Skoči na vsebino

SM zmešanost by Pupa


pupa

Priporočene objave

dopuščam možnost, da gre pri tem "dragi, ponižuj me, kot da sem smet" za kompenzacijo pomanjkanja ljubečega in poveličevalnega odnosa... ko ženska, ki bi si sicer želela biti na piedestalu in svojemu dragemu odigrati vrhunsko božanstvo, pristane vsaj na tak odnos, da le nek odnos je.

po drugi strani - dopuščam tudi možnost, da gre za odnos black-white. Rad te imam, ampak včasih se mora tudi vsa moja negativnost usmeriti vate, da te lahko imam še naprej rad. Da se nate navežem, ne le kot na objekt poveličevanja, ampak tudi kot na objekt poniževanja.

No, jaz si teh poniževanj ne želim, nikoli si jih nisem. Zmer sem pa cenil dober šus na gobec ali grobe nohte na hrbtu med sočnim in divjim seksom. :)

Dober povod za naprejšnje razmišljanje.

Kaj če nekoga to samo pač rajca. Ali da veže, ali da je vezan (pustimo sedaj hude scenarije bdsm-ja). Ampak samo, da mu paše, če je našeškan (ni važno moški ali ženska), da je zvezan, da čuti neke določene vrste bolečine istočasno, ko se ga tudi draži po delih, kateri ga seveda vzburjajo.... itd......

In sicer imata ta dva partnerja čisto enakovreden odnos (kolikor ga pač miški in ženska lahko imata), tudi nimata vedno teh igric v postelji itd, včasih pa pač zapaše..... sta zaradi tega čudna? Nesprejemljiva? Za obsodi??

Kaj pa vem...... glede nato, da poznamo toliko ljudi, ki sami sebe mučijo na tak ali drugačen način, ne vidim razlike med takim, ki se muči sam in med takim, ki se pusti drugemu mučiti........ pa ne govorimo o nekih res hudih mučenjih itd..... govorim o blagem sm-u......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa samo zanima, kako ljudje gledate na to in kot sem že na začetku povedala: kako bi mi svetovali, če bi se bila pripravljena odpovedati eni "normalni" vezi zaradi "nenormalne".......

Zakaj te to zanima? Če bi bila situacija taka in bi res - ne zgolj provokativno - zastavila to vprašanje v okviru prijateljske intime, bi ti prijateljsko tudi svetovali. Tule na forumu pa ti lahko rečemo le - Go Pupa Go Girl Go!!! :OK: :yea1: :yea2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi rekel: "Nazadnje, ko sem katero prepričal, naj me priveže in zlorablja, sem se počutil kot master of all time and space." Pa ne bom. Ker se takih reči ne grem (pogosto, sploh pa ne v taki meri). Call me Omejenc.

:blink: a to je že ful al kaj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober povod za naprejšnje razmišljanje.

Kaj če nekoga to samo pač rajca. Ali da veže, ali da je vezan (pustimo sedaj hude scenarije bdsm-ja). Ampak samo, da mu paše, če je našeškan (ni važno moški ali ženska), da je zvezan, da čuti neke določene  vrste bolečine istočasno, ko se ga tudi draži po delih, kateri ga seveda vzburjajo....  itd...... 

In sicer imata ta dva partnerja čisto enakovreden odnos (kolikor ga pač miški in ženska lahko imata), tudi nimata vedno teh igric v postelji itd, včasih pa pač zapaše..... sta zaradi tega čudna? Nesprejemljiva? Za obsodi??

zakaj bi koga obsojali? VSak ima po svoje pošlihtano.

Tudi motoriste obsojajo, celo na smrt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a to je že ful al kaj :unsure:

ne, to je samo neki mauga - ful je, če te moški vrže na posteljo iz kopriv in te vzame s kondomom, zunaj posutim z mivko in kajenskim poprom. :004

Pri seksu imam rad proste roke, noge in tisto med oklepaji (ker imam noge na O) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo poniževanje ne vključuje nujno usnja, bičev, fetiš instrumentov in velikih črnih dildotov.

ok, ne bom se sputila na debato, kaj pravo poniževanje je.... rada bi povdala le, da je poniževanje več ali manj mentalni proces, ne fizični, čeprav lahko s pomočjo mučenja tudi ustvariš ponižen odnost - predvsem preko kazni itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj te to zanima? Če bi bila situacija taka in bi res - ne zgolj provokativno - zastavila to vprašanje v okviru prijateljske intime, bi ti prijateljsko tudi svetovali. Tule na forumu pa ti lahko rečemo le - Go Pupa Go Girl Go!!!  :OK:  :yea1:  :yea2:  :worship:

aha, ker tu moraš pa bit kurčev tip, ki samo zajebava, podjebava in nadjebava??

