me veseli. :) Je pa res, da ko mas kje za cakat palis GPRS (studentski je itak hmal zastonj :ninja: ) in brskas po motosvetu.. ajde, pogumni se lotijo se pisat poste... :blink:

Sicer pa, ima kdo od vas Nokio 7210? Ta me najblj matra zakaj ne dela. Mobitelov Planet prebavlja brez problema, moje htm strani pa noce. Pise neki v smislu "no gateway reply" :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!