Skoči na vsebino

Modrčki....najn danke


klimbra

Priporočene objave

..iz tiska...:

Neka Tajvančanka je skušala mobilni telefon, ki ga je med nakupovanjem spodnjega perila izmaknila lastnici prodajalne, nespretno skriti kar v svoj modrček.

Zadrega 52-letne tatice je bila popolna, ko je telefon začel zvoniti in vibrirati. Čudno dogajanje pod svojo obleko je skušala panično skriti s torbico, skušala pa je tudi zbežati iz trgovine. Toda na vratih trgovine jo je zaustavila prav lastnica trgovine, ki je že pogrešila svoj izginuli mobilnik. Tatvino je nevede razkril mož lastnice trgovine, ki je ženo čisto slučajno poklical in tako sprožil zvonjenje ukradenega telefona v modrčku razmeroma že kar priletne kleptomanke

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker babe nasplošno zelo slabo skrbijo za kondicijo in majo sploh večina švoh ramenske in prsne mišice (važno da so suhe, ne pa da upajo naredit 10 sklec... ), so modrčki še kako potrebni, če ne za drugo, da ne pride do porasta pedofilije, ker samo mladostnicam resnično lepo štrlijo joški, tistim nad XX let pa bl tako tako :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker babe nasplošno zelo slabo skrbijo za kondicijo in majo sploh večina švoh ramenske in prsne mišice  (važno da so suhe, ne pa da upajo naredit 10 sklec... ), so modrčki še kako potrebni, če ne za drugo, da ne pride do porasta pedofilije, ker samo mladostnicam resnično lepo štrlijo joški, tistim nad XX let pa bl tako tako  :lol1:

:eek: :eek: :eek:

:hmm:

No ja.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od društva ljubiteljev koker španjelov ( in njihovih ušes) sem obveščen da naj se nikar ne zavzemamo da ženske ne nosijo več modrcev ! oz. naj opustimo kakršnokoli misel o ustanavljanju društva "prosto stoječih(visečih) jošk " ali karkoli temu podobnega !

:krneki: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker babe nasplošno zelo slabo skrbijo za kondicijo in majo sploh večina švoh ramenske in prsne mišice  (važno da so suhe, ne pa da upajo naredit 10 sklec... ), so modrčki še kako potrebni, če ne za drugo, da ne pride do porasta pedofilije, ker samo mladostnicam resnično lepo štrlijo joški, tistim nad XX let pa bl tako tako  :lol1:

:fight2: Hej, kaj pa ti veš o kondiciji in teh stvareh :hmm:

Se vidi, da me še ne poznaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: Hej, kaj pa ti veš o kondiciji in teh stvareh  :hmm:

Se vidi, da me še ne poznaš  :whistle:

a ti to njega kukr vabiš, da pride pogledat kako ti......ehm....:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to njega kukr vabiš, da pride pogledat kako ti......ehm....:blink:

A misliš da bo moj za :hmm: po moje da ne, če bi bla kakšna dama v igiri... :nono:

.....švoh ramenske mišice..... :slap: gobezdalo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da bo moj za :hmm:  po moje da ne, če bi bla kakšna dama v igiri... :nono:

.....švoh ramenske mišice..... :slap: gobezdalo  :fight2:

sam preverjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrčki morjo bit. Najraje tanki sintetični, da ne dvigujejo preveč in da se v njih vseeno zazna tisto erotično pozibavanje, ko se diva giblje skozi prostor, ko bradavički vsaka na svojo stran mahata publiki in ko lahko na čudovite niplčke obesimo svoj pogled, da spočijemo utrujeno glavo ...

Ko gre laufat, naj pa le obleče športnega adidasovega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niste me prepričal....

Še vedno prisegam na svilene hlačke in svileno majčko......brez kakršnih koli sintetičnih,metalnih itd dodatkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso fajn modrci? a ni fajn, ko desc opazi, da jih zna ne le slečt z ženske na 100 načinov (vključno s trganjem), ampak tudi odpet celo v najbolj komatoznem stanju z levo roko, ne glede na to, kateri patent je uporabljen ;)

:smile

:afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrčki morjo bit. Najraje tanki sintetični, da ne dvigujejo preveč in da se v njih vseeno zazna tisto erotično pozibavanje, ko se diva giblje skozi prostor, ko bradavički vsaka na svojo stran mahata publiki in ko lahko na čudovite niplčke obesimo svoj pogled, da spočijemo utrujeno glavo ...

Ko gre laufat, naj pa le obleče športnega adidasovega :D

:wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: babe k majo med joski popek je treba postrelit    :devil:  :fredy:

...tud tipe s povešenimi jajci, pa tud neumne, pa .... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabiti tisto reklamo bi bila nedopustna malomarnost. Lastnica spektakularnega glavoprsja, Nataša M., je bila tedaj še najstnica. Obetavna. Tudi na kak moped se ni branila sesti. In enkrat se je virtuozno razsula s pony-expressom. Marsikdo od nas, tedaj golobradih fantičev, jo je nesebično hitel pobirat... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: babe k majo med joski popek je treba postrelit    :devil:  :fredy:

Če jih še nima, pa še mal počak! Tvojo mamo mislim! In potem naredi, kar si napovedal! Za kazen, ker.... za kwa že :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabiti tisto reklamo bi bila nedopustna malomarnost. Lastnica spektakularnega glavoprsja, Nataša M., je bila tedaj še najstnica. Obetavna. Tudi na kak moped se ni branila sesti. In enkrat se je virtuozno razsula s pony-expressom. Marsikdo od nas, tedaj golobradih fantičev, jo je nesebično hitel pobirat...  :blush:

:D :D :D :D

Čakaj, ali jo še vidiš te dni? Verjetno sedaj nosi modrček. :angry2:

Ah, kakšna postavca je to bila, takoj sem začel piti mleko, hmm no ne ravno to, ampak sem svoje ženske začel siliti z njim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj, ali jo še vidiš te dni?

Ne, tako blizu si pa spet nisva bila :grrr Moje hegemonistične težnje so bile tedaj usmerjene v njeno sošolko z opazno manjšim glavoprsjem, vendar prikupnim zadkom... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!