:hmm: super :hmm: nisem vedela, da so prijatelji samo pod določenimi pogoji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, 'nenormalna' veza je pa kaj? to, da se človek ne počuti okej v njej ali to, da prakticira sm sex?  ali to, da ker prakticira sm sex in v njem uživa ?

ma, če se človek ne počuti v redu v neki vezi oziroma v odnosu (kakršnemkoli), pol to že ni to,....greš.... če pa si srečen/a, vesel/a, zadovoljen/a,.....pa tud če te rajca bit totalno ponižan/a in se ne sekiraš zarad tega po sexu, ti je vseen...potem je pa tud vseen kaj drugi mislijo....sej človek živi svoje življenje, zase, za vsak dan posebaj in ne za druge....noben ni normalen, itaq pa ni pametne definicije kaj je to normalno....

evo, moje mnenje....nekako...

torej, če bi te vprašala prijateljica za nasvet, bi ji isto povedala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ker tu moraš pa bit kurčev tip, ki samo zajebava, podjebava in nadjebava??

:hmm:  super  :hmm:  nisem vedela, da so prijatelji samo pod določenimi pogoji

pupa, ravno "prijateljska skrb" te je na nek način zmotila pri prvih odgovorih nekaterih posameznikov na tvoje vprašanje.

Glej - dokler te zadeve samo tako malo "zanimajo, kaj mislimo" - ti rečemo, go ahead, probaj, pa nam po možnosti napiši, kako je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bom se sputila na debato, kaj pravo poniževanje je.... rada bi povdala le, da je poniževanje več ali manj mentalni proces, ne fizični, čeprav lahko s pomočjo mučenja tudi ustvariš ponižen odnost - predvsem preko kazni itd....

postopki "priučevanja sužnjev in ponižancev" niso tako zelo kratkotrajni... pri tem se razvije odvisnost, česar pa ne odobravamo. ne gre več za svobodno voljo. Pa ravno svobodna volja mi je pri življenju najbolj všeč od vseh pojmov. POleg ljubezni seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma sej definicija prijateljstva je vendar - od tebe mam več kot od drugih v skoraj vseh pogledih! malo :topic:

torej...če maš od nekoga več pri seksu in si ga želiš kljub temu, da je un s katerim si zdaj ne prav za preč vršt, je vendar ja taprvi boljši prijatelj... :lol1:

malo za hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dajem nasvetov....samo sprašujem jih o počutju....iz tega pa potem že same/i pridejo do zaključka....in same/i nosijo posledice....

bi pa nekako vpletla kaj jaz zase mislim, da je najboljš ... kar sem pa že napisala....vsaj približno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dajem nasvetov....samo sprašujem jih o počutju....iz tega pa potem že same/i pridejo do zaključka....in same/i nosijo posledice....

bi pa nekako vpletla kaj jaz zase mislim, da je najboljš ... kar sem pa že napisala....vsaj približno....

dovolj pošteno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... pa mi žal še vedno ni jasno, kaj je smisel tvojih postov....

Viš, v tem se pa popolnoma strinjava. B)

Pa je vendar zelo preprosto. Bom poskusil še enkrat, zadnjič:

Treba se je sprijazniti z dejstvom, da človeške in zelne glave ne funkcionirajo na istem principu. Slednje namreč tiho ždijo na svoji gredi in prejkone tuhtajo nekako takole:

"Fotosintetiziram, torej sem!"

Človeške pa ne. Človeške za slavni sklep "...torej sem" pogosto rabijo še kak odsev. Od zunaj. Od nekoga drugega. In ti odsevi so včasih žal frdamano pičli. Vsaj tisti pozitivni. Torej se je uboga, opeharjena, zanemarjena duša prisiljena zadovoljiti z negativnimi. S trpinčenjem. S ponižanjem. Pasivno ali aktivno. Da si lahko reče: "povzročam bolečino, torej sem/pretepajo me, torej sem/pljuvajo po meni, torej sem...itditd" Se dogaja. Poznal sem zanemarjene otroke, ki so si sami pulili lase, da jim je bolečina dajala potrditev obstoja. In dekleta, ki so se pustila zverinsko fukat celi hordi brezobzirnih umazancev. Zaradi kakršnekoli potrditve lastnega bivanja. In zdaj mi lahko, dragi Pupek, še naprej trmariš, da je to normalno. In jaz bom še vedno prepričan, da ni. In kakšen bi bil moj "nasvet", ko bi te to sploh zanimalo in ko bi ti ga hotel dati, je na podlagi napisanega tudi bolj ali manj jasno. Kot je jasno tudi moje prepričanje:

Kadar se neka oseba v neki zvezi počuti ponižano in razžaljeno, kadar ji partner daje občutek, da je smet, tedaj ta oseba, če vztraja v taki zvezi, nima vseh dil na svojem mestu.

