Skoči na vsebino

MELANIJA+DONALD


Priporočene objave

jao jao ... sama foušija iz vas leti ... dost žalostno ... :BUA:

če bi bila Melanija vaša sestrična, bi gotovo rekli ... "d'best se je znajdla in čist zares se mata rada"

slovenceljni ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zastopiš razliko.... :wacko:

da pride do ločitve pa seveda mora obstajati nek razlog - a ne .... :grim

kaj pa če ga ona dobi , da jaha druge kure ??? ... a v tem primeru revica tud ostane brez vsega ???

še enkrat - jao ej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Nove: "Sošolke iz Sevnice se Melanije spomnijo kot odločne punce, ki je imela že takrat debelo podčrtan cilj - ujeti bogataša." Poleg tega dodajajo, da "... svojih prsi ni nikoli pokazala. Niti sošolcem na maturantskem izletu ne." Sošolci na maturantskem ponavadi pač niso četrt stoletja starejši bogataši. 

Znano je, da se je Knavsova v preteklosti predstavljala kot Avstrijka, zadnja leta pa ni nobenega dvoma več o izvoru izbranke ameriškega milijarderja, s katerim sta pred leti skupaj obiskala celo sprejem ob slovenskem državnem prazniku v New Yorku.

post-291-1106567688.jpg

post-291-1106567718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na takih slikah ju je lepo videt....

pravi lepotec v najboljših letih... :D :D :D ful pašeta skupaj

gotovo je to prava ljubezen :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba reklama za Slovenke :doze: .

No če misle, da bo srečna pa naj. Denarja bo dost zaslužla.

Če ga ljubi in ji je všeč ( v kar majčkeno dvomim ) pa še tolk boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ljubi in ji je všeč  ( v kar majčkeno dvomim )...

Mogoče je pa Donald blazno dober v postelji. In ga ima Melanholija samo za sex... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa Donald blazno dober v postelji. In ga ima Melanholija samo za sex...  :hmm:

to bo ja!!! :D :) :D the wild Donald :bounce:

s tem jo je prevzel... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejmo mal drugač pogledat...

Ann Nicole Smith so vsi slovenski rumeni mediji brez izjeme takoj označili za negativko zaradi poroke zaradi denarja, Melanija pa je neka slovenska junakinja, ne vem kakšna promocija za Slovenijo, itd... Resnica je žal drugačna... Punca je pač ena precej zakompleksana jožica s kmetov, keri je pač uspel popolnoma enak veliki met kot že prej omenjeni Ann. Ali kdo od vas mogoče misli, da skrivanje svojega porekla ni "vrlina" malih ljudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se je 34 letna lepotica poročila s skoraj 60 letnim starčkom zaradi ljubezni.

Get real, deset let ga bo prenašala potem pa se bo njegov čas počasi iztekel in bo odšel na oni svet ona pa bo lepo uživala v podedovanem bogastvu.

Madona če kdo tega ne vidi in misli da je tukaj vmes ljubezen :slap: :slap: Je ni stare babe ki bi jo gledal vsak dan pa naj ima še toliko denarja pa mi kupi 100 motorjev, ne hvala.

Scer me pa prav boli k...ac za Knavsovo Melanijo in Trumpovega Donalda, nej jo kar lepo na....va dokler mu še stoji, pri teh letih se nikoli ne ve kdaj ti lahko feder v kurcu poči, brez svojega keša bi pa itak lahko samo gledal njen slike v kaki reviji pa si ga ročno obdeloval zraven.

LP

Leteči

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa Donald blazno dober v postelji. In ga ima Melanholija samo za sex...  :hmm:

Mogoče pa je Donald ženska :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca je zihr razmišljala, kako in koliko bi najbližjim sorodnikom plačala, da ne pridejo na poroko)))))) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..se oproščam ker sm odprl to temo.... :SS ..tipično slovensko....prvo zakuham (ma ne da bi mel kej z melanijo - da ne bo kdo narobe razumel.. :D )pol pa spizdim :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, a dotično gospodično in gospoda poznate osebno tako dobro, da ju lahko takole sodite? Al ste res samo fouš?  :doze:

Boli jih ker se oni ne morejo tako poročit. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli jih ker se oni ne morejo tako poročit.  :grim

ah, samo z donaldom pa res ne bi, če še lahko izbiram..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jst primaknem svoj lonček...meni so že od negdaj ''zanimivi'' taki zakoni, kjer je deklič pol mlajši(naš primer npr. Oriana in Cavazza).Tudi jst sem moji rekel, kaj misli, če bi bil Donald recimo nek uslužbenec za blagajno v nekem supermarketu,pošti,banki ,kjr koli....Grem stavit moj motor(vzamem nazaj :kva2: ), da ne bi Melanija padla na kolena in ječala od njegove lepote,dobrote in nevem še česa.Mislila bi si, kaj taki starčki sploh še počnejo na takih mestihoz drugače povedano čez 15 sekund se ga ne bi več spomnila.Skratka bullshit na kvadrat.Aja in potem gledam, mislim da na POPu pri 24ur, ko jo je novinarka vprašala, če ji je resnično privlačen(ali nekaj v tem smislu) in ona hladno ko špricar, YES YES, OF COURS.Take babe majo jajca, da lažejo miljonim prek ekrana.Sem ji vidu v očeh :eek:

Če je vse moje nakladanje v resnici negirano, potem jasno vzamem nazaj in jima želim veliko sreče, zdravja, otrok in zlasti veselo posteljno življenje!

BTW...še kakšno slikco od Melanije se lahko prilepi, da bo tema živahnejša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foušija ali pa ne, men gre na kurac, da so mediji in seveda tudi motosvet ne sme zaostajat, polni neke popudrane poroke v neki zlakirani indijikoromandiji.

Sprva se mi je zadeva še zdela zabavna, pa sem se tudi zajebaval na Melikin račun. Zdaj pa me je minilo. Kam pogledaš, vsepovsod Donald Duck in Melanija Snegulčica. Pri TV dnevniku nisem vedel a gledam mehiško telenovelo ali je to resnično dnevnik. "Joj kako je sladka ta naša Melanija. Ko je še v šolo hodila je bila nekaj posebnega, bila je tako lepa in pametna. Nekaj posebnega je, vsi smo jo obdržali v svojem srcu, šmrk šmrk šmrk......", je jamrala neka njena tršica.... Je gospa tršica jamrala tudi, ko mala ni imela nalog ali pa se lišpala med poukom? Verjetno je punca bila le ena izmed mnogih osnovnošolk. Me zanima, če jamra vsakokrat, ko se katera izmed njenih učenk poroči. Nikjer, prav nikjer ne bomo zasledili poroke kakšne njene učenke, ko se bo poročila z električarjem iz kartonaže, pa čeprav bo doktorirala iz kvantne fizike. Mogoče v Nedelu na zadnji strani v rubriki Poročila sta se. Ampak, komu pa se srce para, ko na WC-ju bere Nedelo? Verjetno trem babnca, prva je dala snaho in sina v cajtnge, drugi dve pa sta mrzli teti.

In kdo je zdaj Slovencelj? Nekdo, ki življenje realno gleda ali tisti, ki pretaka solzice za "našo Melalijo" in zaradi kogar mediji napihujejo eno pocukrano ohcet?

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!