Skoči na vsebino

Kaj kupiti


b0rys

Priporočene objave

Torej kaj priporočate za ceno približno 2.5 miljona sit.

Pogoji: dizel, avto klima, vsaj 4 vrata, letnik od 2001-2002 približno.

Sam gledam renault senik, ali peugeot 307 nekaj takega gledam zaenkrat, ni nujno.

Mogoče je že veliko tem na to temo vendar se mi neda 14 dni sedet pa brat, no torej

za vsako pomoč v naprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: imaš še Fiat Stilo, Ford Mondeo, tudi kakšnega Golfa 4 ali malo slabše ohranjenega Passata dobiš, pa Alfa 156 v limo ali SportWagon varianti....sevda je pa še ogromno drugih faktorjev, kako velikega...koliko moči si pripravljen kupiti in vzdrževati...ipd...

Oplov ti nisem našteval :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta denar maš izbiro že tolk veliko,da je bl pomembno,kaj ti je všeč...če bi pa rad kao racionalno kupu,pa mal poglej statistike kvarljivosti,cene delov... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondo Civic :devil: ...poceni servis...ne crkuje nic...dizel?...bencin bencin :grim !

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondo Civic :devil: ...poceni servis...ne crkuje nic...dizel?...bencin bencin  :grim !

lp flero

Hondo imam že sedaj in vem da imaš prav :OK: , ampak rabim to kar sem napisal zgoraj.

Torej mnenja še kar berem in spremljam da vidim kaj naj raj vzamem, čeprav sem sedaj bolj pod drobnogled vzel senika (kozolc .) ), upam da v pravo smer gledam.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vredi...ce mora bit pa dizel...potem je pa najboljsa varianta, eden izmed 1.9tdi...ta motor je se zmeraj zakon med dizli...najbolj preizkusen...seat, skoda...w in audi predraga...pa uspesen lov... :grim

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo mel tastarga scenica,2.0 benzinarja...tam okol 200.000km ga je začel srat,pa je šel v prodajo .) drgač mislm da je vredu avto,edin zadej so sedeži bolj za otroške riti,sploh srednji (zdej je pr bajti multipla,pa smo mal razvajeni glede širine :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor, kdo ga pa nebi mel, kam bom pa bebo dal na 'kesl' :hmm: :P

No sicer sem pa že megana začel gledat in imam tudi ogledanga Megane Berl. 1.9 dci privilege luxe letnik 2002.

upam da bo vredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok sm jst slisal je bol, da od Stilo dizel prste stran! totalni jajc :BUA:

Zakaj pa to? Sicer so to najcenejsi dizli.. pa vseeno me zanima konkretno, kaj je narobe?

Popravljeno . Popravil Kreativc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma avtov maš na izbiro res kolkor si želiš, od alf 156, do xsar, raznih enoprostorcev, vsega, dal sm klima+disel od 2mio do 2,5mio sit, pa od 2000 letnika naprej, pa je 28 strani vn dalo, boš ja kaj zase našel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel, sam saj veste kako je iščeš za 2.5 pa prideš do 3 mio :slap: .

No Izbral sem pa megana 1,9 DCI, pa sm se takoj zalubu v njega, upam da je vredi in da bo dobr služu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle mas link - KLIK

uglavnem, tle izpolni svoje zahteve, jest sm jih izpolnu, tko ksm dol napisu, pa mi prikazal 28 strani automobiliou ...

izpolnu sm pa samo:

CENA: min.

2.500.000sit

LETNIK: 2001

2002

gorivo: diesel

opcije: klimatska naprava

upam da ti bo kej pomagal ;)

drgac ti pa priporočam peugeota 307 ali pa fora mondeota, k ubistvu full zgubi ceno, je pa supr auto, pa še velik jih je lepo ohranjenih ;)

lp, boris

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj priporočate za ceno približno 2.5 miljona sit.

Pogoji: dizel, avto klima, vsaj 4 vrata, letnik od 2001-2002 približno.

Sam gledam renault senik, ali peugeot 307 nekaj takega gledam zaenkrat, ni nujno.

Mogoče je že veliko tem na to temo vendar se mi neda 14 dni sedet pa brat, no torej

za vsako pomoč v naprej hvala

Na izboru imaš tono različnih avtomobilov! Izberi en model k ti je všeč in pojdi v NEM kupit avto, ker tm kej dost ne dajo na pleh in je zato precej razlika glede cen, še posebaj na severu se da avto dobit za pol cene kot je na našem trgu (kot so golf IV, pasat, sharan v bistvu VOLKSWAGEN, BMW, MERCEDES)

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!