Skoči na vsebino

Honda novicke..


miki

Priporočene objave

Nov superšportnik, bolje rečeno cestni "superbike" in že naslednja prenova CBR 900 RR Fireblade.

Novost v Hondini paleti bo leta 2003 predstavljeni cestni "superbike". Osnova za ta nov model sta dirkalnika RC30 in RC45. Poganjal ga bo štirivaljni agregat s 1000 kubičnimi centimetri.

Pravkar prenovljena CBR 900 RR Fireblade bo že v kratkem dobila tudi litrski motor in tehnologijo V-TEC, poznano iz letošnje (2002) Honde VFR 800.

Novice o novi Hondi Super BLackbird, naslednici CBR 1100 XX, obljubljajo 1200 kubičnih centimetrov in petvaljni agregat.

V naslednjih letih bo Honda Super Blackbird dobila nov, še štirivaljni agregat, s 1200 kubičnimi centimetri (2003). Do leta 2005 pa bo na voljo tudi nov, petvaljnik, ki sloni na Hondini tekmovalni tehnologiji iz prvenstva GP. Petvaljnik bo razvijal do 200 KM, njegov edini pravi konkurent pa je Kawasaki ZX-12R (in Suzukijeva Hayabusa).

vir MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si to prebral tu http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=131566 si pa tole zelo pomešano in nerazumljivo napisal.

BlackBirdki bodo najprej le povečali prostornino in nič druzga. Nove konfigruacije mašin pa še 3 leta ni pričakovati.

Preberi si še enkrat.

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če si to prebral tu http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...cumentID=131566 si pa tole zelo pomešano in nerazumljivo napisal.

BlackBirdki bodo najprej le povečali prostornino in nič druzga. Nove konfigruacije mašin pa še 3 leta ni pričakovati.

Preberi si še enkrat.

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

NE! TI SI SE ENKRAT PREBERI IN POL SOLATO MESAJ! JAZ SEM SAMO COPY/PASTE NAREDIL!

PS: tudi vir ti pise. Ce ne si pa bukove spegle priskrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva se prepirata, jaz pa iz angleškega jezika ne znam prevesti pol pa ne vem komu naj verjamem. po moje imata oba prav

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vidva se prepirata, jaz pa iz angleškega jezika ne znam prevesti pol pa ne vem komu naj verjamem. po moje imata oba prav

lp marijan

marijan poglej kaj sem jaz napisal in kaj je on napisal pa bos videl da govorima eno in isto, samo da se on nekaj trud pa toplo vodo odkriva.

sploh sem pa jaz tak tekst dobil ze v slovenscini in ga nisem prevajal. Spodaj tudi pise vir in ga pisem se enkrat: MotoMania (www.avtomania.com). Jaz nisem bil na nobenem motorcycle newsu in se nisem trudil s prevajanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kakšno ceno bodo ti pet cilindraši imeli

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi na MCN piše isto, kot pravi Miki

vsaj podobno,samo ce je miki to dobil od avtomanije so ze oni (avtomanija) zelo povrsno "prevedli" (pohabili to boljse opise) clanek MCN-a.so namrec kar nekaj podatkov,ki so potrebni za razumevanje clanka,izpustili in pomesali vrstni red predstavitev.

sicer pa miki,ne prevec zagovarjati tretje in cetrte vire,raje preberi original in potem delaj prevod.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!