Skoči na vsebino

SM zmešanost by Pupa


pupa

Priporočene objave

pejt na pir.....  :lol:  :lol1:

ne ne hecam se.... nič nisem konfuzna... sprašujem vas, ker me zanima, kako na to gledate, kako to definirate in kako to smatrate..... that's it... postavljam kupico vprašanj, na katere sicer sama imam odgovore, a me zanimajo vaši.......

vsak ti je po svoje napisal, kako gleda, in ti si si potem drznila zavračati zadeve v stilu "nič nisi povedal", "ne pametuj" itd ...

če te samo zanima mnenje nas, posameznikov, potem si ga dobila že v štartu ...

glede na to pa, da si to vprašala v Psihološki čistilnici - well, tam posamezniki dr. GReksa sprašujejo o svojih težavah (v glavnem).

Ergo, odloči se - si hotela zgolj mnenja ali pomoč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so mnenja drugega kot pomoč? No, lahko so pa le mnenja...... zagotovo pa so lahko tudi pomoč.......... sicer pa sem dobila, kar sem pač dobila.... ali sem pa s tem zadovoljna ali ne je pa drugo..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno, kaj si pričakovala.

Odločitev - če gre za praktičen primer iz tvoje intime - je pa na koncu tvoja. Mi ne vemo, kak oti doživljaš spolnost, kako poniževanje in kako morebitno trenutno zvezo, katero pogojno nameravaš opustiti zaradi nekega BDSM fičfiriča. Na kocki je tvoje razmerje. (v primeru, če gre res za, kot sem že rekel, tvoj realni primer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh uh, tale težava pa zna bit kr problem :hmm: Škoda, da je dr. Koščiček že umrl :worship: Aha, že mam odgovor zate. Piši na Anteno, tam imajo vedno neka pisma bralcev v zvezi s spolnimi motnjami (upam, da ne boš narobe razumela) in baje vedno dobro svetujejo (v redakciji) :yes: There is hope for everyone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!