In zdaj se ti pač ne bom več stalno pojavljal kot nekdo, ki ti hoče nekaj dokazati in pokazati, deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, v tem se pa popolnoma strinjava.  B)

In zdaj se ti pač ne bom več stalno pojavljal kot nekdo, ki ti hoče nekaj dokazati in pokazati, deal?

no, samo da se strinjava :OK:

če tako želiš.... sem pa končno dojela, kaj si hotel napisati... mogoče sem butasta ali pa ne... žal, res nisem dojela..... in če nočeš še česa dopisati je to tvoja odločitev... meni je vseeno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sim: res je, mogoče sem narobe začela. BIlo je v psihološki čistilnici, kjer naj bi odgovarjal eden - kar se da resno.... ne pa zajebancija in podjebancija...... in potem so še temo prestavili in je ratalo to, kar je...... jebatga, se pač ne da.....

Emmmm... ja, narobe zastavljeno vprašanje, pa so se vsi oglasili... potem je ratala štala... pa sem premaknil... da ne bi bilo vsega tega sr...ja tam, kjer ni nobene potrebe... lahko pa seveda še enkrat postaviš vprašanje, jasno, da bomo padarji razumeli, pa je... bom vse nabijanje gladko zbrisal tam... panike nobene... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... in če nočeš še česa dopisati je to tvoja odločitev... meni je vseeno.....

Ni problem v tem, da jaz nočem. Dobil sem pa vtis, da je tebi odveč. Da imaš občutek, da ti vsiljujem neko svoje mnenje. Tega pa načeloma ne počnem.

Zlahka pa narediš nekaj: pogovori se s kako osebo, ki je bila ponižana, razžaljena, smet in je temu naredila konec. To bo najbolj kredibilni vir informacij. Iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v tem, da jaz nočem. Dobil sem pa vtis, da je tebi odveč. Da imaš občutek, da ti vsiljujem neko svoje mnenje. Tega pa načeloma ne počnem.

Zlahka pa narediš nekaj: pogovori se s kako osebo, ki je bila ponižana, razžaljena, smet in je temu naredila konec. To bo najbolj kredibilni vir informacij. Iz prve roke.

Ne ne pepolino..... nikakor... samo ni mi bil jasen cilj tvojih postov.. zdej sva vse razčistila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa, mal si že konfuzna. Zdej vse te svoje prejšnje stavke relativiziraš, jih zavijaš v celofan. Od totalnega ponižanja v blagodejni SM odnos.

Je pa glede hipotetične dolgoročne veze že PEPE-san vse lepo napisal, tako, da nimamo kaj pametovat še naprej...

Je pa res, wsakemu pač svoje, kar mu paše, vsak je gospodar svojga telesa/življenja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Pupa, mal si že konfuzna. Zdej vse te svoje prejšnje stavke relativiziraš, jih zavijaš v celofan. Od totalnega ponižanja v blagodejni SM odnos.

Je pa glede hipotetične dolgoročne veze že PEPE-san vse lepo napisal, tako, da nimamo kaj pametovat še naprej...

Je pa res, wsakemu pač svoje, kar mu paše, vsak je gospodar svojga telesa/življenja. :yes:

pejt na pir..... :lol: :lol1:

ne ne hecam se.... nič nisem konfuzna... sprašujem vas, ker me zanima, kako na to gledate, kako to definirate in kako to smatrate..... that's it... postavljam kupico vprašanj, na katere sicer sama imam odgovore, a me zanimajo vaši.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje knjige mi vrneš, pa sva na konju 

... ko smo že pri knjigah... jaz imam še vedno eno tvojo... O:-)

Pa lih prejšnjič sta bila s Symom pri meni, pa bi ti jo lahko vrnil.. ejejjejejej... sem pozabljiv... ampak izgubil je pa še nisem, tako da vsaj nekaj pozitivnega... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!