Skoči na vsebino

Modrčki....najn danke


klimbra

Priporočene objave

Ne, tako blizu si pa spet nisva bila  :grrr Moje hegemonistične težnje so bile tedaj usmerjene v njeno sošolko z opazno manjšim glavoprsjem, vendar prikupnim zadkom...  :rolleyes:

Fetišist. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeza, ki so jo nekatere ženske stresle nad mano je neupravičena. zelo malo deklet skrbi za svoje oprsje, kot bi morale. je pa seveda naloga fantov, da ženskam, če niso poučene, pokažemo pravo pot. se pravi z masažo prsi, skupno telovadbo (pa ne samo seksanje orkodijo, sej vem da bi nategnili važ marmelade, če bi mel tapravo obliko.... ) in podobnimi aktivnostmi.

torej naj zaključim: BABE PREMALO TELOVADIJO. no sej jst tudi.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja..... me prav zanima koliko moškim bo všeč, ko bodo gledali starejše ženske (ali pa ne toliko starejše), ki jim bodo joške mahedrale tam nekje med popkom..... za teke boste hitro sprejeli podakt, da imajo lahko modrčke, saj bi vam apetit pošel v prekomernem gledanju

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Pupsi: ja ma pa manjko modrčka vseeno eno dobro stran - če joški visijo, potem je bolje, da to vidiš takoj, kot pa da te rukne hercšlag ko vidiš, kam vse, kar je prej popolno stalo, potem pade, ko zadeve ni več gor. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... me prav zanima koliko moškim bo všeč, ko bodo gledali starejše ženske (ali pa ne toliko starejše), ki jim bodo joške mahedrale tam nekje med popkom.....

V bistvu je bila že pred časom podana državljanska pobuda, da bi za take in podobne zgradili posebne podhode. Tedanja županja se nad predlogom ni znala prav navdušiti... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Pupsi: ja ma pa manjko modrčka vseeno eno dobro stran - če joški visijo, potem je bolje, da to vidiš takoj, kot pa da te rukne hercšlag ko vidiš, kam vse, kar je prej popolno stalo, potem pade, ko zadeve ni več gor.  :eek:

ok, potem vam ostanejo same take, ki so brez jošk in take, ki so z malimi, vse, ki imamo pa večje pa se seveda z leti povesijo smo pa obsojene na propad??

super si si ti tole zamislil - me že skrbi :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, potem vam ostanejo same take, ki so brez jošk in take, ki so z malimi, vse, ki imamo pa večje pa se seveda z leti povesijo smo pa obsojene na propad??

super si si ti tole zamislil - me že skrbi  :grrr

Nisi edina. :grim Jaz sem se v bistu močno zamislila in skoraj že zgrozila. :eek:

Sem nemudoma telefonirala v Zagreb in je reku dohtar, da je sicer vrsta ( menda je še neka Verbotnova al neki tacga prej), da pa po sedmem februarju bi šlo. :OK:

Sem zacahnala v notes. :)

p.s.

Je treba do cajta it, potem menda tri tedne ne smeš na sonce ( na motor pa tut ne, ker te lahko prepiha, če nimaš dobre jakne - sem eksplicitno vprašala) , pomlad in poletje pa se nezadržno bližata.

No ja. :doze: Morda pa se bosta letos bližala zadržno. :hmm:

Pupa, a ti dam dohtarjevo cifro? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, potem vam ostanejo same take, ki so brez jošk in take, ki so z malimi, vse, ki imamo pa večje pa se seveda z leti povesijo smo pa obsojene na propad??

super si si ti tole zamislil - me že skrbi  :grrr

ne ne ne, draga Pupsi. Ampak včasih je bolše, da se stvari vidijo že vnaprej (figurativno in dobesedno :lol: ). Se pravi, da veš, pri čem si (oziroma na čem ali med :OK: čem si oziroma boš).

to je tako kot da bi šla z enim dedom, pa bi se on slekel pa bi mel steznik spodaj, ki mu pirlamp skup tiši, pol pa bi steznik dol dal pa bi se razlezel v 3 PM. :lol:

Sicer pa, kdo pravi, da se lahko samo popolno izoblikovana in proporcionirana telesca grejo spat? :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. pomoje če imaš kolčkej soli v glavi, ti je jasno, da če ima ženska velike prsi, da obstaja velika možnost, da niso več tam, kjer so bile....

je pa res pri unih, ki so brez in si kupujejo ne vem kake push up-e.... pa podložene itd.. pa misliš, da je kar joškasta, potem pa da modrc dol, ma pa samo niple.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je blo bolj težko kot ne, ja. :whistle: Še posebej ker si glede na modrček pripravljen, da boš vsaj polno dlan mel. :grim ampak se nisem dal predolgo motit. So še drugi deli ženskega telesa, ki so prav tako srčkani, če ne še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je blo bolj težko kot ne, ja.  :whistle: Še posebej ker si glede na modrček pripravljen, da boš vsaj polno dlan mel.  :grim ampak se nisem dal predolgo motit. So še drugi deli ženskega telesa, ki so prav tako srčkani, če ne še bolj.

oh.... :wub: :wub: kako kičasto

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res pri unih, ki so brez in si kupujejo ne vem kake push up-e.... pa podložene itd.. pa misliš, da je kar joškasta, potem pa da modrc dol, ma pa samo niple.....

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je blo bolj težko kot ne, ja.  :whistle: Še posebej ker si glede na modrček pripravljen, da boš vsaj polno dlan mel.  :grim ampak se nisem dal predolgo motit. So še drugi deli ženskega telesa, ki so prav tako srčkani, če ne še bolj.

tud 50% je boljš kot 0% a? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih še nima, pa še mal počak! Tvojo mamo mislim! In potem naredi, kar si napovedal! Za kazen, ker.... za kwa že :hmm:

:004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in prav te z melonami bi morale še posebej paziti na svojo blaginjo. seveda narava dela svoje, a človeška lenoba in neumnost še bolje...

naj bo kot hoče, mlahavih jošk kot jih imajo dol po afriki starejše ženske ni in nikoli ni bilo lepo videt. s tem pa nočem rečt, da je baba fuč in za u smeti, če ji visijo...konec koncev še vedno lahko uživa...prašanje pa je če lahko moški pri istih letih še zmore...

torej modrčki - da, telovadba - da, masaža - kaj sploh sprašavaš mona, primi in mešaj...

ženske, ogibajte se hitrega hujšanja. to pusti opazne posledice na točno tistih mestih, ki so najbolj izpostavljena, prsih in ritki.

ne imet časa za svoje telo je slab izgovor.

ne imet časa za massirat joške svoji ženski še desetkrat slabši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. pomoje če imaš kolčkej soli v glavi, ti je jasno, da če ima ženska velike prsi, da obstaja velika možnost, da niso več tam, kjer so bile....

je pa res pri unih, ki so brez in si kupujejo ne vem kake push up-e.... pa podložene itd.. pa misliš, da je kar joškasta, potem pa da modrc dol, ma pa samo niple.....

Lahko tebi govort......ti si trenirana!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenirana?? :hmm:

Ma kaj se dselaš nevedno.....teb stojijo k Ajflov stolp........pa mišiči.....

kaj bi dal nekdo moje slabotne konstitucije za to,da jih mal premetava levo-desno.........cmokaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!